USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

СБУ спіймала лідера сепаратистів на сході країни

11 Березня 2014 15:15
У Луганську співробітники Служби безпеки затримали Арсена Клінчаєва, який керував сепаратистським мітингом і захопленням ОДА.
Про це повідомляє Українська правда з посиланням на прес-службу СБУ.
СБУ володіє інформацією, що Клінчаєв спланував разом з групою з 500 бойовиків захопити у Луганську обласні Управління СБУ, МВС та Державного казначейства.
Кожному учаснику, начебто, обіцяли по 150$ за ці протиправні дії.
З метою попередження насильницьких дій в регіоні, а також виходячи з наявності в діях Клінчаєва ознаки посягання на територіальну цілісність країни, СБУ прийняла рішення про затримання та доставку його в СІЗО.
Наразі Клінчаєву оголошено підозру у насильницькій зміні чи повалення конституційного ладу, організація масових заворушень, наруга над державними символами та захоплення державних або громадських будівель.
Міру запобіжного заходу Клінчаєву обере суд.
У вівторок на засіданні парламенту депутат Олег Ляшко заявив, що Клінчаєв є помічником лідера регіоналів Олександра Єфремова, який начебто і керував діями сепаратистів.
Сам Єфремов назвав цю заяву цілковитою брехнею "не зовсім здорової людини".
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Луцьк Показати IP 11 Березня 2014 15:16
Те що Заходу можна, то Сходу - зась!
Ясен до Луцьк Показати IP 11 Березня 2014 15:18
Не плутайте пеніса з пальцем.Дати цим сеператистам по пятнашці.
Луцьк до Ясен Показати IP 11 Березня 2014 17:27
Я про захоплення ОДА!!!!!!!!
Юлія до Луцьк Показати IP 11 Березня 2014 16:51
Захід не хотів розколу України і приєднатись до Польщі. Захід хотів і хоче нормального життя, без корупціонерів, бандитів при владі, справедливих судів і прокуратур, дієвої міліції, яка б захищала людей, а не можновладців. А кому не подобається жити в такій державі, то хай втікають в Рашу, Сибір велика, Путлер барак побудує. Ніхто не любить запроданців, якщо вони зрадять Україну, то зрадниками їх будуть вважати скрізь.
НЕЛУЧАНИН Показати IP 11 Березня 2014 15:18
може клінчаєв і "зільє" свого шефа. він сц"кун, видно по відео
Лікар Показати IP 11 Березня 2014 15:20
А може замість того щоб їх садити, краще випробовувати. на них ліки.
s Показати IP 11 Березня 2014 15:23
"оголошено підозру у насильницькій зміні чи повалення конституційного ладу, організація масових заворушень"
s до s Показати IP 11 Березня 2014 15:23
мені це щось нагадує
НЕЛУЧАНИН до s Показати IP 11 Березня 2014 16:12
слідство все встановить
загреб Показати IP 11 Березня 2014 15:29
Етот мудафлей на пожизненную начудил)))
Lex Показати IP 11 Березня 2014 17:17
Опять несправедливость. Бендерам значит все можно а как восточные так сразу сажать. Сами себе яму роют.
Лучанин до Lex Показати IP 11 Березня 2014 17:29
А закони для "ворогів"((((((((( Потім будуть горланити, що ми ЄДИНИЙ народ!