USD 24.6 24.9
  • USD 24.6 24.9
  • EUR 27.1 27.4
  • PLN 6.34 6.45

Сім’ї загиблих бійців АТО у Луцьку отримають житло

Надати житло сім’ям загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, – таке рішення виконавчого комітету Луцької міськради від 17 травня 2016 року опубліковане на офіційному сайті міста.

Зокрема, двокімнатну квартиру в Луцьку житловою площею 33,2 кв.м (загальною – 60,8 кв.м) видадуть Юлії Ярмолюк з сім’єю. Ще одну двокімнатну квартиру житловою площею 32,3 кв.м (загальною – 66,4 кв.м) отримає сім’я Ольги Данилевич.

Крім того, рішенням комісії з житлової роботи УДСНС України у Волинській області затверджено виключення з числа службового житла трикімнатної квартири у Луцьку житловою площею 37,6 кв.м, в якій з 1997 року проживає Володимир Філюк з сім’єю.

Також рішення виконкому передбачає вилучення з підмінного житлового фонду двокімнатної квартири житловою площею 26,0 кв.м, в якій у зв’язку з відселенням з двокімнатної квартири проживає Лідія Прохорук.

Ще одну однокімнатну квартиру виключать зі складу гуртожитку, житловою площею 13,4 кв.м, в якій з 2007 року проживає Катерина Гуменюк з родиною. Щоправда, з квартирного обліку Гуменюк К.І., на якому вона перебуває в черзі з 07.03.2013, не зніматимуть.

Зокрема, включать у житловий фонд соціального призначення і однокімнатну квартиру житловою площею 15,5 кв.м та нададуть її Руслані Приймі з сім’єю. З соціального квартирного обліку Прийму Р.Я., на якому вона перебуває з 30.08.2011, не зніматимуть (проживає Прийма Р.Я. в гуртожитку, який звільняє).

Рішенням виконкому начальника відділу реєстру житлового фонду Козюту Г.О. зобов’язали видати трьом родинам ордери на квартири.
Реклама
Loading...

Редакція сайту прийняла рішення тимчасово закрити коментування під новинами, які стосуються військових подій на сході.
В Україні триває війна, зокрема інформаційна. Таким чином, ми не можемо допустити, щоб ресурс Інформаційного агентства Волинські Новини використовували як майданчик для дестабілізації ситуації.


Утім нам важлива думка нашого читача, тож запрошуємо до обговорення публікацій на сторінках агентства в соціальних мережах.
Система Orphus
Яндекс.Метрика
Ukr.net: Автобазар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і світу в режимі реального часу на Укр.нет. Фільми в кінотеатрах на KINOafisha.ua. Телепрограма на TVgid.ua.