USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

ЦВК відмовила в реєстрації двом кандидатам в депутати з Волині

25 Вересня 2014 13:58
Центральна виборча комісія відмовила в реєстрації двом кандидатам в народні депутати України з Волині, а саме Роману Бондаруку та Антону Кривицькому. Про це повідомили у прес-службі Громадянської мережі ОПОРА у Волинській області

Відповідно до постанови ЦВК від 23 вересня 2014 року , Центральна виборча комісія встановила невідповідність документів цих двох осіб вимогам Закону України "Про вибори народних депутатів України".

Зокрема, у заяві колишнього міського голови Луцька Антона Кривицького про самовисування відсутнє зобов’язання у разі обрання його народним депутатом України припинити діяльність, яка відповідно до Конституції України та законів України несумісна з мандатом народного депутата України, або зазначення, що така діяльність ним не здійснюється, що є порушенням пункту 1 частини другої статті 55 Закону.



Відповідно до постанови ЦВК, заява Романа Бондарука, депутата Луцької міської ради, не відповідає вимогам пункту 2 частини другої статті 55 Закону, оскільки в його автобіографії відсутні відомості щодо його партійності.

Обом кандидатам в народні депутати повернули внесені ними грошові застави.

У коментарі Громадянській мережі ОПОРА Роман Бондарук повідомив, що наразі знаходиться у приміщенні Центральної виборчої комісії, щоб відстояти своє право балотуватись на парламентських виборах.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Луцьк Показати IP 25 Вересня 2014 14:04
А Кривицький іде в депутати після розвалу (завалу) України?! Жодного "старого", який був при владі і розвалював державу!
Варіант Показати IP 25 Вересня 2014 14:05
Підказую - Рома Бондарук з "Батьківщини". Чи вже нє?
ап до Варіант Показати IP 25 Вересня 2014 18:25
Рома Бондарук кинув Західінкомбанк разом майже на 50 млн. грн., а кошти громадянам повертали з державної кишені через фонд гарантування вкладів. І йде в депутати - мавби сором.
123 Показати IP 25 Вересня 2014 14:17
Кривицький старий хапуга, який хотів повимагати грошей і знятися. Але відмова в реєстраціі його не спасе.
лучанин Показати IP 25 Вересня 2014 14:40
В Кривицького що вже гроші закінчуються, які в місті накрав. Вже б на старості років не позорився б. Треба обирати не ворюг.
123 Показати IP 25 Вересня 2014 14:42
Бізнес прогорів, грошей нема.
Аня Показати IP 25 Вересня 2014 14:43
Цим мордам не місце у ліпутатах.В АТО ці морди,хай докажуть,як вони нас люблять.Злодюги
іван Показати IP 25 Вересня 2014 14:44
По поводу Кривицького,,,,Поїзд Їде а воно лізе.....
лучанка Показати IP 25 Вересня 2014 15:31
Ой подивіться на невинну мордашку Бондарчука-візьміть в депутати бабла хочу, малувато вкрав,треба більше.Вас люблю і захищати буду до останнього подиху.Ми йому нарід нафіг нужні.
ЦВК Показати IP 25 Вересня 2014 15:39
Передсмертний зойк злодія бондарука. Мається на увазі - політичної смерті. Хоч, насправді, цей пігмей ніколи не був політиком навіть на рівні провінційного Луцька. Навіть на рівні якогось села на кшалт Мухос*анська.
журналіст Показати IP 25 Вересня 2014 15:57
В руках кандидата газетка з оголошеннями: "Як вкрасти мільйон?", згорнута таким кандибобером, як згортали зошит за халяву кирзового чобота колгоспні обліковці часів становлення колгоспів на Волині (1947- 1950рр.). Цікавий знімок для майбутніх поколінь. "Чорний квадрат" Казиміра Мелєвича або Грань "самовизначення" бондарука.
ти ти шо до журналіст Показати IP 25 Вересня 2014 17:08
як вам не соромно , один старався зробити вам місто чистим, охайним- другий робить все аби ви бачили , як на наших кишенях наживаються. А що зробив кожен із вас , невігласи і дармоїди - скільки не роби , а все не так... немає ні совісті , ні честі, живете як стадо...
Просто мама Показати IP 25 Вересня 2014 16:34
А кого ви пропонуєте?
Василий до Просто мама Показати IP 25 Вересня 2014 16:52
А я предлагаю левого человека. По мне так лучше А.Ф. чем Бондарук. Рома а ты написал как ты сидел на Львовском централе за угоны автомобилей,............?
йой до Василий Показати IP 25 Вересня 2014 17:09
А шо ше припишеш?Завідуй дальше!
Василий до йой Показати IP 25 Вересня 2014 17:13
Так вроде бы и завидовать нечему . Когда начнут спрашивать , там завидывать немае смысла. И ты по ходу в курсе о раскладах.
цікаво Показати IP 25 Вересня 2014 17:27