USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

«Бандерштат-2015» обіцяє новинки

11 Січня 2015 10:58
Всеукраїнський фестиваль «Бандерштат», який уже вдев’яте відбудеться у Луцьку, триватиме три дні – з 31 липня по 2 серпня на території іподрому в Центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки.

Цьогорічний фестиваль буде присвячений питанню розбудови нашої країни, пошуку шляхів та можливостей для втілення усіх задумів молодого покоління українців. Відтак, у рамках заходу відбудеться Форум молодіжних патріотичних організацій та ініціатив, - про це йдеться на сайті фесту.

Загалом на відвідувачів «Бандерштату» чекає, обіцяють організатори, насичена і дуже цікава фестивальна програма: інтелектуальні гутірки-дискусії, колоритна та драйвова музика (планується участь декількох іноземних гуртів), літературна сцена, низка спортивно-розважальних заходів, дитяче містечко, нічні кіноперегляди, майстер-класи, презентації, виставки, ярмарок, екскурсії.

Також під час фестивалю відбудуться дві знакові події: патріотичний сплав на байдарках річкою Стир до селища Колки – місця, де була створена Колківська республіка УПА та проведення авто-,мото-,велопробігу вулицями Луцька, присвяченого пам’яті провідника ОУН Степана Бандери.

Про хедлайнерів фестивалю та інші деталі програми обіцяють повідомити згодом.

Організатором фестивалю залишається громадська організація «Національний Альянс».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
123 Показати IP 11 Січня 2015 11:13
зовсім здуріли з тим бандеревським фестом
Влад до 123 Показати IP 11 Січня 2015 11:22
а можна якось більше інформації, що саме тобі не подобається?
дідо до Влад Показати IP 11 Січня 2015 11:38
у бандерлогів усе не подобається
Я до 123 Показати IP 11 Січня 2015 18:28
Слава Бандері! Смерть москалям!!
Андрій Показати IP 11 Січня 2015 11:22
Пропоную в цьому році провести бандероштат у Слов"янську або Пісках
Патріот до Андрій Показати IP 11 Січня 2015 11:26
Пропоную на Колимі! Сонячний Магадан зустріне радісно!
Анонім до Андрій Показати IP 11 Січня 2015 21:36
та ні, краще прямо на території Донецького аеропорту, любо хлопці вас всіх запрошують
ЛУЦКиной Показати IP 11 Січня 2015 11:31
Из за наступления ополчения на Киев фестиваля не будет!
лучанин до ЛУЦКиной Показати IP 11 Січня 2015 11:36
иди в трещену ополченец )))
Дмитро до лучанин Показати IP 11 Січня 2015 11:38
ще трохі і вас переб'ють як тараканів поганих
изя до Дмитро Показати IP 11 Січня 2015 11:59
война не заканчивается на одной победе или поражении. Она вечна, при желании заинтересованных сторон. А таких - много.
Знов я до ЛУЦКиной Показати IP 11 Січня 2015 13:05
Он раньше ставил унитазы,она сосала хрен,сейчас они элита днр и лнр.
патріот Показати IP 11 Січня 2015 12:06
Самі події диктують проводити фест на Сході, так що Гароня(Гусь) рехтуйся на Донецьк, Луганськ... і досить тут у тилу штани просиджувати і цявкати як остання...! Давай, уперед - Лапін тобі дорогу покаже!
Дмитро до патріот Показати IP 11 Січня 2015 12:29
гусяра з переляку там в шатни накладе ви що ...
ЛУЦКиной Показати IP 11 Січня 2015 12:07
коментар було видалено
Андрій Показати IP 11 Січня 2015 12:19
Пропоную бойкотувати Бандерштат, якщо місце проведення Луцьк а не східна Україна.Реально і морально підтримаємо бійців ЗС України, ДУКу, тих, хто боронить цілісність та незалежність неньки України. Слава Україні - Героям слава.
ЛУЦКиной Показати IP 11 Січня 2015 12:29
В Харькове " Бандерштат", а в Луцке " Сталинград", только так объединим страну!
Анонім Показати IP 11 Січня 2015 14:24
ОСЬ ГУСИ ЗНОВУ МАЄ РОБОТУ У ВР ПРО БЕНДЕШТАТ ПІ-ІТИ...
дійсно Показати IP 11 Січня 2015 14:57
Гуся на нари
Анонім до дійсно Показати IP 11 Січня 2015 21:58
та я бачу Володимир-Волинський продажники, голосуючи так за Гузя,
ГРОБ Православный Показати IP 11 Січня 2015 17:23
коментар було видалено
розум Показати IP 11 Січня 2015 20:13
Люди, люди, як не було розуму, так і нема. В країні скоро голод почнеться, а їм Бандерштадт. Кому це потрібно - на Схід, там кожен день Бандерштадт.
Лучанин Показати IP 12 Січня 2015 00:27
Доносилися з Бандерою до втрати Криму і половини Донбасу, тисячі загинувших, сотні тисяч біженців. Невже "патріотам" не зрозуміло, що мільйони громадян України ніколи не сприймуть Бандеру і бандерівщини?