USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Володимир Зеленський розпускає Верховну Раду

20 Травня 2019 11:01
Новообраний президент Володимир Зеленський розпускає Верховну Раду 8-го скликання. Про це він заявив із трибуни парламенту, передає Gazeta.ua.

«Українці хочуть не слів, а дій. То ж, шановні депутати, ви призначили самі інавгурацію у понеділок, у робочий день. Я бачу у цьому плюс. Це значить, що сьогодні вечірок не буде. Будемо з вами працювати.

А тому, я дуже вас прошу прийняти закон про скасування депутатської недоторканності, закон про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення, багатостраждальний виборчий кодекс. І зробіть, будь ласка, відкриті списки.

Також прошу вас звільнити з посад голову СБУ, Генерального прокурора України, Міністра внутрішніх справ України. І це далеко не все, що ви можете зробити. У вас на це буде 2 місяці. Зробіть це і повісьте медалі собі, непогані бали на дострокові парламентські вибори», – сказав він.

«Я розпускаю Верховну Раду 8-го скликання. Слава Україні», – заявив Зеленський.

Присутні у залі і люди на вулиці аплодували і вигукували «Героям слава».

Нагадаємо, 20 травня у Верховній Раді відбулась церемонія інавгурації обраного президента України Володимира Зеленського. У другому турі виборів він набрав рекордних 73,22% голосів, тоді як його опонент Петро Порошенко - 24,45%. Офіційні результати виборів були оголошені 30 квітня, однак депутати змогли призначити дату інавгурації лише 16 травня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
valdis peish Показати IP 20 Травня 2019 11:09
ну і нашо ця ахінея він же добре знає шо по закону фігван а не розпуск
знайко до valdis peish Показати IP 20 Травня 2019 11:57
Думаєш він так ляпотіти буде не порадившись з юристами? Все вони добре знають і раді час на смітник!
скептик до valdis peish Показати IP 20 Травня 2019 16:50
у югистів є можливість оскаржити указ в суді.
Степан (крымчанин) Показати IP 20 Травня 2019 11:09
Посмотрим... Не словом-а делом.
Анатоль_ Показати IP 20 Травня 2019 11:24
Гнати в шию той непотрiб! Пiдтримую свого Президента!
777 Показати IP 20 Травня 2019 11:29
Давай Владимир. Давно пора гнать в шею этих дармоедов.
КОНСТИТУЦІЯ Показати IP 20 Травня 2019 11:45
А я?
777 до КОНСТИТУЦІЯ Показати IP 20 Травня 2019 11:59
Вы это серьезно?
Люди Показати IP 20 Травня 2019 11:50
Хочеться в усіх сферах відповідальності і в лікарнях, і в сфері послуг і в школах а не тільки одних "гнати " а інших скільки в усіх установах зокрема школи некваліфіковані вчителі а зарплати їм добавляють і добавляють, а учні ж розумнішими не стають навпаки безпорядок, бо вчителі носа деруть , в лікарні теж тільки чекають щоб заплатили і відповідальності немає!!! ТАК що всі повинні бути відповідальними!!!! Чекаємо від Президента в усіх сферах порядку і чесності!!!!!
Бандера Показати IP 20 Травня 2019 12:21
Та в же б швидше якісь дії побачити,а то незнаєш чи доживеш щоб побачити Україну новою
хохо до Бандера Показати IP 20 Травня 2019 12:40
многая літа всім нам
Навуходоносор Показати IP 20 Травня 2019 12:46
Їх потрібно всіх не розпускати, а грузити в автозаки і прямісінько в Лук*янівку! А дальше - в Маневичі на відсидку.
123 до Навуходоносор Показати IP 20 Травня 2019 14:50
Спочатку конфіскувати майно та кошти нажиті "непосильною" працею! Цими коштами поплатити кредити, які набиралися роками, якщо буде мало- на примусові роботи (будівництво, збирання ягід і т.д.), а тоді вже - на відсидку. А то попривикали - умовно відсиділи на островах - і назад до корита ......
ще не зовсім свідоми Показати IP 20 Травня 2019 13:26
"Пєця"в даний час повинен не з Палубієм та Гройсманом "шушукатися" про подальші спільні дії, а розучувати текст пісні" Сижу в тюрьме я, шарики катаю. Тебя, Марина, часто вспоминаю. Такая шняга, гадом буду я. Ты кружку браги выпей за меня"
жлл до ще не зовсім свідоми Показати IP 20 Травня 2019 14:58
Шо ти плетеш????
ще не зовсім свідоми до жлл Показати IP 20 Травня 2019 15:42
Скоро вас всіх сплетуть, "порохоботячі рил*"!
скептик Показати IP 20 Травня 2019 16:53
кулявлоб казав, що колючим дротом все огородить ? казав. от і буде УКР-ЗОНА