USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

«Адреналін-Сіті» виставили на продаж

6 Грудня 2016 20:09
Оголошення про продаж об’єктів комерційної нерухомості, що розташовані у Луцьку на вулиці Карбишева, 1, опублікували на одному із ріелторських сайтів. На супровідних фото – торгово-розважальний центр «Адреналін-Сіті» та складські приміщення, що за ним, - повідомляє Волинь24.

Вказані в оголошенні контактні телефони - відділу продажу заставного майна «Райффайзен Банк Аваль».
Раніше ЗМІ повідомляли, що вказані приміщення є предметом кількарічної судової тяганини. Ще у 2007 році майно було закладене в іпотеку банку, однак боржники не повернули 21 мільйон гривень.

Заставою для забезпечення кредитних забов'язань було сім об'єктів нерухомості колишнього заводу, а саме: будівля транспортного цеху, головний корпус, центральний розподільчий пункт, дві насосні станції, установка свіжої води та котельня. Саме ці приміщення загальною площею 24 301 квадратниих метра вказані в оголошенні про продаж.

На світлинах – фасад спортивно-розважального центру «Адреналін-Сіті» і об’єкти, які тут розташовані: ресторан «Стоп-кадр», картинг, дитяча зона відпочинку «Кенгуру», боулінг тощо.

Оголошення про продаж датоване 25 листопада. За «об’єкт сфери послуг» на Карбишева просять 25 мільйонів гривень.
Окрім того, на сайті 10 листопада опубліковане оголошення про «продаж офісно-складських приміщень – 6370.2 квадратниих метра. Загальна площа приміщення: офісні приміщення – 1404.4 метрів квадратних, складські – 3454,2 метрів квадратних, виробничі – 1511,6 метрів квадратних. Площа земельної ділянки 2,565 га (оренда). Офіс – 250 $ за квадратниий метр, склад і виробничі приміщення – 150 $ за квадратниий метр».

Наразі у цій будівлі розташований офіс інвестиційної групи «VolWest Group», куди входить «Адреналін-сіті», а також мережа супермаркетів «Наш Край», компанія «Техно Модуль» та ряд інших підприємств.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
що Показати IP 6 Грудня 2016 20:56
корсаки в карти програлись
Ні Показати IP 6 Грудня 2016 21:40
старий пропив як в Камені
Санчо Показати IP 6 Грудня 2016 23:13
Да кому він потрібен той "Адреналін".Зараз "Промінь" відкриють і все.
лучанин до Санчо Показати IP 7 Грудня 2016 07:45
А потім і "Промінь" гавкне, усі сходять по одному разу і кінець. підуть у другий новіший гадюшник десь на ГПЗ.
не дивно Показати IP 6 Грудня 2016 23:36
Яа прийшло,так.......
висновки Показати IP 7 Грудня 2016 07:00
Був унікальний потужний завод, вкрай необхідний для української індустрії. Була продукція. Підприємство випускало матеріальні блага. Це не банк з купою лихварів, які наживаються за рахунок висмоктування крові з бідних людей. Забрали безплатно і перетворили в злоїбучий бардак. А що ж далі? Замість адреналіну - лайно? Так завжди буває. Бог є на світі.
прокурор Показати IP 7 Грудня 2016 07:49
Халява закінчилася пора платити - Гаспада Корсари.
12-34 Показати IP 7 Грудня 2016 09:08
Жаль багато людей втратить робочі місця!! Людина хоч щось робить, а не жаліється, як ці д*іли зі своїми побажаннями зверху. Одразу видно еліту офісного державного апарату за клавіатурою.
ЗМІ Показати IP 7 Грудня 2016 09:32
Від великого до смішного - один крок. В нашому випадку: від великого до сумного чи трагічного. ***
User Показати IP 7 Грудня 2016 21:55
Наш Край - наступний у черзі?
Соло-мія Показати IP 8 Грудня 2016 15:19
А я з дитиною часто ходжу в "Адреналін". Мені там подобаються розваги для дітей. Питала знайомих-працівників - в них все тихо і спокійно.
оптимістка Показати IP 8 Грудня 2016 15:59
Дуже шкода!( Адреналін дійно дуже крутий розважальний центр і в порівннянні з "Фіглі Міглі",що в Порт Сіті, ціни дуже різняться та і вибір розваг ширший. Звичайно Адерналін не єдиний центр розваг у Луцьку! Добратись на той 40-ий квартал з іншого кутка міста довго, але радує що хоть від Там Таму пустили безкоштовний маршрут. Це знову черговий піар ход, люди не ведіться!
Мама Мія Показати IP 8 Грудня 2016 16:06
І що ж тепер буде???? В них дуже класний літній табір,якого немає ніде! дуже класна задумка!! І реально привозили дітей зі всіх куточків міста.
Володимир Показати IP 9 Грудня 2016 12:30
А я вчора був в Адреналіні. Все працює. Мені дуже подобається!!
Віктор Показати IP 6 Січня 2017 22:06
Адреналін чудовий розважальний комплекс.Можна з користю провести час та відпочити.