USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Синдром Пшонки: в мережах тролять взятий штурмом «замок Ківалова»

30 Серпня 2015 21:00
Одеські автомайданівці зайняли Будинок прийомів Міжнародного Гуманітарного Університету, який більш відомий одеситам як "замок Гаррі Поттера" або один із будинків народного депутата Сергія Ківалова.

Про це в соцмережах повідомляють організації "Автомайдан" і "Рада громадської безпеки", - повідомляє Еспресо.TV.

Активісти знесли ворота, встановили на території "замку" прапор України і символіку Автомайдану, проникли в будівлю і тепер фотографуються з розкішними предметами інтер'єру, зокрема знаменитим золотим диваном і портретами Ківалова.



Користувачі соцмереж бурхливо відреагували на захоплення активістами так званого "будинку Гаррі Поттера" на березі Чорного моря, - повідомляє ТСН.

Інтер'єр маєтку дійсно вражає розкішшю - на столах і шафах лежать книги в дорогій оправі: Нікколо Макіавеллі "Державник", Александер "Загадка персня атлантів", "Мудрість тисячоліть" із портретом Леонардо да Вінчі на обкладинці, "48 законів влади" тощо.

Та найбільше юзерів вразив портрет Ківалова, обвішаного медалями, який дуже нагадує за стилем виконання на портрет екс-генпрокурора часів Януковича Віктора Пшонки. Українці з іронією вже назвали одіозного нардепа "Наполеоном".











Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
ВАСЯ Показати IP 30 Серпня 2015 22:10
В мене так само тільки без перегородок ...
лучанка Показати IP 30 Серпня 2015 22:27
стиль "бикоко"! один дизайнер на всіх "наполеонів"!
аяяй Показати IP 30 Серпня 2015 23:34
Чтоб я так жил:-) :-) :-) :-) :-) Найдите этого шедеврально-популярного художника!
Анонім Показати IP 30 Серпня 2015 23:47
Мда! Быдло - всегда и везде - быдло. Как в 17 после штурма в Зимнем опорожнялись в вазы, так и сейчас - ведут себя аналогично.
Анонім до Анонім Показати IP 31 Серпня 2015 07:15
Саме б*дло
Анонім до Анонім Показати IP 31 Серпня 2015 14:45
я теж думаю, що бидло, якби ні то давно вже б ті замки мафії згоріли, а цих виродків було б тільки дві альтернативи: згадувати про Україну тільки в своїх жахливих снах подалі від нашої землі, або бути глибоко в ній закопаними.
''''''' до Анонім Показати IP 31 Серпня 2015 22:11
зимний штурмовали россияне?
ку Показати IP 31 Серпня 2015 07:18
Я б забрав шахмати, але іііііііііііі Слава Україні!!!!
знайко Показати IP 31 Серпня 2015 08:00
А замок Пашинського не хочуть відвідати? Ківалов не один рік будував і за навчальним закладом рахується, а Пашинський за 1,5 року собі награбував-будував! Слабо?
Анонім до знайко Показати IP 31 Серпня 2015 09:41
Пашинський свідомий, що означає - безгрішний.