USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьких пабах і маршрутках заборонили Кобзона, Лепса та Жерара Депардьє

22 Вересня 2015 09:57
Відтепер у барах та караоке обласного центру не звучатимуть композиції у виконанні окремих проросійськи налаштованих виконавців.

Про це стало відомо під час засідання виконавчого комітету 21 вересня.

Так, ініціатор проекту рішення, член виконкому Богдан Климчук домігся того, аби зобов’язати луцькі заклади культури, ресторанного господарства, клуби караоке, підприємства та підприємців, які здійснюють перевезення пасажирів на території міста, припинити публічне виконання аудіовізуальних творів за участю діячів культури, включених до вищевказаного списку, а саме:

- Кучеренка Володимира Олександровича;

- Холмогорова Єгора Станіславовича;

- Хазіна Михайла Леонідовича;

- Газманова Олега Михайловича;

- Кобзона Йосифа Давидовича;

- Перфілової Валерії Юріївни;

- Пригожина Йосифа Ігоровича;

- Безрукова Сергія Віталійовича;

- Боярського Михайла Сергійовича;

- Расторгуєва Миколи В’ячеславовича;

- Охлобистіна Івана Івановича;

- Порєченкова Михайла Євгеновича;

- Лепса Григорія Вікторовича;

- Депардьє Жерара.

Тож, члени виконкому таку ініціативу підтримали, керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту інформаційного телерадіопростору України», у зв’язку з наданням Службою безпеки України Міністерству культури України списку діячів культури (з 14 осіб), дії яких створюють загрозу національній безпеці України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
666 Показати IP 22 Вересня 2015 10:02
....а ще говорять..що в Росії маразм....у нас він ще більший....людина в вправі сама обирати кого слухати ,а кого ні....( таке враженя що між Україною і Росією...йдуть змагання...в кого кращий "маразм".)
Слухаю Лепса до 666 Показати IP 22 Вересня 2015 12:24
Вдома безумовно так, але в публічних місцях будемо слухати те, що дозволяє закон! І це правильно! А Кобзона в пабах і так не включають!
Анонім до Слухаю Лепса Показати IP 22 Вересня 2015 13:02
А яке право має закон забороняти мені слухати те, що я бажаю, тим самим обмежувати мої конституційні права? Чи цей закон прийнятий 300 - стами голосами?
Слухаю Лепса до Анонім Показати IP 22 Вересня 2015 13:33
"Те, що бажаю" - це в дома, а не в громадських місцях.
Анонім до Слухаю Лепса Показати IP 22 Вересня 2015 15:31
А я бажаю сидячи в ресторані заказати російский шансон чи російску класику. З якої статі ти мені забороняєш це робити?
Дьодік до Анонім Показати IP 22 Вересня 2015 16:28
А що, в ресторанах виконують твори Чайковского, Скрябіна, Мусоргського, Прокофьєва? Ви не похмелились?
Анонім до 666 Показати IP 22 Вересня 2015 13:30
Після цієї заборони от і заживем щасливо та весело, а наша держава прям зацвіте))))
Анонім Показати IP 22 Вересня 2015 10:39
"Лепс Григорйя Вікторович" - а кто это такой? Такого человека не существует в природе. Пардон, список взят из нового указа Порошенко, в котором присутствуют не только усопшие, но и мертвые души, но отсутствуют, например, липецкие чиновники.
Штефан,Луцьк Показати IP 22 Вересня 2015 10:59
Мистецтво не заборониш!
Богдан Сташинський Показати IP 22 Вересня 2015 11:47
Ну й ху....ня....
А Показати IP 22 Вересня 2015 13:09
А Депардьє хіба співун? Він актор, а співає тільки після 200 грам і більше.
Анонім до А Показати IP 22 Вересня 2015 15:44
А що ти ще чекаєш віл Луцької місцевої влади, коли вони Карамзіна (і не тільки його) вважають радянським письменником
пр Показати IP 22 Вересня 2015 14:15
Да-да все они пели в луцких пабах!!! Теперь они банкроты :)))
KOVPAK Показати IP 22 Вересня 2015 14:31
Даёшь Иво Бобула и Степана Гигу! ))))
вк до KOVPAK Показати IP 22 Вересня 2015 16:37
Ну чого ж, краще * Любе*, Газманов, Кадишева, Повалій...... Вдома слухай, що хочеш, співай, що хочеш, а в громадських місцях підкорюйся законам!!!!
Анонім до вк Показати IP 22 Вересня 2015 17:18
А тобі не кажеться те, що ці закони є ЦЕНЗУРА. І вони є Еуропейска цінність, чи як?