Google хоче співпрацювати з розвідкою США
Інтернет-гігант Google та агентство США, відповідальне за зовнішню електронну розвідку та безпеку американської частини інтернету, близькі до підписання угоди про співпрацю у справі посиленого захисту кібер-простору. Про це повідомляє з посиланням на газету «Вашинґтон пост» українська служба «Голосу Америки».
Згідно з повідомленням, угода між Google та Агентством з питань нацбезпеки передбачає співробітництво двох структур у розслідуванні китайських кібер-атак. Google нещодавно попередив, що може покинути китайський ринок у зв`язку з цензурою урядом у Пекіні інтернет-пошуків та атаками на приватні поштові скриньки, переважно правозахисників.
Повідомляється також, нібито Google зацікавлений в досягненні угоди, яке не лише може гарантувати безпеку кібер-простору, але і приватність його користувачів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
На Запоріжжі загинув військовий з Луцька Дмитро Гуцаленко
Сьогодні 17:48
Сьогодні 17:48
Солдат отримав додаткові гроші: на Волині покарали командира через зловживання із документами 
Сьогодні 16:22
Сьогодні 16:22
На війні загинув Герой Микола Сахарчук з Волині
Сьогодні 15:25
Сьогодні 15:25
Штрих до історії міського повсякдення Луцька ХVII століття
Сьогодні 13:58
Сьогодні 13:58

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.