USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.88

Вусенко займе у Верховній Раді місце нардепа від «Самопомочі»

11 Березня 2017 20:00
Секретар Луцької міської ради Юлія Вусенко проходить до парламенту за списком політичної партії "Об'єднання "Самопоміч" замість Олени Бабак.

Це випливає з виборчого списку партії на позачергових виборах Ради 26 жовтня 2014 року, розміщеному на сайті Центральної виборчої комісії, передають Українські Новини.

Вусенко включена в список "Самопомочі" під №36.У 2015 році на місцевих виборах була обрана до Луцької міськради, де з 2 грудня 2015 року обіймає посаду секретаря.

ЧИТАТИ ЩЕ: «Я НЕ ЗНАЮ, НАСКІЛЬКИ ВУСЕНКО САМОСТІЙНА», – ПУСТОВІТ ПРО СИТУАЦІЮ В МІСЬКРАДІ

Після смерті голови Луцької міськради Миколи Романюка 3 лютого Вусенко фактично виконує повноваження мера, хоча відповідного рішення сесії, як цього вимагає закон, досі немає.

Як повідомлялося, раніше депутат Ради Олена Бабак (фракція "Об'єднання "Самопоміч") вирішила скласти депутатські повноваження.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Громадянин Показати IP 11 Березня 2017 20:11
Чому відразу "займе"? а не "може зайняти"? Вона ще не походжувалась на місце народного депутата ВР. Шановні журналісти, перефразуйте заголовок.
Віталій до Громадянин Показати IP 11 Березня 2017 20:25
Повністю згідний. Вона відмовиться. Скаже: "та ви що, я не піду депутатом, відкати, велика плата за "правильні" голосування, можливість бути при кориті, а то й може в якомусь комітеті.... нащо мені ті гроші, звісно ж я не піду".
Анонім Показати IP 11 Березня 2017 20:47
Схоже Вусенко зірвала джек пот. Заплатить і Садовий і Контініум.
Коля Показати IP 11 Березня 2017 20:56
Щось ця тьотя високо летить
Кріт Показати IP 11 Березня 2017 21:46
Таке сьогодні життя, до влади приходить одна непотріб, кінець світу, слів нема.
Кіндрат Показати IP 11 Березня 2017 21:53
Кінець світу наступає, коли такі людці проходять у вищу владу, і з якої дупи те чудо вилізло, капєц, от що гроші роблять, нема справедливості в цьому світі.
Анонім Показати IP 11 Березня 2017 22:46
і це називається демократія чи влада народу ?!!!!!!!!!!!! народ те ч"о не вибирав !!!!!!!!!!!!!!!!
Анонім Показати IP 12 Березня 2017 00:34
Буде у ВР пропихати тему львівського сміття. Хай йде! Без неї Луцьку краще буде.
Активіст Показати IP 12 Березня 2017 07:25
Слава Україні!
Сераховичі до Активіст Показати IP 12 Березня 2017 10:32
Оце " щастя привалить" до ВзРади- і сміттєпоміч зарулить по новому а краіні добавить"слави"
Теща Показати IP 12 Березня 2017 10:29
Нехай іде, можливо трохи відкормлять, ато одні мощі.
Анонім до Теща Показати IP 12 Березня 2017 11:04
коментар було видалено
свекруха до Теща Показати IP 12 Березня 2017 11:28
То від злості.
ку-ку Показати IP 12 Березня 2017 11:33
Бабак-це та що визначала прихід весни? чи шо вона там робила у тій раді! ну а Вусенко порішає прихід зими.