USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.94

За що голосували виборці 19-го округу?

29 Жовтня 2014 19:00
І хоч офіційних результатів виборів до Верховної ради ще немає, втім на усіх мажоритарних округах Волині вже відомі переможці. Найцікавішим за кількісним та якісним складом кандидатів цьогоріч став 19-й Володимир-Волинський округ. Якщо в решті округів простежувалась послідовність у виборі кандидатів-мажоритарників, то у 19-му цього не було.

На старті кампанії позмагатися за депутатський мандат виявилося 15 кандидатів. Згодом Сергій Ковальчук, який запам’ятався усій Волині плакатом у підтримку Віктора Януковича, вивішеним на своєму офісі в центрі Володимира-Волинського, від участі у перегонах відмовився. Натомість, в окрузі, окрім ще нині діючого нардепа від ВО «Свободи» Євгена Мельника, виявили бажання поборотися за потрапляння у парламент доволі цікаві персони.

Несподіванкою для усіх стало те, що «Народний фронт» висунув по 19-му округу Ігоря Гузя, який на минулих парламентських виборах балотувався по Ковельському округу і програв Степану Івахіву з різницею лише у 500 голосів.

Ігор Гузь включився у передвиборчу кампанію найперше з усіх кандидатів, мав найбільшу кількість агітаційної продукції та зумів вдало маніпулювати на тому, що він підтримує Блок Петра Порошенка. Логотип президентського блоку він почав використовувати на своїх бігбордах раніше за Євгена Мельника. Хоча той і був єдиним узгодженим кандидатом від Блоку Петра Порошенка та ВО «Свобода», але перемога дісталася не йому.

Серед запеклих борців за депутатський мандат були самовисуванці Костянтин Зінкевич, Микола Юнак, Юрій Гупало та кандидат від Радикальної партії Віктор Ярема.

Згадати минуле і спробувати пройти до парламенту ще раз захотів і сімдесятирічний екс-народний депутат від цього округу, генерал СБУ Олександр Скіпальський.

Також не зрозуміло, з яких причин щастя на 19-му окрузі шукав і екс-міністр юстиції Сергій Головатий.

Спробував свої сили у парламентських перегонах висуванець від ВО «Батьківщина», голова Володимир-Волинської районної ради Андрій Оніщук.

Власне, ж результати виборів показали, що виборці 19-го округу голосували не так за кандидатів, як за партії, які вони репрезентують.

Переконливу перемогу здобув Ігор Гузь з результатом 30,69%. За ним на другому місці опинився волонтер Костянтин Зінкевич з результатом 17,13%. В трійку лідерів потрапив і Євген Мельник з результатом 10,72%. Микола Юнак набрав 9,15% голосів, Юрій Гупало – 8,25%, Віктор Ярема – 7,38%, Андрій Оніщук – 6,89%.

Відзначилися ці парламентські вибори на окрузі і рекордно низькою явкою виборців.

Лише 65% зареєстрованих прийшли на виборчі дільниці. У травні на президентських виборах явка становила понад 70%. Певно, тоді свою роль відіграв Майдан, війна на Сході та енергійні заклики обрати президента в один тур. Вибори до Верховної Ради також називали важливими і доленосними, але, як показують результати активності виборців, переконало це не всіх.

Загалом 19-й округ ще раз продемонстрував чітку послідовність у двох напрямках – тут ніколи двічі не обирають одного й того ж самого депутата і тут завжди обирають заїжджих кандидатів від опозиційних сил. Виняток був лише один і то - в далекому 1998 році, коли нардепом від цього округу став його житель Валерій Діброва. Всі решта депутатів як Сергій Слабенко та Євген Мельник виграли на хвилі опозиційності і в окрузі на момент виборів не проживали. Тож, нинішній переможець Ігор Гузь лише повторив їх успіх.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 51
Всезнайко Показати IP 29 Жовтня 2014 19:02
Дебіли живуть у 19-му окрузі...
Знайко до Всезнайко Показати IP 29 Жовтня 2014 19:07
як і всюди...
Анонім до Знайко Показати IP 29 Жовтня 2014 21:21
За що голосували виборці 19-го округу? За *********.
екскурсовод до Анонім Показати IP 29 Жовтня 2014 21:30
Голосувати потрібно за того, хто може закон нормальний для людей написати, а не за мішок з грошима, чи партійний бренд. ВРУ має бути ЗАКОНОДАВЧИЙ ОРГАН, а не тусовка олігархічних банд!
екскурсовод до Анонім Показати IP 29 Жовтня 2014 21:33
Якби Гузь був не від народного фронту, то за нього проголосувалаб тільки його родина, бо він ***** як законотворець!
Я!!! до Анонім Показати IP 29 Жовтня 2014 23:17
Голосували за Костю, як переміг Гузь???!!!
балакун до Всезнайко Показати IP 29 Жовтня 2014 19:10
На превеликий жаль д*біли живуть по всіх виборчих округах на Волині! Мартиняк, Івахів, Єремеєв тому доказ(((
Знайко до балакун Показати IP 29 Жовтня 2014 19:14
Беріть вище - не тільки на Волині, а загалом в Україні
лікар до Всезнайко Показати IP 29 Жовтня 2014 21:00
Краще подивись на поліські округи. За мільйонерів точно голосують нерозумні. Спочатку континіум подоїв голоту, а потім подачки роздає.
Любешів. до лікар Показати IP 29 Жовтня 2014 21:03
ООООООО !!! А ми думали шо діпутат то такєй дядьку якєй гроши руздає людям ото і обрали того Єрімєєва. Во!
ІМХО до Любешів. Показати IP 29 Жовтня 2014 22:18
Ахахаха!!! Любешову +100 ставлю! Мене вражає тупізм тих, хто розповідає про те, за кого треба голосувати, а за кого - ні. Особисто я не проти того, щоб Палиця, Єремєєв, Івахів і Мартиняк робили те, що вони роблять для Волині. Бо всі інші, разом з Гусьом, Лапіним, Данильчуком та іншою сворою тільки 3.14здять і шкоду приносять як місту Луцьку, так і Волині загалом. Нагадаю всім ура-патріотам, що вище згадані виб**дки не принесли жодної користі Луцьку, лише випорожняючи міській бюджет на реставрації будівель, які вони крушили. А те, що ті карлікові олігархи щось роблять, це аж ніяк не означає, що ЗА них обов'язково мають голосувати. Можна подумати Єремєєв поіменно знає всіх, хто за нього голосував і серед них, обов'язково є ті люди, яким він приніс користь. Так само на Палицю гнали, а чоловік вже давно не в Луцьку і при тому, біля кількох шкіл відкрив спорт.майданчики. А що зробив Гузь? Бандерштадт? От і подумайте...
Ковельський до Всезнайко Показати IP 31 Жовтня 2014 00:31
Хоч це й образливо стосовно жителів округу, але згідний. Ну як можна вестись на дешевий розврат. Розкрийте ж люди накінець очі, ну хіба ж не видно, що Гузь минулих виборів ішов по Ковелю (як кандидат від об'єднаної опозиції), на мою думку він все ж таки виграв ті вибори, але гроші зробили свою справу. Івахів капнув ТВК за виграшний для себе результат в 500 голосів та безпосередньо Гузю за те щоб він змирився. Той для вигляду поголодував кілька днів та й зник. І от тепер він уже іде по 19-му округу - щоб незаважати Івахіву
ковельчанин до Ковельський Показати IP 1 Листопада 2014 23:06
та хто в Ковелі за того гузя голосував би ще раз? тоді бренд Батьківщини йому допоміг, а тепер Народним фронтом він би не прикрився, бо в 2012 році усі побачили, що то за чмо
Політолог Показати IP 29 Жовтня 2014 19:04
Гузь потім буде переховуватися від виборців округу! Демагог і популіст! Він нічого не зробить для округу! Лізуть всі у депутати,горе-патріоти, Але українці цього заслуговують!
ректор Показати IP 29 Жовтня 2014 19:05
я ж казав- Нововолинськ за Гузя
іваничі Показати IP 29 Жовтня 2014 19:11
Це ж краще, ніж полішуки на 20, 21, 23 округах - МІЛЬЯРДЕРІВ (продалися).
доця до іваничі Показати IP 29 Жовтня 2014 20:43
100%... ЧИМ БІДНІШИЙ - ТИМ ДУРНІШИЙ
Володимир Показати IP 29 Жовтня 2014 19:12
А результати по самому Володимиру аналітикам не дуже цікаві? 39,70 % - Зінкевич К. 16,63 % - Юнак М. 15,65 % - Гузь І. 9,77 % - Мельник Є. 6,11 % - Оніщук А. 2,78 % - Ярема В.
ректор до Володимир Показати IP 29 Жовтня 2014 19:20
не цікаві взагалі
Пятидні Показати IP 29 Жовтня 2014 19:21
А це не той Юнак, що 136 см зросту? У нього ще брат є, теж росточком як собака насидячи. Якби пройшов у ВР, то треба було б йому спецтрибуну висотою 70 см або високого стільчика підставляти.
Лікар до Пятидні Показати IP 30 Жовтня 2014 00:24
МЕТР 7 з Х..... зі всім!!!
Вікторія Показати IP 29 Жовтня 2014 19:25
Майбутнім мером Володимира все одно буде Юнак. Купить усіх вікнами, гойдалками і роздачею бабла. А Костя із його добрими намірами пролетить, бо володимирцям не потрібен чесний мер, їм потрібен новий Папа!
Вован до Вікторія Показати IP 29 Жовтня 2014 19:54
То що добрі наміри Кості - крісло мера?
Вікторія до Вован Показати IP 29 Жовтня 2014 20:07
Та було б по дурному не скористатися такою перемогою у Володимирі, яку він здобув на цих парламентських виборах.
ректор до Вікторія Показати IP 29 Жовтня 2014 20:01
кожен повинен робити свою справу- Папік Юнак сидіти у мерському кріслі, Костя возити труси та цукерки в АТО!
лікар до Вікторія Показати IP 29 Жовтня 2014 20:42
Юнак -......папік.!!!!!!! Це буде повна ж....па. Але Володимир специфічне місто затурканих вчителів, підлизів - чинуш і пенсіонерів.
Я!!! до Вікторія Показати IP 30 Жовтня 2014 00:19
Дай Боже всім " ПАПУ" як у Володимирі-Місто гарне, чисте, і хто не звертається за допомогою- всім намагається допомогти, кращого бути не може, - для людей і трішки для себе старається, інший прийде до влади- буде набагато гірше!!! - Люди до нашого "БАТЬКА" йдуть як до рідного і ВІН завжди вислухає і допоможе по-справедливості.
Княже місто до Я!!! Показати IP 30 Жовтня 2014 01:06
Та що ви кажете!!! На кого розрахована ця ваша балаканина?
19 Показати IP 29 Жовтня 2014 19:31
судячи з того як троллі гонять на Гузя - нормальний він пацан. а всім тролям - ДУЛЯ!!!!!))))
ректор до 19 Показати IP 29 Жовтня 2014 20:03
згідний! Гузь пацан правилиний!
Однокласниця Показати IP 29 Жовтня 2014 20:21
Як? Скажіть мені, як можна віддавати свій голос за Гузя??? Безграмотний вискочка-депутат? Стидоття.
батька до Однокласниця Показати IP 29 Жовтня 2014 20:37
мона!
ж...па до Однокласниця Показати IP 29 Жовтня 2014 20:38
Ви напевне з Полісся. Там чим бідніший, тим за багатшого голосує. А за 100 грн. то й мамку продадуть...
Іван Показати IP 29 Жовтня 2014 20:28
Прийдуть в ВРУ голодранці голі босі і до грошей голодні, і будуть так продавати свої голоси що будемо що ми згадувати домайданну україну як щасливе минуле.....
Реаліст Показати IP 29 Жовтня 2014 20:31
Гузь- молодець.Чинуш жаба давить!
Округ Показати IP 29 Жовтня 2014 20:33
Ми не обираємо тих, хто розмахує подачками. Їхні округи за Ковелем.
ла-ла-ла Показати IP 29 Жовтня 2014 20:36
Гузь буде розумним , якщо позбавиться від прилипал, які його вели протягом виборів. Кошельник і Вірковський ніколи йому рейтингу не додадуть. Один гопник 90-х , другий вихідець з камсамолу...
тата до ла-ла-ла Показати IP 29 Жовтня 2014 20:38
помовчала би!
бла-бла-бла до ла-ла-ла Показати IP 29 Жовтня 2014 22:09
Схвалюю, добре знаю обох панів. Ви дали їм ще дуже скромну характеристику. Надто поверхову.
Старий Показати IP 29 Жовтня 2014 21:04
Продав душу дияволу.
Полішук Показати IP 29 Жовтня 2014 21:06
Ми то хоч бугатих людий вибрали а ви біднуго ту хто буди вам гроши давати, га? Другий раз єрємєєва зи Стипаном вузьміте до себе!
оксана Показати IP 29 Жовтня 2014 21:07
Пора задавати питання чому не було мажоритарників від Народного Фронту на округах Івахіва, Єремеєва і Мартиняка. А Гузь з 21 перемістився на 19.
аферист до оксана Показати IP 29 Жовтня 2014 21:14
Бо на Поліссі в голови селянам втокмачили що партія- це погано. Фе...А потім побіжать ці гопнікі до Пєті і Сєні. Дурні молоко континіуму тепер по гривні здаватимуть Треба гроші за подачки і агітацію повернути.
жвавий до оксана Показати IP 29 Жовтня 2014 21:15
Бо Гузь виявився недурним.
екскурсовод до оксана Показати IP 29 Жовтня 2014 21:42
Бо Порох продав ці округи їм, як і багато інших в Україні колишнім регіоналам, чи їх прихильникам. Доречі в 2012 році на власні вуха чув, як Башкаленко перед самими виборами казав на партійних зборах регіоналів по районах, що "Єремеєв - це наш кандидат, за нього голосувати". Там зверху як на базарі: торг, все купується і продається, а народ простий ведеться на їхню лапшу та голосує. Та после боя кулаками не машут. Раніше треба думати за майбутнє, а не хто скільки дасть. Будем терпіти ще 5 років, або до наступного майдану, надіюсь останій буде швидше.
ІМХО Показати IP 29 Жовтня 2014 22:22
Ті кого обрали, поділяються на 2 групи: 1) Фаршировані олігархи, 2) Ті, хто олігархами хоче стати. Гусь про народ не думатиме... Он, Найєм вже сказав, що його зарплата в 5 тис. грн в ВРУ не влаштовує, бо на такі гроші не прожити.
ИМХО Показати IP 30 Жовтня 2014 00:03
Все ждете коли манна небесна з неба впаде?Та ніхто про вас не думатиме,доки ви самі не почнете за себе думати і не познімаєте лапшу з вух!Терпіть,майданьте і далі,на вашій тугодумості взійде ще не одне покоління паразитів.
Хм... Показати IP 30 Жовтня 2014 01:22
Невже дійсно є люди які вважають що вони дійсно голосували? Який наївняк!
вася Показати IP 30 Жовтня 2014 02:52
я де він взяв гроші на виборчу агітацію? саме більше бігбордів гузя ,було ,ще не депутат ,а вже накрав
Правдоруб Показати IP 30 Жовтня 2014 10:01
Стидно за полішуків з округу № 19, не знають вони якого губошльопа і нездару вибрали. Нічого він Вам не допоможе, лише собі пару квартир і автомобілів за Ваші гроші придбає.
СЕРГІЙ Показати IP 30 Жовтня 2014 11:12