USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Зареєстрували першого нардепа до Верховної Ради від Волині

8 Вересня 2014 18:19
Центральна виборча комісія зареєструвала ще 16 кандидатів у народні депутати на позачергових парламентських виборах 26 жовтня, першим кандидатом від Волині, зокрема, став діючий нардеп Сергій Мартиняк, - інформує Інтерфакс.

Під час засіданні в понеділок ЦВК зареєструвала кандидатами, зокрема, п'ятьох нинішніх народних депутатів, які балотуються в мажоритарних округах як безпартійні самовисуванці.

Так, в окрузі №20 (Волинська область) зареєстрований Сергій Мартиняк, №67 (Житомирська область) - Віктор Развадовський, №98 (Київська область) - Сергій Міщенко, №188 (Хмельницька область) - Сергій Лабазюк, №207 (Чернігівська область) - Ігор Рибаков.

Таким чином, за станом на понеділок зареєстровано 41 кандидата в народні депутати.

Нагадаємо, до одномандатного виборчого округу №20, від якого балотується Мартиняк, у Волинській області входять місто Горохів, Горохівський, Локачинський, Луцький, Рожищенський та Турійський райони.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Patrik Показати IP 8 Вересня 2014 18:37
Оооооо! Починаэться! Як бо то виразитись поiнтелiгентнiше: "Не бачила ср..а вiхтя!" Ееех ,не зовсiм вдалося... Вибачте за грубiсть ВН, вибачте читачi, але повiрте це вiд душi.
123 до Patrik Показати IP 8 Вересня 2014 20:02
Люди добрі подивіться на цього покидька він геть совісті немає у депутати балатується! Забув як своїми копитами голосував за злочині закони Янокувича , проти нашого народу! Усі смерті людей які загинули на майдані і до цих пір люди гинуть на війні , це завдяки таким як Мартиняк !
електорат до 123 Показати IP 8 Вересня 2014 20:40
Може про совість Вітіва чи Мельника подискутуємо?:)))
123 до електорат Показати IP 8 Вересня 2014 21:13
Вона в них хоч була!))) А в Мартиняка її і не було))
123 до електорат Показати IP 8 Вересня 2014 21:16
І до чого тут Мельник і Вітєв ? Тут про прхвостня ригіналів МАРТИНЯКА пишуть!
Саша Показати IP 8 Вересня 2014 18:53
Херой, він жеш водою облився)) Таких тількі у депутати,головне що б вспів мусорники виставити і 29 числа позбирати.
лучанин Показати IP 8 Вересня 2014 18:57
Успiху пане Сергiю!
Кіт Базиліо до лучанин Показати IP 8 Вересня 2014 19:30
Успіху в нелегкій "праці" на ниві "посадки денежного дерева для лохов"
Яків Показати IP 8 Вересня 2014 19:25
Ні!!! Ні !!! Ні !!! Який депутат!? Якщо він проживає за рубежем із "сім"єю", бізнес перевів туди ж, то чого йому зараз не вистачає? а не вистачає, щоб качати наші гроші туди дальше!!! Я щось взагалі не пригадую, що він зробив для ВОЛИНІ. Люди!!! Думайте перед тим, як голосувати. За кого??!!
ххх Показати IP 8 Вересня 2014 19:34
хочаб заголовок правильно написали - кандидата в депутати.
Нарешті Показати IP 8 Вересня 2014 20:15
Перший пішов! Удачі Сергію Васильовичу, стільки, як ви на окрузі ніхто ніколи не робив. І не звертайте уваги на заздрісників!
123 до Нарешті Показати IP 8 Вересня 2014 20:35
Кому заздрити зраднику народу України!
Анонім Показати IP 8 Вересня 2014 20:19
я проти усіх,хто вже був депутатом
путя-куйло Показати IP 8 Вересня 2014 21:04
народу - смітники! (тимчасово в прокат), собі - держзамовлення та гроші! ура товариші!
Лучанин Показати IP 8 Вересня 2014 21:39
Обрати Мартиняка - плюнути на жертв Майдану. Продаж курей і свиней не означає, що людина може бути законотворцем.
888 Показати IP 8 Вересня 2014 22:14
Нарешті ,всрались.Для його величності народ нюхає гімно ,а він на це ложив бо йому бобло дорожче чим НАРОД УКРАЇНИ .
че Показати IP 9 Вересня 2014 00:30
По Луцьку пропоную І. Лапіна з Айдару в нардепи.
лучанин Показати IP 9 Вересня 2014 07:46
Справжній воїн ніколи не піде в крісло інакше пропаде весь сенс воїна!
віто Показати IP 9 Вересня 2014 10:35
Переконаний: бізнесменам в депутатських кріслах не місце. Все, що вони там роблять зараз, і продовжать - лоббіювання свого бізнесу. Виборець, зроби все, щоб подібні люди не сиділи в депутатських кріслах.
я Показати IP 9 Вересня 2014 10:57
Правильно, очко ж не залізне, знає що першому порвуть якщо не пройде
Анонім Показати IP 9 Вересня 2014 11:50
Господи, а за що загинули на Майдані,гинуть в АТО за таких Мартиняків-це олігархська непотріб,яка людей має за лайно.Працювала нього більшого непотріба як він немає на землі. Неможлив цю непотрію допускати до влади.Але ж ми туди не порадемио,бо не маємо можливості так красти,як вони.Тільки третій майдан їх передушить всіх
СЕРГІЙ Показати IP 9 Вересня 2014 12:08
МАРТИНЯК ЦЕ ОЛІГАРХ НЕ СТОЇТЬ ЗА НЬОГО ГОЛОСУВАТИ.2012 РОКУ КРАЩЕ Б ЛЮДИ ВИБРАЛИ ДЕПУТАТОМ ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ ЯКИЙ ЗАЙНЯВ 3 МІСЦЕ 20 ОКРУЗІ ГОЛОВУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВОЛИНСЬКІ ПАТРІОТИ ЧЛЕН РАДИ КРАСУЛЮ ВОЛОДМИРА АНАТОЛІЙОВИЧА ВІН МАЄ 3 ВИЩІ ОСВІТИ СТВОРИВ ГУРТ БРАТИ КРАСУЛІ КОЗАК ДЕПУТАТ ТУРІЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЧЛЕН РАДИ МАЙДАН НАДАВ У ЛУЦЬКУ НА ЄВРОМАЙДАН СЦЕНУ АПАРАТУРУ ФУРГОН ДЛЯ НОЧІВЛІ ЛЮДЕЙ БРАВ АКТИВНУ УЧАСТЬ НА ЄВРОМАЙДАНІ ПО ВСІЙ ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ТА М КИЄВІ БУВ НА ЄВРОМАЙДАНІ. ЗБИРАВ КОШТИ НА ПІДТРИМКУ ЄВРОМАЙДАНУ НА ВОЛИНІ РОЗДАЄТЬСЯ ВІД ОРГАНІЗАЦІЇ ЗНАЧКИ ВОЛИНСЬКІ ПАТРІОТИ ПРАПОРЦІ ВІД ОРГАНІЗАЦІЇ ВОЛИНСЬКІ ПАТРІОТИ 2 ДИСКИ З ПАТРІОТИЧНИМИ ПІСНЯМИ ОДИН ГУРТУ БРАТИ КРАСУЛІ 2 ВАСИЛЯ ПОДШИПНІКА ВІДКРИВ РАХУНОК У ПРИВАТ БАНКУ БЛАГОДІНИЙ НА ПІДТРИМКУ ОРГАНІЗАЦІЇ ВОЛИНСЬКІ ПАТРІОТИ ВОЗИВ ОСОБИСТО ДОПОМОГУ КРАСУЛЯ В ЗОНУ АНТОТИРОРЕСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ БУСОМ КАРТОПЛЮ САЛО МАКАРОНИ КОНСЕРВИ ВСЕ ДАВЛИ ЛЮДИ СМТ ТУРІЙСЬКА І ОСОБИСТО ВІН. НА ТЕАТРАЛЬНОМУ МАЙДАНІ ЛУЦЬКА ЩЕ СТОЇТЬ СЦЕНА ВОЛИНСЬКИХ ПАТРІОТІВ ДЛЯ ППРОВЕДЕННЯ ВІЧЕ БЛАГОДІЙНИХ КОНЦЕРТІВ НА ПІДТРИМКУ АРМІЇ.
СЕРГІЙ Показати IP 9 Вересня 2014 12:10
КРАСУЛЯ ЧЛЕН РАДИ ЄВРОМАЙДАНУ ВОЛИНІ.