USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Великобританія виходить з Євросоюзу: офіційні результати референдуму

24 Червня 2016 08:33
52% британців проголосували за вихід королівства з Євросоюзу. 48% виступили за збереження країни в ЄС, - повідомляє "Канал 24".

Такими є офіційні дані підрахунку голосів на референдумі про розрив відносин з ЄС.

Явка на референдумі склала близько 72%, що є найвищим показником на виборах у Великій Британії з початку 1990-х.

Наразі не підраховані результати голосувань приблизно в 10-ти регіонах із 400. Як пише BBC, ці дані означають перемогу прихильників виходу Великобританії з ЄС.

Зауважимо, ці дані суперечать результатам екзит-полу та останніх опитувань перед референдумом, які показували, що британці хочуть залишитися в ЄС.

Нагадаємо, зранку 23 червня у Великобританії розпочався референдум щодо майбутнього членства Об'єднаного королівства у Європейському Союзі. Експерти кажуть, що після виходу з ЄС Британія не уникне падіння фунта.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
перехожий Показати IP 24 Червня 2016 09:09
Нічого дивного гени імперської величі і особливості богом вибраного народу живучі. Це когось дуже нагадує...
Zarobitchanyn до перехожий Показати IP 24 Червня 2016 10:04
Рабам потрібен господар в Брюсселі.
Степан Показати IP 24 Червня 2016 09:34
Україна займе місце великобриттів
40a до Степан Показати IP 24 Червня 2016 10:56
коли вас буде мільйонів з 10, тоді можливо...
123 Показати IP 24 Червня 2016 09:45
Первый пошёл..
Анонім Показати IP 24 Червня 2016 09:53
А
456 Показати IP 24 Червня 2016 10:17
Даааа! Скоро не буде куди вступати!!!! А взагалі то: і вступ і вихід вирішується через РЕФЕРЕНДУМ!!!!А не через Майдани!!!
55 до 456 Показати IP 24 Червня 2016 11:45
Ну правильно. Тільки Янукович відмовився від ЄС не референдумом, а власним одноосібним рішенням (ну чи не власним, але народу точно ніхто не питав), от народ і мусив свою думку на Майдані висловлювати.
40a Показати IP 24 Червня 2016 10:54
екзит-полами маніпулюють і "підштовхують" до "правильного" вибору, у нас теж "свідомих" багато було, де вони? Британія на вихід, далі Нідерланди, Франція, Італія. А вкраїнець все шука собі пана, брюссельського хоче в цей раз. Мо буде кращий за інших?
скептик Показати IP 24 Червня 2016 11:12
для британії це спричинить падіння економіки
Лол Показати IP 24 Червня 2016 11:43
Это следовало было ожидать. Политика фрау Меркель насчет арабов-беженцев стало последней каплей. Это не референдум по выходе из ес, а по сохранению своей крови, культуры и речи. И никаким боком Великобритания не перестанет помогать Украине, возможно только увеличит эту помощь, поскольку прогнившая бюрократия ЕС будет позади. Одно я не понимаю. Че мордор так радуется. UK будет выходить из ЕС, а не НАТО.