USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Самооборона Волині братиме участь у виборах

28 Лютого 2014 14:00
Яким чином до виборчого процесу долучаться представники Самооборони Майдану на Волині, стало відомо під час прес-конференції у Луцьку.

Начальник Штабу волинського представництва Самооборони Майдану Андрій Хведчак повідомив, що її структури обов’язково братимуть активну участь у виборчому процесі, як елемент запобігання порушення виборчого законодавства.

«На кожній дільниці у Волинській області в день виборів президента буде стояти член Самооборони, в камуфляжі та контролювати, для того, щоб ми нарешті провели справді чесні вибори», - повідомив Андрій Хведчак.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
виборець Показати IP 28 Лютого 2014 14:03
І кулемет не забудьте з Калашем!:) На виборчих дільницях мають бути спостерігачи, міліція забезпечувати порядок, но не які не самозванці!!!
Это Показати IP 28 Лютого 2014 14:03
Это совсем другое дело... С этого и надо было начинать... Тогда узнаете, чего вы действительно стоите...
Ахах Показати IP 28 Лютого 2014 14:04
Самооборона! Не смішіть мої труси!!!
Сергій Показати IP 28 Лютого 2014 14:05
Для початку взнайте, скільки виборчих дільниць сформовано на території Волинської області.
громада до Сергій Показати IP 28 Лютого 2014 14:22
Ото так вони по дільницях розсосуться і там громада їх разом з бюлетенями і позасовує у скриньки, щоб оберігали!:)
свідок Показати IP 28 Лютого 2014 14:07
А ще краще в кожній кабіні для голосування щоб стояло зо 3 самооборонівця.
дідСвирид до свідок Показати IP 28 Лютого 2014 14:24
А вони так і планують...:)
Олег Показати IP 28 Лютого 2014 14:14
Самооборона від**окче!
майдан Показати IP 28 Лютого 2014 14:39
який з гузя керівник, він "вічний опозиціонер". ближчим часом зречеться посади заступника голови облради і далі буде гавкати....
Лучанин Показати IP 28 Лютого 2014 14:49
А що цей смердючий гузьониш там знову свою харю пхає?? Вже має крісло, що мало? Почекаємо виборів і побачимо, вони ще між своїми перегризуться!
Ирина Показати IP 28 Лютого 2014 14:55
Где, наконец, милиция наша доблестная и облрада нормальная?! Зассали все перед идиотами! Обычные бандюки опозорили Луцьк на весь мир! Гузя гнать вообще с Волыни! Украинцы всегда были добрым народом, а теперь?! Кто вы, люди? Кого вы слушаете и на кого вы молитесь?! Не называйте черное белым! В тюрьму их всех , а не на избирательные участки в камуфляже! Фашисты вы, а не самооборона! зачем мне на выборах идиоты в наблюдателях?!
Василь з Горохова Показати IP 28 Лютого 2014 14:58
Брєд сивої кобили
1221 Показати IP 28 Лютого 2014 15:39
А Фведчак про свої невдалі вибори розкаже чи йому нагадати?
Ігор Г. Показати IP 28 Лютого 2014 15:52
Ага люстратор наш чесний
Рита Показати IP 28 Лютого 2014 17:01
А навпроти кого галочку ставити теж цей ЧЛЕН буде вказувати. Ми ще тільки під дулами людей у камуфляжі не голосували. Хлопчики, може визайметеся чимось КОРИСНИМ????