USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Лаврі схвалили дії силовиків на Євромайдані

12 Грудня 2013 09:09
Намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Павло (Лебідь) вважає, що спецвійська правильно діяли під час штурму Євромайдану. Про це він заявив під час круглого столу, який організував екс-президент України Леонід Кравчук, - повідомляє ТСН.

«Ви звинувачуєте міліцію, а чому ж, коли у вас щось трапляється негаразд, ви одразу кричите «де міліція?», – запитав митрополит. Крім того, владику обурило те, що молодь стоїть на Євромайдані за гроші.

«Ми постійно чуємо: «Діти на майдані, діти на майдані». Чому туди пішли діти? Скільки платять тим дітям?», – обурився Павел.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Роман Показати IP 12 Грудня 2013 09:36
Цей священик лишній раз підтвердив тезу що УПЦ не Українська церква, а якоїсь іншої держави. Не може церква йти проти свого народу - не може.
Роману до Роман Показати IP 12 Грудня 2013 11:45
А інші,ті що проти отого євромайдану вже що не українці?Чи може тільки в вас є право висловлювати власну думку?
Штефан, Луцьк Показати IP 12 Грудня 2013 09:50
Я неодноразово вказував на русизми у матеріалах "ВН". Журналістам такого сильного інтернетвидання мало б бути соромно за незнання української мови... Не "одобрили", а "схвалили" потрібно було написати у заголовку. Напишіть мені, якщо не знаєте. Я витлумачу.
Наталья Показати IP 12 Грудня 2013 10:01
Этот священник Московского патриархата, так как Лавра относится именно к Москве
Українка Показати IP 12 Грудня 2013 10:06
Добре, що владики у нас "віддають" усе бідним. У них все гаразд. Завжди знайдеться людина, у якої біда, і принесе останню копійку церкві. Нехай пошлють своїх дітей і нехай вони їм принесуть з ЄВРОМАЙДАНУ гроші. Засліпила стабільність доходів очі священникам. Прости Господи і помилуй НАРОД України. Шкода, що розумні і талановиті люди з прогресивним мисленням віддають своє здоров"я і душу за тих, хто обділений і примітивний ( я не маю на увазі хворих людей ).
думка Показати IP 12 Грудня 2013 10:40
Випускник Луцького торгового техніікуму Лебідь може просто не здатний зрозуміти, що є в світі речі, що робляться БЕЗ ГРОШЕЙ, за ПОКЛИКОМ ДУШІ)))
klm Показати IP 12 Грудня 2013 10:56
Лічний поп януковіча..гнать собаку !!!!
Волинянин Показати IP 12 Грудня 2013 11:20
Ви ще подякуйте, що "Паша-мерседес" зі своєю кодлою сам з автоматами там не гонився.Підхолуйник путінський.
справедливий Показати IP 12 Грудня 2013 12:16
Цілком згідний. гнати в шию московського Яника і на його місце прийде порхатий кролик Сєня (обрізаний). Слава Україні
загреб Показати IP 12 Грудня 2013 12:40
Сатанат МП как пес верний лижет сапого царя.
Че Показати IP 12 Грудня 2013 12:42
Церква, що схвалює будь-яке насильство, тим паче проти мирних людей, давно відійшла від заповідей Божих. «Господь випробовує праведного, а безбожного й того, хто любить насилля,— ненавидить душа Його» (Псалом 11:5).
lutchanka Показати IP 12 Грудня 2013 19:18
у цього "від священника" мізки поїхали, а про совість я, взагалі, мовчу. То баби скаженні від Лаври сунуться з прокльонами( а проклинати - гріх), то попи московські - говорять про "тєрпєніє". Раніше ходила в церкву МП, але стільки агресії не бачила і не чула ніде. Це не церква, а збіговисько і від віри там нема нічого. Аж огидно...
ківерчанка Показати IP 13 Грудня 2013 04:08
а в нього хоч діти е? Чи тільки гроші,гроші,гроші.... Геть московського попа.