USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Українські війська увійшли у Луганськ

18 Липня 2014 23:40
Сьогодні ввечері українські війська увійшли в Луганськ, про це в ефірі "Шустер LIVE" на Телеканалі новин "24" сказав секретар РНБО Андрій Парубій.

"Буквально в ці хвилини увійшли наші бойові підрозділи в аеропорт Луганська, де перебували частини, і 80-а бригада, і 25-а бригада і фактично розблокованим є аеропорт",— зазначив Парубій.

Про це також з посиланням на бійця 30-ї бригади повідомляє видання "Лівий берег".

Крім того, в бою у Луганську був поранений один з лідерів місцевих сепаратистів Олексій Сокіл. Згідно з попередньою інформацією, він помер у лікарні Перевальська Луганської області. Жителі Перевальська також повідомляють, що з їхнього міста пішли "казакі".

Також український міністр оборони Валерій Гелетей доповів Президентові України Петру Порошенку, що Збройні Сили України взяли під контроль південно-східну частину Луганська.

"Збройні Сили продовжують звільнення населених пунктів України від угруповань бойовиків", — йдеться у повідомленні на сайті Президента України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Андрій76 Показати IP 19 Липня 2014 00:37
Молодці..,так тримати...Чим швидше закінчиться цей бардак,тим раніше країна зможе повернутися до нормального життя...
вірянин Показати IP 19 Липня 2014 01:23
Боже, бережи наших хлопців!
Дончанин Показати IP 19 Липня 2014 07:50
коментар було видалено
Саша до Дончанин Показати IP 19 Липня 2014 08:14
чуєш клоун, 90% чоловіків в дитинстві впісювалися в тому числі і я,то виходить вони всі сцикуни?))))
Шашлик по одеські до Дончанин Показати IP 19 Липня 2014 08:14
Півник розкокудакався)))))Готуй тепер свою дупцю.Армія в Луганську
Саша Показати IP 19 Липня 2014 08:16
але у мене відчуття,що ти не з наших і відносишся до цих 10%
она.. Показати IP 19 Липня 2014 08:25
Вдибільного Парубія все частково. ..хто його туда вибрав?
Православный бородач Показати IP 19 Липня 2014 08:33
Пленные боевики отказываются есть - думают, что их откармливают для продажи на органы
Бабай беременный Показати IP 19 Липня 2014 08:38
На ZELLO ВСЕ уже хотят на родину в РОСТОВ!.Очки жим жим у сепаров
Сподобалось Показати IP 19 Липня 2014 08:46
Ху*вый Донецк @Hy_Donetsk · 8 хв А знаете ли вы, что.. Через несколько часов ЛНР будет существовать только в Википедии?" :)))
гiсть Показати IP 19 Липня 2014 09:07
Господи,помилуй нас грiшних i захисти невинних,пошли мир нашiй землi i людям.
))))) Показати IP 19 Липня 2014 09:30
ОБСЕ обстреливают и не пускают на место крушения, а так же не пускают международных наблюдателей. Это Африка? Нет, это русский мир.
Жінка Показати IP 19 Липня 2014 13:53
Нема їх у Луганську, нема (((( Якщо б були, я б не сивіла кожну мить, не молилась за свого батька та мати, що залишились у Луганську чому так довго тримає війна, чому українська армія не може вигнати цих "захисників" ? Ми дуже втомились, немає ані сил ані нервів