USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Нардеп з Волині Смітюх пожалкував, що просив про допомогу в Путіна

4 Березня 2014 15:45
У середині грудня 2013 року народний депутат з Волині Григорій Смітюх звернувся про допомогу і підтримку до Президента Російської Федерації Володимира Путіна. А вже через півтора місяця, вочевидь, народний обранець пошкодував про це.

«Судячи з реальних подій та численних повідомлень ЗМІ не можна не бачити, що вище політичне керівництво Російської Федерації, на превеликий жаль, стало на шлях шаленої ескалації збройного силового конфлікту, а по суті – військової агресії проти суверенної України», - таку заяву зробив колишній представник Партії регіонів для волинських ЗМІ.

Уже сьогодні народний депутат не просить «допомоги і підтримки» у Путіна, а стверджує про «холоднокровну, послідовну та протиправну, навіть агресорську збройну військову операцію» з боку того, у кого ще вчора шукав союзника.

Отже, лише сьогодні, коли назріває війна в Україні, коли військові Росії окупували Кримський півострів і весь час російські військові своїми діями провокують до збройного конфлікту українську сторону, лише тепер народний обранець шукає, вочевидь, виправдання перед виборцями.

«Як громадянин України у цей напружений та відповідальний час рішуче засуджую агресивну політику Путіна. Вважаю неприпустимими будь-які прояви сепаратизму, що інспіруються теперішнім політичним керівництвом Росії та безвідповідальними політиканами з обох сторін.

Економічний стан України потребує напруженої згуртованої співпраці усіх співвітчизників з метою відновлення та нарощення її потенціалу. З прикрістю маю визнати, що на певному етапі глибоко помилявся, вважаючи, що Володимир Путін, як президент потужної дружньої сусідньої держави, може сприяти нашому економічному, культурному, духовному відновленню та зміцненню. Помилявся настільки, що під час мітингу навіть закликав Путіна економічно та фінансово допомогти Україні», - йдеться у заяві Григорія Смітюха.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
читач Показати IP 4 Березня 2014 15:50
та ну... а як на рахунок кримінальної відповідальності? Смітюх, а перед законом за свої слова відповідати? ось вона, армія, вже в Криму стоїть... жалюгідна особа....
писач Показати IP 4 Березня 2014 15:52
Тварина !
Лучанка. Показати IP 4 Березня 2014 15:57
Один з позорів Землі Волинської!
лях до Лучанка. Показати IP 4 Березня 2014 20:13
Земля Волинська була під ляхами до походу Володимира. Пані, скуль віте, чєсом ни з-пуд Ковлє?
я Показати IP 4 Березня 2014 15:58
Прізвище назвичайно підходяще до сутності цього виродка! Тепер нехай просиль у путлера, що приїтив його у Сибіру! Такому "сміттю" не місце в Україні!!!
Миша Показати IP 4 Березня 2014 16:03
какой же ты украинец вообще ? есть тут такое слово "запроданець"
Ось Показати IP 4 Березня 2014 16:08
Полішук кончений.... Чому мовчить К- Каширськ і район.
відповідь до Ось Показати IP 4 Березня 2014 17:57
А що їм говорити? Вони вже своїх 200 гривень пропили і кіло гречки проїли....
родич з полісся до Ось Показати IP 4 Березня 2014 20:06
Район не мовчить. Грішка, якби ти не мент кончаний, я б досі вважав би тебе своїм братом. А так ти Грішка Пут-Тін не тільки для мене, а для всього Полісся. Вася все-таки мудріший. і рибку с , і на х.. нє сєл. Прасті, Грішка Пут-Тін.
порада Волинянам Показати IP 4 Березня 2014 16:51
смітюха-зрадника позбавити громадянства України і довезти до кордону з росіэю, нехай забирають це сміття Полісся.
Юрій Показати IP 4 Березня 2014 17:27
чмо ковельське............
paralel Показати IP 4 Березня 2014 17:38
що ж нам так не везе-як г***мно,то тріска
Міля Показати IP 4 Березня 2014 18:18
Згадуючи його слова на російських телеканалах, куди він з Царьовим, Бузиною неодноразово їздив стає бридко. Краще б вже мовчав.
стоєв Показати IP 4 Березня 2014 18:21
розкажи краще людям як гроші піз***и з державного бюджету через своє форельне хазяйство і як його вистроїв на людських грошах!!! Віддай людям землю, москальська ти морда!!!
карп юк Показати IP 4 Березня 2014 18:29
ск****тина на лагер його з повною конфіскацією. це антинародний елемент
Я Показати IP 4 Березня 2014 19:02
Порядна людина після попередніх коментарів кулю б собі у скроню, а воно ж ,напевно, вернутись сюди хоче....
BMW Показати IP 4 Березня 2014 19:59
їдь в москву тварина продажна
Корінний лучанин Показати IP 4 Березня 2014 20:28
ЦЕ НЕ ДЕПУТАТ, ЦЕ-СМІТТЯ, ЦЕ - ГРЯЗЬ МОСКВИ! Волиняни, люди добрі, кого ВИ обрали? Будуть наступні вибори гоніть це го...но подалі! Він опозорив всіх волинян, а за сімю вже не говорю.
876 Показати IP 5 Березня 2014 07:16
П...ар він тут зараз говорить що проти Росії , а насправді і дальше втихушку підтримує Росію , гнати таких з Волині і з України
Акація Показати IP 8 Березня 2014 17:29
Підло, низько, жалюгідно! Невже жодна служба не знайшла у цьому протизаконних дій нардепа????
Bukowina polska Показати IP 18 Березня 2023 12:00
смитюх - поляк из буковины, его дед был переведен в украину после войны