USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Тігіпко назвав свою найбільшу помилку

29 Квітня 2014 17:38
Кандидат на пост Президента України Сергій Тігіпко заявив про те, що найбільшою своєю помилкою він вважає те, що повірив екс-президенту Віктору Януковичу.

"Я вважаю великою помилкою те, що був час, коли я повірив Януковичу, який на той час дуже добре говорив про реформи, про зміну країни і який запросив до влади. Я скажу відверто, що таку ж помилку зробило, мабуть, більше половини країни людей, які повірили", - сказав Тігіпко в ефірі Шустер Live.

Політик також зазначив, що сьогодні потрібно консолідуватися задля вирішення питання, яким чином далі будувати країну.

"Сьогодні, говорячи про помилки, я думаю, що нам потрібно думати, яким чином консолідуватися навколо того, що ми повинні зробити для країни, щоб відійти від тих проблем, які ми маємо сьогодні, яким чином ми повинні побудувати країну, аби вона могла самовідновлюватися, щоб ми давали шанс практично кожному українцю на краще життя", - зазначив Тігіпко.

Нагадаємо, за президентства Віктора Януковича Сергій Тігіпко обіймав посаду віце-прем'єр-міністра і міністра соціальної політики України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
Оля Показати IP 29 Квітня 2014 18:03
Тігіпко - найбільш адекватний кандидат!
спостерігач до Оля Показати IP 29 Квітня 2014 18:42
коментар було видалено
Корінний лучанин до Оля Показати IP 29 Квітня 2014 21:53
ЙОГО " АДЕКВАТНІСТЬ" ПАМЯТАЮТЬ ПЕРЕВАЖНА ЧАСТИНА УКРАЇНЦІВ!! Краще б не висовувався! А то робить із себе постраждалого від Януковича в його команді і та наївного простачка! Чомусь забувають що він був керівником виборчого штабу януковича.
Анонім Показати IP 29 Квітня 2014 21:02
давайте його пожалiємо останнiй-останнiй разочок!! в нього останнi пiвроку й так справи не дуже... соромно за людину, що на машинi минулорiчнiй їздить, як якийсь голова сiльради, треба на нову машинку ще йому дати вкрасти!! пожалiйте, люде!!!
Дончанин до Анонім Показати IP 29 Квітня 2014 21:12
А может хватит давать им возможность сидеть у нас на шее?
Анонім до Дончанин Показати IP 29 Квітня 2014 21:26
та ми вже звикли до нього, хай вже буде.. ну яка рiзниця, ну вкраде вiн ще пару сотень мiльйонiв.. ну в нього i витрати бiльшi нiж в нас, хата велика.. машин багато! та вiн ще й не стрiляв в людей, так, просто в партiї був.. може випадково туди потрапив, втянувся по малолiтству розума... то хай ще пару раз в верховнiй радi посидить, вам жалко чи шо? :-)
Дончанин до Анонім Показати IP 29 Квітня 2014 21:37
Чем вы, волынчане, мне нравитесь - это тем, что и в таких вещах умеете ерничать.
Анонім до Дончанин Показати IP 29 Квітня 2014 21:44
Та а шо тут ще скажеш? ще он бiгборди добкiна по Луцьку розвicили з партiєю регiонiв.. атас!! i хто розвiсив? москалi? жиди? америка? нi, ми, волиняни... то як тут без жартiв? такий смiх крiзь слози...
Дончанин до Анонім Показати IP 29 Квітня 2014 21:54
коментар було видалено
Анонім до Дончанин Показати IP 29 Квітня 2014 22:12
1. русофобия была раздута теми же януковскими, что бы отделить восток 2. русофобия таки была, но не против русских или русскоязычных, а против России, за которую много народа на востоке ошибалось и ошибается, считая её своим другом, как и януковича ранее. дай Бог, что бы не обожглись мы теперь так же .
Дончанин до Анонім Показати IP 29 Квітня 2014 22:16
А кто кричал: "Донбасс необходимо отгородить колючей проволокой"? А кто устроил избиение на телеканале за то, что пустили прямую трансляцию с Красной площади? и т.д. и т.п.
Анонім до Дончанин Показати IP 29 Квітня 2014 22:28
ребята, вы проголосовали за януковича. так что давайте всё прошлое забудем, и обьеденимся вокруг новой Украины против всех её врагов.
Дончанин до Анонім Показати IP 29 Квітня 2014 22:36
Если учесть то, сейчас наибольшим врагом Украины является киевская власть, пляшущая под дудку ПС, то тогда за твой призыв двумя руками не только я, но и весь Юго-Восток.
Дончанин до Анонім Показати IP 29 Квітня 2014 22:22
На Майдане между бойцами Самообороны и социал-националистами начались стычки из за АТО - источник УНН (это по поводу русофобии).
просто Лучанин Показати IP 29 Квітня 2014 21:27
Богомолець нормальний кандидат
миколян до просто Лучанин Показати IP 29 Квітня 2014 21:39
коментар було видалено
просто Лучанин до миколян Показати IP 29 Квітня 2014 22:18
коментар було видалено
Дончанин до просто Лучанин Показати IP 29 Квітня 2014 22:48
Ольга Вадимівна Богомолець отличный человек, кто с этим спорит? А какой она политик? А какая у нее команда? Ведь лицо короля делает его свита. и т.д. и т.п.
відаючий до Дончанин Показати IP 30 Квітня 2014 00:19
Муж Ольги Богомолец Шереметьев - "однополчанин" Стрелка, лидера сепаратистов Донбасса. Игорь Стрелков (в миру полковник ГРУ Игорь Гиркин) - командир Сводной пулеметной команды Московского гарнизона, прапорщик Московского драгунского полка (клуба исторической реконструкции). Тесно контактирует клубами по делам реконструкции событий 1-й и 2-й мировой с украинским господином Шереметьевым. Шереметьев - муж Ольги Богомолец.
Дончанин до відаючий Показати IP 30 Квітня 2014 00:45
Ты забыл добавить одно слово: "отставной". Между прочим, существует международная организация ветеранов спецлужб (в том числе нашей Альфы), члены которой весьма негативно относятся к любым проявлениям фашизма. А ветераны имеют контакты и с нынешними специалистами. Не веришь, тогда объясни, как именно задержали в Горловке группу СБУ. Между прочим, выдержки интервью задержанных: 1) Почему вы сюда приехали - У нас ТАМ остались семьи. 2) Почему вы не стреляли - Мы же отлично понимаем, что именно здесь происходит.
Анонім Показати IP 29 Квітня 2014 23:08
КЕРІВНИКА ХАРАКТЕРИЗУЮТЬ ПІДЛЕГЛІ ЯКИХ ВІН НАБИРАЄ В СВОЮ КОМАНДУ НА ВОЛИНІ ТИГІПКО "ЗПЕРСЯ" НА БАШКАЛЕНКА ТА КУРИЛЮКА .... НА ТИХ ЛЮДЕЙ ЯКІ МАЮТЬ У ВОЛИНЯН МІНУСОВИЙ РЕЙТИНГ.... ЯКІ НЕ ПОКАЗАЛИ МЯГКО КАЖУЧИ НІЧОГО ПУТНЬОГО В СВОЇЙ РОБОТІ В ОБЛАСТІ.... ЯКИЙ КАНДИДАТ ТАКА Й КОМАНДА....
Дончанин до Анонім Показати IP 29 Квітня 2014 23:34
Вам по месту виднее. А у нас, если и будут голосовать за кого либо из нынешних либо бывших членов ПР, то только по принципу: "Из двух зол выбирают меньшую".
Анонім до Дончанин Показати IP 30 Квітня 2014 00:20
Да закого завгодно можете голосувати всерівно ваші голоси скоріш за все не будуть вирішальними щей взагалі невідомо чи зможете проголосувати....
Дончанин до Анонім Показати IP 30 Квітня 2014 00:51
Уточню: "А захотим ли вообще проводить у себя эти выборы, делающие легитимной нынешнюю власть?"
Аркадій до Дончанин Показати IP 16 Травня 2014 21:34
Законна влада Україні потрібна. Якщо хочете, хай це буде представник сходу-півдня Тігіпко, аби не ця Коза з косою.
Село Показати IP 30 Квітня 2014 00:56
Минулого року влітку я б голосувала за Порошенка і без варіантів але коли почався майдан то він просто впав в моїх очах ниже плінтуса .... тому крім Тігібка там кандидатів більш НЕМА.
Смт до Село Показати IP 30 Квітня 2014 07:15
Село і в Африці -село