USD 39.62 39.84
  • USD 39.62 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

В ОПОРІ чекають коментар Гузя про приховану рекламу

27 Жовтня 2014 16:30
Результат підрахунку голосів у 19 мажоритарному окрузі свідчить про те, що багато важить масштабність рекламної кампанії, вибір «правильної» політсили та розпорошення електорату.

Нагадаємо, згідно з результатами підрахунку голосів в мажоритарному окрузі лідирує представник «Народного фронту» Ігор Гузь. Відтак, представники ГМ «ОПОРА» коментують, що такі результати підтверджують думки про вагу масштабів рекламної кампанії. Приміром, партія Анатолія Гриценка, яка мало рекламувалася на телебаченні, програє «Самопомочі». Мовляв, масштабність передвиборчої реклами в 19 окрузі зробила свою роботу.

Також, кажуть, вплинув і «правильний» вибір партії, яка згідно з попередніми результатами лідирує на Волині. Ще одна причина таких результатів – розпорошеність місцевого електорату між місцевими кандидатами.

До слова, в ОПОРІ досі чекають коментар Ігоря Гузя з приводу прихованої реклами, якою був обвішаний округ. Йдеться про білборди з гаслом «Ігор прийде – порядок наведе». Хоч і притягти до відповідальності кандидата за це навряд чи вдасться, та, вочевидь, така прихована реклама спрацювала.

ЧИТАТИ ЩЕ: ПРИХОВАНА РЕКЛАМА У ЛУЦЬКУ В ДЕНЬ ВИБОРІВ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Анонім Показати IP 27 Жовтня 2014 16:47
захотіли від народного дєпутата звіту. тепер точно получите і звіт і до звіту. то вам уже не гузь, а Гузь!!!!!!!!!!!!!! Ще й Ігор Володимирович, чи як там його.
Вацык Показати IP 27 Жовтня 2014 16:53
Очередной махровый рагуль прополз в раду
ворон Показати IP 27 Жовтня 2014 19:12
Катя Ващук перетерла тему захисту корупційного бізнесу відомого нафтового бізнесмена - регіонала ковальчука на верхах і той відповідно зняв свою кандидатуру з перегонів . Люди катерини (члени її парії )працювали у штабі гуся . Наближені люди до Володимирського " престарілого князя" теж працювали на гуся . Ось вам і результат . Побачимо як гусь буде викорінювати ту місцеву корупцію , в яку він сам вже фактично вступив .
Нововолинянка Показати IP 27 Жовтня 2014 19:43
Ковельська гнида!!!!!!!! Пролізла через нас в парламент! Люди де ваша совість? Кого ви вибрали? Просто стидно що нами так скористались!!!!!!!!!!
волинянин Показати IP 27 Жовтня 2014 19:58
Автобіографія Гузя І.В.: освіта - вища, спеціальність-трипло, трудова діяльність (коефіцієнт корисної дії) - ???, приймак-одним словом зачуха. ЯКИЙ ПОРЯДОК
Оля Показати IP 27 Жовтня 2014 21:12
Переможців не судять.
Анонім до Оля Показати IP 28 Жовтня 2014 10:02
це той переможець.... який трудову книжку тіко в обласній раді завів???
які виборці - такий Показати IP 28 Жовтня 2014 09:59
567
567 Показати IP 28 Жовтня 2014 10:00
які виборці - такий і депутат, молодці полішуки, ви брали достойне мурло!