USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Що наобіцяв Олег Тягнибок у Луцьку

10 Травня 2014 11:28
Кандидат на пост Президента України Олег Тягнибок приїхав на Волинь. Візит до Луцька відбувся сьогодні, 10 травня. Цього дня для ЗМІ провели прес-конференцію.

Він, як і кожен з кандидатів, переконаний, що переможе на виборах. Крім того, він вважає недоцільним коментувати, кого з кандидатів він підтримає у другому турі, в разі свого програшу.

З-поміж обіцянок головного «свободівця»: реформування системи влади – можливість відкликання будь-кого із представників влади – депутатів, президента, суддів. А облдержадміністрації пропонують замінити на виконкоми.


З-поміж зовнішньо-політичних напрямків Олег Тягнибок переконує, що Україна має продовжити процедуру вступу до ЄС та вступити до НАТО. Крім того планують провести односторонню делімітацію і демаркацію кордонів з Росією і підписання угод з гарантами Будапештського меморандуму. Щоправда, ці гаранти не захистили Україну під час анексії Криму.

Пообіцяв Олег Тягнибок і зміни для найменш захищених верств населення – пенсіонерів та молоді. Для цих людей «Свобода» роздає обіцянки – пенсійна реформа, зняття ВІП-пенсій та перше робоче місце для випускників ПТУ та вишів.


Ще одна болюча тема для українців, яка в силу нинішньої ситуації в державі активно використовується у передвиборних програмах – військо. Для неї також мають в «Свободі» чимало обіцянок: підвищення престижу професії військового, переведення ЗСУ на контракт, збільшення заробітної плати.

«Все, що силовики вимагали від Верховної Ради, ми виконали – кошти на пальне, соцпакет, статус учасника бойових дій для учасників АТО, тепер очікуємо реальних кроків від силових структур. Чим далі відтягують ці процеси – тим більше терористи залучають мирного населення. Вони вже порушили 4-ту Женевську конвенцію про ведення війни», - зазначив він.

Ще кілька пунктів, дещо схожих на ідеї Томаса Мора, з-поміж обіцянок Олега Тягнибока: скасування депутатської недоторканності, зменшення прірви між багатими і бідними.

Претендентів на посади в новому уряді Олег Тягнибок не назвав, адже, зауважив він, Україна нині живе за конституцією 2004 року. Тож прем’єр-міністра має обирати парламент. А Президент має домовлятися з тією командою, яку йому призначили. Адже уже «Свобода» не може досягти домовленостей у деяких ключових питаннях, бо всі зміни неможливі без проведення люстрації. А закон про люстрацію Верховна Рада досі не прийняла. Мовляв, у парламенті він «гальмується». І політичній силі, яку очолює Олег Тягнибок, не вдається з цього приводу знайти спільну мову зі своїми соратниками по коаліції.

Головний «свободівець» України каже, що вже під час передвиборчої капманії використовуються елементи порушень. Мовляв, публікація даних соцопитувань про те, що ВО «Свобода» не прохідна - це спосіб впливу на свідомість виборців.

Олег Тягнибок каже, що переконаний у своїй перемозі. Тому на запитання, кого з кандидатів він підтримає в другому турі після свого програшу, він вважає, відповідати недоцільно.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 31
вибор Показати IP 10 Травня 2014 12:06
Все сказане - передвиборче тро-ло-ло!!! Жодного слова як об'єднати країну, як покласти кінець братовбивчий війні і як єкономічно "настроїти" країну! Може людина взагалі не знає, що підняття добробуту, це не скорочення VIP-пенсій, а розвиток економіки, поступлення у бюджет... а звідти фінансова підтримка всього того, про що він так говорить! Тут у людини повний НОЛЬ, одні нічим не підкріплені гасла!!!
Юрист до вибор Показати IP 10 Травня 2014 13:35
Повний нуль це ти ********** ******!!! А говорить він правильно і чесно! Слава УКРАЇНІ!!!
Роман до Юрист Показати IP 10 Травня 2014 13:46
Як він планує виконувати свої обіцянки, якщо Україна ПАРЛАМЕНТСЬКО-президентська республіка, а у парламенті його партія має 12%, а після виборів матиме вдвічі менше?
Патріот до вибор Показати IP 10 Травня 2014 14:11
ВО Свобода себе проявила так у Львові що гонять їх у три шиї. Питання як відноситись до тих зомбаків які за цей шмат ла... голосують
НЕЛУЧАНИН до Патріот Показати IP 10 Травня 2014 15:17
коментар було видалено
НЕЛУЧАНИН до вибор Показати IP 10 Травня 2014 15:15
для початку країну не треба розєднувати, як це робить парашка та її пята колона в Україні
патріот Волині до НЕЛУЧАНИН Показати IP 10 Травня 2014 16:22
Якщо коротка пам'ять то нагадаю, що вся ситуація з Кримом і те що зараз відбувається в Україні, все розпочалось з виступу Тягнибока у ВР на першому ж засіданні після втечі Яника!!! Всі люди на Сході побачили розміри статків і брехні Януковича, відвернулись і від Партії регіонів, бери користуйся, роби у країні реформи, проводь зміни у владі... Так НІ!!! Тут виходить на трибуну Тягнибок і починає про мову... І пішло-поїхало... То його першого треба до суду і до відповідальності!!! Воно ж нічого не зробило корисного для суспільства з часів створення Свободи, а тепер ще й перетворило країну у братовбивчу війну!!! Ганьба и геть звідси того Тягнибока!!!
п Показати IP 10 Травня 2014 12:06
коментар було видалено
волинянин Показати IP 10 Травня 2014 13:50
2,5 млн застави на вітер
я Показати IP 10 Травня 2014 15:04
почему на ветер-в бюджет, пусть бы побольше высувались...
патріот України Показати IP 10 Травня 2014 15:12
Тягнибок відщипне трішечки електорату в кількох західних областях за рахунок бандерівських нащадків, а в середньому по Україні буде мати 0,5%. Досить!!! Наїлись ультранаціоналізму, аж пелька тріщить. Вождь українских ультра стоїть на півщабля вище пастуха коолгоспного стада вітіва, тому що має хоч якусь освіту. Голосуйте, пирожики-х***ожики, вітіви-х***іви, у вас, петеушників, перспективи - нуль цілих, ху* десятих.
ооооо! до патріот України Показати IP 10 Травня 2014 23:27
Комуняку на гіляку!
Я Показати IP 10 Травня 2014 15:19
В німецькому парламенті дали чітку оцінку всім міністрам від ВО свобода - фашисти!
НЕЛУЧАНИН до Я Показати IP 10 Травня 2014 15:20
в німецькому парламенті своїх неофашистів вистачає. знайшов на кого посилатись
Сергій Краматорсь Показати IP 10 Травня 2014 16:14
ДОНБАС ВІТАЄ ВЕТЕРАНІВ ВІТЧИЗНЯНОЇ ВІЙНИ ЗІ СВЯТОМ ПЕРЕМОГИ!!! «НЕ ШУКАЙ ПРАВДИ В ІНШИХ ЯКЩО У ТЕБЕ ЇЇ НЕМАЄ» ( до національної трагедії на Сході України та в місті Одесі) Ще з давніх часів народна мудрість наших пращурів, як безцінна скарбниця для майбутніх поколінь, була сформульована в деяких золотих висловах: «Не роби людям нічого такого, чого ти не бажаєш для себе», або: «Як ти хочеш щоб з тобою поводилися люди, так і ти поводься до людей». Також премудрість тисячоліть вчить нас про те, що не може людина навчити правді та честі інших , якщо за зовнішньою «благородною» личиною в душі такої людини приховується брехня, лицемірство. ненависть, пихатість, заздрість та інша неправда. Ніхто не хоче бути обманутим. Неможливо постійно когось обманювати, тому що неправду ще ніколи нікому не вдалося приховати, а про приховану брехню завжди дізнається весь світ. Усі люди хочуть довіряти і хочуть щоб ім. довіряли. Але, щоб такі відносини між людьми стали повсякденною нормою, потрібно починати насамперед з себе. Хоча для багатьох людей це дуже тяжкий іспит, який потребує мужності бути правдивим перед собою, правдивим і чесним перед своєю совістю. Необхідно встановити для себе просту істину: «Ніколи нікого не обманювай, будь завжди щирим та правдивим». Потрібно чесно та об’єктивно заглянути собі в душу, бо хто краще знає про скоєне зло та безчестя ніж сама причетна до цього людина. І тому, в цей дуже складний час кожен з нас вже сьогодні повинен поставити перед собою таке питання, замислитися над тим наскільки правдиве його життя. Треба негайно починати змінювати себе у відповідності до десяти заповітів загальнолюдських цінностей, твердо пам’ятаючи слова: «Хто без гріха, хай той перший кине камінь…». І може тоді комусь стане соромно за скоєне зло та неправду. І може тоді кожен громадянин нашої країни почне щиро з повагою ставитися до всіх людей без винятку, хто проживає в її кордонах або за межами та перестане вишукувати серед населення країни відьмаків та ворогів. Об’єднання українського народу в дружню, єдину сім’ю ще можливе, але можливе ЛИШЕ ЧЕРЕЗ ВЗАЄМНЕ ЗАГАЛЬНЕ КАЯТТЯ, лише через припинення взаємної ворожнечі і припинення озброєної військової операції розпочатою тимчасовою київською владою, яка по своєї суті є «узаконеним» дозволом для розстрілів українською армією мирного населення Східної України (міст Слов’янска, Краматорська, Костянтинівки, Маріуполя, селищ Ясногірки, Андріївки, Семенівки …). ЛИШЕ ЧЕРЕЗ ВЗАЄМНЕ ЗАГАЛЬНЕ КАЯТТЯ в нашій країні можлива єдність, можлива любов та повага один до одного, не залежно від того в якій частині України ми мешкаємо. Слід дуже і дуже нагадати всім «щирим українцям», які своєю лютою любов’ю до України знищують її та які розпалюють ворожнечу і ненависть серед правобережних та центральних регіонів до східної і південної частини нашої країни і до його населення – громадян України – та які не приховуючись закликають з телеекранів: «Москалів на ножі…», слід нагадати мудрість українського народу: «Не шукай правди в інших, коли у тебе її немає». Слід також нагадати українським масмедіа, які як під копіювальний папір розповсюджують через телебачення відверту брехню, спотворюють та перекручують трагічні події на Сході і Півдні України, які зомбують українців в пошуках міфічних ворогів, слід нагадати ще одну мудрість українського народу: «Брехня і приятеля робить ворогом». Саме така тотальна брехня, замовчування не дуже приємної для володарів країни правди, підтасовка фактів, необ’єктивність (починаючи з фактів розстрілу снайперами в спину протестуючих на майдані з будівель що знаходилися під контролем самооборони, факту вивозу після скоєного розстрілу з майдану снайперської гвинтівки народним депутатом від «батьківщини», і це зафіксований факт) привела до масових вбивств мирних протестувальників-одеситів за федералізацію, (які також є громадянами України) - до трагедії 2 травня в м. Одеса, яка є також заздалегідь спланованою провокацією радикалів, про що свідчать чисельні зйомки і фотоматеріали які розповсюджені свідками цих жахливих подій в Інтернеті, привела до розстрілів з кулеметів та гранатометів протестуючих в Маріуполі 9 травня - в день Перемоги над фашистською Німеччиною. Саме відверта брехня масмедія, є причиною того, що розстріли українською армією неозброєного мирного населення, яке добровільно живим щитом стало перед карателями з нацгвардії і БТР у Краматорську і Слов’янску, Маріуполі і Одесі набирають все більших обертів. Тому з мовчазливої згоди «патріотів», ще трохи і ці населенні пункти з їх мешканцями, яким масмедіа начепила ярлик «терористи», почнуть знищувати залповими системами «град», які вже розгорнуті військовими над Слов’янськом на горі Карачун. Це що, спланована операція зачистки «терористів» разом зі знищенням всього населення міста, чи військовий злочин? А може в Україну повертаються сталінські часи, коли обмануті толпи людей істерично вимагали розстрілів «ворогів народу» …? Ким були ці «вороги» відомо вже всьому світу. Нагадую тим, хто втратив пам’ять, що це були звичайні громадяни своєї держави СРСР, які масово знищувалися правлячою клікою. Зараз історія повторюється. Вже знайдені вороги держави на Сході України… І раптом стало вже не важливо що це громадяни нашої країни, що там живуть такі ж браття-українці, браття-слов’яни, провина яких полягає лише в тому, що вони не згодні з ідеологією київського майдану. І для деяких українців вже стало не важливо що «східняки» це такі ж живі люди, як і на Заході, і звідсіль лише лунає істеричний крик: «Розпніть іх, розпніть…!» . Це що, масова втрата свідомості, чи масове божевілля…? Люди, слов’яни, українці схаменіться… Чи що, в Україні вже зникли люди з адекватним мисленням ? Або всі в державі раптом стали сліпі та глухі, навіть перед своєю совістю ? Невже потрібно залити всю країну кров’ю, щоб ми прозріли? Громадяни, що з нами сталося ? Ми знову і знову заплющуємо очі, щоб не визнати навіть для себе той болючий факт, що зараз владу отримали такі ж олігархи, що розкрадали країну, владу отримали окремі сектанти, сатаністи, педофіли і де які відверті бандити, що займалися рекетом та крадіжками в лихі дев’яності роки. Хочу ще раз нагадати нашим телевізійникам-журналістам, що «так звані сепаратисти і терористи» в Краматорську, Слов’янську та інших містах на сході країни це живі люди, це насамперед жінки, неозброєні чоловіки, люди похилого віку та підлітки, кров яких вже неодноразово пролита під кулями військових нашої доблесної армії. Тому кров жертв вже розстріляних з кулеметів БТР і автоматів бійцями нацгвардії в Слов’янську і Краматорську, кров замордованих, спалених, розстріляних одеситів в рівній мірі лягає і на вас наші «незалежні» журналісти. Ця невинна кров полягає і на нас мої любі співвітчизники, бо з нашої мовчазної згоди катують, вбивають громадян України ті, хто згідно конституції та законів людяності повинен їх захищати. Може ми запитаємо свою совість, чи не так би зробили би люди на заході, чи не стали би живим щитом перед озброєною українською армією якби влада задіяла би проти них штурмову авіацію, танки, БТР, гармати ? І чи би гарячі хлопці з Карпат залишилися би в стороні, якщо сталося би таке лихо ? Телевізійники постійно лякають українців «страшилками» про озброєних агентів ГРУ РФ, російських військових які як мара ніби то розповсюдилися та тероризують населення на сході. Але де вони ? Хто їх бачив ? Ополченці у Слов’янську і Краматорську, які зі зброєю стали на захист своїх родин, своєї історичної пам’яті, своєї слов’янської культури, на захист своєї честі і гідності - це місцеві жителі, афганці, донецькі «беркутовці» , донецькі «силовики», це звичайні не байдужі люди. Російських військових серед цих ополченців місцеві жителі не бачили з тієї простої причини, що їх тут не має. І це, може і не дуже зручна для деяких «яструбів», які вимагають від київської влади великої крові, але це правда. Люди добрі, зупиніть це божевілля! Український народ не повинен знищувати один одного, бо це є великий гріх якому ні коли не буде прощення. Армія повинна бути зі своїм народом, а не вбивати своїх громадян. Мешканець м. Краматорська, громадянин своєї держави і свідок багатьох подій останніх днів у Краматорську, Ясногірці, Слов’янську– Сергій Іваненко 09 травня 2014 року.
ЛАБУС Показати IP 10 Травня 2014 16:31
А ВИСИЛЬНИЦА ГДЕ БУДЕ СТОЯТЬ НА ЦЕНТРАЛЬНОИ ПЛОЩАДИ ну для непокорных
nikolay protas до ЛАБУС Показати IP 10 Травня 2014 21:54
США и Россия выясняют свои отношения. ЕС – катастрофически нуждается в получении дополнительного рынка сбыта товаров - и не больше. Принимать Украину в ЕС ей нет необходимости и даже - губительно. Присоединение дополнительно еще каких-то государств – вызовет вытеснение с действующих предприятий в ЕС, работающих там, работников, наемными рабочими з присоединенных стран, а это пробудит протесты по всей Европе, в связи с возрастающей безработицей. Если гипотетически открыть филиалы предприятий, в вновь присоединенных государствах, то это катастрофически отразится на всей экономике ЕС. Ее производственные мощности уже сегодня работают на 60-70% своей возможности, в связи с предыдущем расширением, - это все прекрасно понимают. Европа с удовольствием готова получать всевозможное сырье для дальнейшей переработки, но не готовую промышленную продукцию. На сельскохозяйственную продукцию будут вводится квоты, и всевозможные санитарные ограничения, несмотря на дотации своему сельскому хозяйству. Европа никогда не позволит себе его упадка – это ее безопасность и страховка он всяких неожиданностей. Отсюда, нам, практически, нечего везти на Запад, но терять есть что. Наша промышленность, теснейшем образом, связана с промышленостью СНГ. Потеря этого рынка, вдарит по всей нашей промышленности. Даже, напрямую несвязанные, с российскими поставками предприятия - должны будут сократить выпуск своей продукции. Они прямо или косвенно связаны, с работающими с Россией предприятиями. Уменьшение выпуска продукции в лучшем случае вызывает стагнацию, а в худшем – банкротство. Следствием этого: уменьшение притока валюты, увеличение безработицы, ухудшение социальных проблем, рост недовольства населения, начнутся разборки с теми кто привел до такого население. Я не буду подсказывать – выводы сделайте сами, и примите нужные решения.
Olha Показати IP 10 Травня 2014 16:52
Хунта змушує українців вибирати президента серед убивць і бандитів як Тягнибок,Тимошенко,Порошенко,Ярош...
остап до Olha Показати IP 10 Травня 2014 23:21
ЛІКУЙСЯ
Лучанин Показати IP 10 Травня 2014 17:38
Міг би Тягнибок і похвалитися тим, як допоміг Путіну анексувати Крим. Говорить одне, а робить все для розколу України.
Патріот Показати IP 10 Травня 2014 19:55
Не туди вони нас ведуть пирожики гузі вітіви тягнуть нас не в той бік тягнибики
розумний до Патріот Показати IP 10 Травня 2014 23:25
Поганому танцюристу.......
розум Показати IP 10 Травня 2014 21:18
Що може "Свобода" на чолі з Тягнибоком та Вітівім знають всі: агітувати за встановлення пам"ятників Бандері (не сотвори собі кумира та ідола - заповідь Божа), перейменовувати вулиці знову ж таки з вул.Суворова (в Луцьку, наприклад ) на того ж вул. Бандери і мова, бажано з галицьким акцетом. От і все. А економіка,бюджет,дебет, кредит - це слова іншомовного походження, а тому з ними вони взагалі незнайомі.А ви чекаєте від Свободи чогось іще? Рожденный ползать летать не может. Хоч вислів і російською, але ж справедливий,то чому б не скористатись. Чи не так? А Свобода - це уже вчорашній день, дуже сумний,але, на щастя, вчорашній.
люстратор до розум Показати IP 10 Травня 2014 23:24
Чемодан...... а далі знаєш про що мова.
око Показати IP 10 Травня 2014 23:23
Якщо тобі Суворов ближче за Бандеру, то ти не "розумний" , а просто істота...
Людмила Показати IP 10 Травня 2014 23:32
На вашем сайте впервые и просто в приятном удивлении, что здесь столько адекватных разумных людей. Ожидала восхвалений "свободе" и тягнибоку, которых считаю самыми главными виновниками раскола Украины. Рада что ошиблась. Подписываюсь под каждым словом своего земляка Сергея (пост выше), не имеет права это кровавое правительство убивать собственный народ, а продажные лживые СМИ - будьте вы прокляты за свою ложь! Это они разжигают вражду между нами, а Тягнибок и его приспешники-свободовцы подкидывают дрова в этот огонь.
розум до люстратор Показати IP 11 Травня 2014 08:26
До чого тут чемодан, до речі українською, чемодан - валіза, так що шановний люстратор почни із себе.
розум до око Показати IP 11 Травня 2014 08:37
Справа в тому, що мені однаково далекі, що Суворов, що Бандера,то в чому різниця, як названа вулиця. На ній як були ями на дорозі так і залишились, а вивіски поміняли, і люди, які проживають за цією адресою,чималенькі суми виклали, щоб поміняти документи за новою назвою вулиці. От і весь зміст перейменування. А патріотизм і високі вчинки - це трохи інше, але не всім дано це зрозуміти, особливо тим, хто не вчився і вчитися не хоче.
ЮЛЯ Показати IP 11 Травня 2014 14:17
Щось у лісі здохло. Редакція= волинських новин= припинила видаляти критичні зауваження на адресу провладних (продажних) українських ЗМІ,а також таких =інтелектуалів= та =провідників = нації, як Тягнибок.Особисто мене вражає примітивізм мислення Тягнибока,таке враження що він у своєму життя не прочитав жодної розумної книжки,не спілкувався із по -справжньому освіченими людьми і на 100% продався п-рам із ЄС та банкірам із США.
лучанка Показати IP 11 Травня 2014 15:07
Тягнибок -націоналіст і пробує з цієї корупційної країни щось путнє зробити , а коменти пишуть бидлоття ригівське, яке ніяк не може змиритися, що час їхній вже давно пройшов....
лучанці Показати IP 12 Травня 2014 09:50
Хто не з нами - той проти нас (тому місце в землі), Україна - понад усе ( з усім іншим можна не рахуватися) - оце програма Тягнибока - односторонняі людиноненависницька.