USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

У НАТО окреслили майбутнє РФ

28 Жовтня 2014 18:25
Заступник генсека НАТО Александр Вершбоу заявив, що Росія буде ізольованою, аж поки не навчиться поважати суверенітет інших держав і їхній вибір. При цьому дії Росії були названі небезпечними і такими, що серйозно зашкодили довірі до Москви, - інформує ТСН.

А генсек Єнс Столтенберг зазначив, що Альянс і далі підтримуватиме Україну заради стабільності демократичного простору в Європі. "Сьогодні Росія намагається зруйнувати прогрес досягнутий нами в колективних зусиллях. І деякі наші партнери стикаються з величезним тиском. Ми продовжимо підтримувати Україну та інших наших партнерів - сусідів на сході. Ми продовжимо боронити принцип, за яким кожна країна має право обирати власний шлях. Це найголовніше", - заявив Єнс Столтенберг.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Дончанин Показати IP 28 Жовтня 2014 18:33
"Заступник генсека НАТО Александр Вершбоу заявив, що Росія буде ізольованою" - от кого? От Китая, Индии, стран ЕАС, куда уже просятся десятки новых стран, стран БРИКС, ...? И что произойдет с США, ЕС и НАТО, если прекратится продажа нефти за доллары? А к этому все идет.
Анонім до Дончанин Показати IP 28 Жовтня 2014 18:50
поживем побачимо
батька до Анонім Показати IP 28 Жовтня 2014 21:26
пожили вже і все побачили
Анонім до Дончанин Показати IP 29 Жовтня 2014 09:22
Ти покидьок донецький, як Китай піде проти вас вам капец.Китай з вами і Путлером мови не хоче мати.Ви страшна країна,яка загрожує всьому счвіту. Але не дай Боже що, ви також здохнете разом з нами
Дончанин до Анонім Показати IP 29 Жовтня 2014 11:07
А какой объем торговых соглашений, заключенных между Россией и Китаем? Для справки, только газовое соглашение позволяет России создать единую газотранспортную систему, а по объему это соглашение превышает аналогичное соглашение с ЕС. И к этому соглашению собирается присоединиться и Индия. Это так, без ликбеза по геополитике.
Патріот Показати IP 28 Жовтня 2014 18:40
Росії то базікання до дупи! Базікає нАТО, щось трендить - а Росія робить що хоче!
коментар Показати IP 28 Жовтня 2014 20:04
Шойгу-ягу і Путлєр лашари адназначна, йопт
USA до коментар Показати IP 28 Жовтня 2014 20:22
Лошары? Наконец то появились настоящие патриоты своей страны, которые не думают как загрести побольше в свой карман, а наоборот делают жизнь людей лучше. Вот на Украине абсолютно все правители и их прихлебатели только и думали, как побольше нагрести и украсть. Поэтому бесконечные революции и майданы, поэтому люди нищие и злые. Гоните вы этих олигархов из власти!
бывшый руский Показати IP 29 Жовтня 2014 08:49
Читаю коменти і розумію лише одне як багато й..б..их , слава Богу всі ви здохните і ваш путлєр. І ця думка викликає позитив.
Анонім до бывшый руский Показати IP 29 Жовтня 2014 11:09
Один твой ник говорит о том, что ты продажная душа.