USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У якому стані Порошенко представив керівницю Одеської митниці?

20 Жовтня 2015 15:40
Представлена президентом Петром Порошенком нова очільниця митниці Одеси Юлія Марушевська твердить, що веде із собою в управління організацією команду професіоналів. Свої ж обов'язки вона при цьому бачить як інформаційний супровід змін, які відбуватимуться на митниці, - інформує ТСН.

Водночас, рівень представлення нової очільниці главою держави викликає не менше подивування як, власне, і відсутність відповідного досвіду та знань у Марушевської, щоб обіймати таку посаду. На відео, яке з’явилось у мережі, Петро Порошенко виглядає чи то стомленим, чи то на підпитку?

Щоправда, за станом на 14 листопада 2016 року відео з каналу YouTube видалене.
Зі свого боку Марушевська сказала: "Для нас це виклик і шанс одночасно. Ми можемо побудувати ту дорогу, про яку ми мріяли від самого першого дня, коли нас сюди призначили. Зі мною йдуть професіонали найвищої ланки. Я йду туди фактично для того, аби комунікувати те, що ми робимо", - сказала вона.

В експертних колах призначення сприйняли вкрай стримано. Фахівці кажуть, що 26-річна випускниця філологічного факультету та активістка Майдану – це не зовсім той рівень підготовки, яким має володіти людина, аби впливати на ситуацію на митниці. Там, мовляв, й ідеальний експерт далеко не всі свої ініціативи зможе реалізувати – тим легше буде ошукати недосвідчену в тонкощах цієї сфери дівчину.

Крім того, до призначення лишаються ще й юридичні питання. Конкурс на посаду досі не оголошено завершеним. Як у ньому перемогла людина взагалі без досвіду роботи на митниці – питання. На яке не відповіли досі ні в Державній фіскальній службі, ні в Адміністрації президента. Як уже повідомлялося, Одеську митницю віддали 26-річній заступниці Саакашвілі. Вона розпочне свою роботу з понеділка.

До слова, раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що сайт Одеської ОДА оприлюднив біографічні відомості про Юлію Марушевську як про заступника голови області, хоча документа про її призначення на цю посаду на сайті досі немає. Утім це не найбільша помилка адміністрації - як виявилося, озвучена попередньо інформація, власне, керівником ОДА - Міхеілом Саакашвілі, у більшості не відповідає дійсності.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 39
111 Показати IP 20 Жовтня 2015 15:49
Це просто ганьба! Хоча пиятика характерна для багатьох представників БПП. Коля Романюк, Гунчик і т.д.
Анатоль_ до 111 Показати IP 20 Жовтня 2015 16:30
Порошенко -наш Президент! Ми його обрали ми його поважаємо!
Смотрящий Показати IP 20 Жовтня 2015 15:50
Ганьба Солідарності, ганьба Романюку, ганьба чинній владі!!!!!!!!!!!!!!
Hurricane Показати IP 20 Жовтня 2015 15:52
Моколо Ярославовичу! Ятак розумію, що закладати за комір - це візитка Солідарності?
микола до Hurricane Показати IP 20 Жовтня 2015 18:15
Ти відстав, Херокане
Калясіку Показати IP 20 Жовтня 2015 15:55
Нікого не впізнаєте, коли проводиться прийом громадян у мерії?
Гриць Показати IP 20 Жовтня 2015 15:59
Ой, люди...... напевно скоро пі***ць Україні з такими керовніками. і не треба Путіна, війни......Свої її просто зливають....... нема слів. Щоб ось така, вибачте "сцикуха", яке ніде не була нічого не бачала, може прапор держала на майдані, очолили митницю де мільйони крутяться, щоб керувала дядьками яким за пятдесят.........ШО ВОНА ВМІЄ, ФІЛОЛОГ???? ЯКИЙ ДОСВІД? Вона хоч має який небуль досвід роботи ? Пєтя шо ти робиш????????????
Тиць до Гриць Показати IP 20 Жовтня 2015 17:08
Зате не в системі і красти точно не вміє. Так потрібно всі ключові посади призначати тоді систему можна зламати.
Гриць до Тиць Показати IP 20 Жовтня 2015 18:37
Ти думаєш їй довго вчитись прийдеться? Хм... давайте логічно, вона хоч знає з чого починати, яка суть роботи.........напевно ні? Наламає дров, а потім піде, з грошиками в кіпрському банку.........
Дончанин до Тиць Показати IP 20 Жовтня 2015 19:50
А не проще ли сделать так, чтобы красть было невыгодно, чем ставить *ебилов на руководящие должности (в данном случае *ебилка - по той простой причине, что она ни одного дня нигде не работала)? Описать тебе как это можно сделать?
Анонім Показати IP 20 Жовтня 2015 16:05
Більше схожий на пяненького, а не стомленого. Мабуть, "замочували" призначення на посаду цієї малолітньої керівниці.
Земляк Показати IP 20 Жовтня 2015 16:08
Они довели и себя и страну до ручки. Они просто не ощущают и в упор не слышат народ Украины. Конченый !!!
777 Показати IP 20 Жовтня 2015 16:11
Ну маханул слегка петро. С кем не бывает. Но на работу то пришел и выступил даже.
100 Показати IP 20 Жовтня 2015 16:12
Перейшов на травку? Улибається і язик висовує
не пацик Показати IP 20 Жовтня 2015 16:19
це повсякдений стан веселого-житьерадісного чоловіка-йому е чому радіти ! скоро війна закінчиться буде перемого і ми всі такі веселі будем так десь чере3 50-100 років як доживем. А поки треба квасити капусту- годувати кабанчика до різдва і добре утиплити домівку .
Анонім Показати IP 20 Жовтня 2015 16:44
це повний 3,14здець
Анонім до Анонім Показати IP 20 Жовтня 2015 17:40
Повний буде через три місяці, коли Росія затребує свої три лярди. Бо поки Україна їх не виплатить вона буде не спроможна оплачувати газ.
ВОНО Показати IP 20 Жовтня 2015 16:48
нагла брехня та накле ))) то все наслідки цукрового діабету і не більше
Народна довіра Показати IP 20 Жовтня 2015 17:00
Дажє Янек собі такого не дозволяв !
? Показати IP 20 Жовтня 2015 17:04
Сам же не бухав значить Алкашвілі тоже на стакані.
ку Показати IP 20 Жовтня 2015 17:06
коментар було видалено
Sieger Показати IP 20 Жовтня 2015 17:08
Нагадує відео п'яного Єльцина на початку 90-х. Той розвалив СРСР, а цей, того і гляди, розвалить Україну. :(
Анонім до Sieger Показати IP 20 Жовтня 2015 18:51
А чому того і гляди? Кому ще не зрозуміло те що Донбас буде в складі України тільки в тому випадку, коли Україна приєднається до Донбасу? Крим вже уплив безповоротньо. Навіть англійці на своїх мапах його вважають російскими.
Olha Показати IP 20 Жовтня 2015 17:45
Якщо людина сміється,то вона вже в якомусь стані?І в нього лице не того,хто п'є,а хто їсть.І їсть непогано :)))
Sieger до Olha Показати IP 20 Жовтня 2015 20:42
В нього обличчя діабетика, який своїми солодощами повністю посадив собі підшлункову залозу.
Анонім Показати IP 20 Жовтня 2015 18:02
Правильне рішення. Людина чесної команди. Ми стільки часу терпіли очільників митниці з "відповідною" освітою, що час навчити їх працювати. Такі, як Саакашвілі, Боровик, ця дівчина не підставлять Президента своїми діями. А на грязь і коментарі не треба зважати
Анонім до Анонім Показати IP 20 Жовтня 2015 18:47
Как лично тебе понравится следующая ситуация - заведующим кафедрой физики в университете ставят выпускника педагогического училища по специальности "трудовое обучение"? И чем эта ситуация отличается от рассматриваемой в этой статье?
800 Показати IP 20 Жовтня 2015 18:14
Ну шо ви за люди, вам би все тільки опошлити. Ну зняла людина стрес, накатавши три по 100. Це в гейропі стрес знімають акваріумними рибками, а в нас використовують провірені методи.
Анонім до 800 Показати IP 20 Жовтня 2015 19:20
А на кой ляд пьяным выходить на всеобщее обозрение? Смотря такие видео начинаешь действительно верить в то, что его полностью готовенького недавно СБУ сняло с самолета, так как он собирался полететь к Путину в гости.
800 до Анонім Показати IP 20 Жовтня 2015 22:37
А він положив на "всеобщее обозрение"
не пацик Показати IP 20 Жовтня 2015 20:59
як гадкого утенка -зробити білим лебедем ? напевне треба міняти народ Украіни . реформи проведенні достроково-війна виграна-границі від лугадоніі до криму назамку -корупція подолана-залишилося тільки продати землью і танцьювати 7-40 .
Не паяц. Показати IP 20 Жовтня 2015 21:32
А паяца спостерігаю.
Дончанин до Не паяц. Показати IP 20 Жовтня 2015 22:21
А почему вы все зациклились на Порошенко? Ведь чего стоит автор шедевров управленческой мысли и скрывающийся от преследования на родине, экс-президент Грузии Михаил Саакашвили. Например, комментируя назначение на пост руководителя таможни в Одесской области своей протеже – выпускницы (недавней) филологического факультета Юлии Марушевской, он заявил в эфире одного из украинских телеканалов: «Я прямо хочу сказать, что считаю профильное образование минусом».
чула Показати IP 20 Жовтня 2015 22:18
знаючі люди кажуть, що не так вже й просто ця дівчина потрапила туди, а за зв'язками через Львівську митницю
123 Показати IP 20 Жовтня 2015 23:03
У Порошенка цукровий діабет , при таких навантаженнях рівень цукру може швидко змінюватись і це впливає на стан а з боку виглядає що людина на підпитку.
діабетик до йолопа 1 Показати IP 20 Жовтня 2015 23:25
123 шо Петя два *імнюка
456 Показати IP 21 Жовтня 2015 10:02
А може все набагато простіше...??? Молодими, недосвідченими легше керувати і давати команди "Фас!"??Вони ж ще нічого не вміють... Старші ж керівники і навчать...А інакше - по цьому ж принципу- треба і Президента і Прем'єра 26-річних без досвіду призначати...Бо вони ж ще не крали..!!!!!!
чух Показати IP 21 Жовтня 2015 17:08
читаю коментарії, а тут одні тролі кацапські. які переклладачем гул користуватись не вміють З.І. Петьо позорище
возмущение Показати IP 22 Жовтня 2015 11:53
слов нету, она еще не понимает с кем дружить, а с кем нет во взрослой жизни, не то что как управлять такой махиной, кошмар какай-то. Как же можно так плевать на людей, неужели среди всех митников страны не нашлось ни одного достойного человека, который смог бы занять эту ответственнейшую должность. Это плевок в лицо всем, кто работает в этой структуре. не верю, что 26 летняя девица без малейшего понятия сможет сделать что-то полезное для изменений в сторону позитива. Позвольте спросить зачем нужны в таком случае учебные заведения, академии, зачем люди и студенты оплачивают обучение? Давайте как в фильме про Шурика кто что хочет то пусть и делает. Стройка так стройка, спиртзавод так спиртзавод. Может ну его это образование.