USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Україну може захистити лише НАТО, - депутат Волиньради

5 Березня 2014 15:50
Звернутися до нардепів з закликом якнайшвидшого вступу України у НАТО запропонував депутат Волинської облради Василь Пецентій.

Про це йшлося під час прес-конференції депутатів облради, що відбулася 5 березня.

«Ми живемо в такий час, коли «той, хто силу має, той б’є і кусає», - зазначив депутат.

Він закликав волинян звернутися до нардепів, обраних мажоритарним шляхом, та партійних діячів з закликом переконати керівництво держави щодо вступу у НАТО. З його слів, Україна не настільки мілітаризована держава, щоб самотужки протистояти агресору №1 у світі, яким нині є Росія. На думку депутата, єдиною організацією, яка спроможна захистити Україну не лише військовою силою, а й економічно та політично, є НАТО.

Василь Пецентій сьогодні під час сесії облради пропонував колегам підготувати звернення до Верховної Ради, у якому йтиметься про те, що волинська громада підтримує вступ держави у НАТО, проте депутати не підтримали колегу.

Свою громадянську позицію він оголосив під час прес-конференції. На його думку, без захисту НАТО Україна не існуватиме.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
ВікторІЯ Показати IP 5 Березня 2014 15:54
Пецентій начебто і лікар, а хворіє...!!!
Анонім до ВікторІЯ Показати IP 5 Березня 2014 17:15
Тільки один лисий п...ок сказав що не відмінить закон про мови так інший п..д..рок виліз.....
Ганьба ОДА Показати IP 5 Березня 2014 15:59
"волинська громада підтримує вступ держави у НАТО", коли було опитування????????? Він хто такий, що від всієї громади плете? А не забагато оці старі п**рдуни ляпають язиками? Бюджет приймайте краще, депутати х*рові! І прес-конференцію зробили вчасно, щоб медаль на одне місце собі повісити!
Анонім до Ганьба ОДА Показати IP 5 Березня 2014 17:22
А хто вам казав що україна за майдан? Десь проводили опитування, дослідження? Так само Україна і за підписання угоди з ЄС, отримання кредиту МВФ, який дозволить дихати країні не більше декількох місяців.
Боголюбы Показати IP 5 Березня 2014 16:29
Зачем НАТО такой головняк сейчас?
МВ Показати IP 5 Березня 2014 16:33
чим далі читаю, тим прихожу до висновку... починаючи з Гуся і Ко... і же біла гарячка дійшла до Волинської облради.. хлопці, які таблетки приймаєте ???
ДТ до МВ Показати IP 5 Березня 2014 16:38
Раніше їм Клімчук і "Регіонали" заважали, а зараз без них, а гризуться як собаки... О то маємо депутатів пля...:(
МИ Показати IP 5 Березня 2014 16:37
Продивіться коментарі на "Первое интервью губернатора Днепропетровщины" За что боролись,на то и напоролись!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Мв до МИ Показати IP 5 Березня 2014 16:56
ось ще і подивитись можна http://www.youtube.com/watch?v=-yFvXclWeNA
бачив Показати IP 5 Березня 2014 16:39
А "наш" краще сьогодні виступив?:)))
ооо Показати IP 5 Березня 2014 16:54
Ви хоть розумієте що таке НАТО? Це кінець для України! Боже, дай розуму цим чиновникам
Я Показати IP 5 Березня 2014 17:01
Нас треба захищати від самих себе-спочатку робимо, потім думаемо
Анонім Показати IP 5 Березня 2014 17:56
Бендеровцев можно определить так: всегда у них всегда кто-то в чем-то виноват, но только не они сами; орут и пытаются перекричать, не принимают никаких доводов, а когда приходит время отвечать за поступки начинают хлопать глазами и вопить что их унижают, оскорбляют, гнобят и вообще они за правду, за Украину и народ, а вокруг узурпаторы и жиды! Бей бендеровцев, спасай Украину!!!!
Анонім Показати IP 5 Березня 2014 18:02
Росія агресор! А Нато нам поможе, поставіть свої ракеті і буде у нас мир як в Сірії і Ірані)))
Lex Показати IP 5 Березня 2014 18:21
Что то наш Инет не спешит новость публиковать. Европейские лидеры винят оппозицию в снайперском обстреле Майдана http://nbnews.com.ua/ru/news/114853/
Рома Показати IP 5 Березня 2014 22:23
http://www.1tv.ru/news/world/253531 тут с переводом
Лікар Показати IP 6 Березня 2014 07:27
коментар було видалено
піцентію Показати IP 6 Березня 2014 08:29
Шановний Піцентію, чому ви вирішуєте питання за всю волинську громаду, хто дав вам таке право?