USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.76 9.95

Ігор Палиця та Ігор Гузь перепливуть озеро у Згоранах: до запливу кличуть усіх охочих

4 Жовтня 2016 17:16
Засновник Фонду «Тільки разом», голова Волинської обласної ради, член президії політради УКРОПу Ігор Палиця та народний депутат України Ігор Гузь у п’ятницю, 7 жовтня 2016 року, у селі Згорани Любомльського району перепливатимуть місцеве озеро. Своїм вчинком, кажуть вони, хочуть показати гарний приклад. Більше того, у запливі мають змогу взяти участь усі охочі.

Про це повідомили у прес-службі Волинського УКРОПу.

Політики кажуть, що пливуть не задля змагання, а задля популяризації здорового способу життя. Охочі взяти участь у запливі, якщо вони перебувають у гарній фізичній формі, готові пройти медичне обстеження, мають костюм для плавання, також можуть долучитися до водного марафону.

Як інформують організатори, збір розпочнеться на березі Великого Згоранського озера о 15:00.

Зауважимо, довжина Великого Згоранського озера – 1,5 кілометра, а пересічна ширина – 1 кілометр. Максимальна глибина – 20 метрів, пересічна – 10 метрів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
іхтіандр Показати IP 4 Жовтня 2016 17:33
а я їх почекаю...
іхтіандр Показати IP 4 Жовтня 2016 17:34
буду там...
Водяний Показати IP 4 Жовтня 2016 17:37
А чи допливуть? Протилежний берег то далеко, а вода холодна....
я до Іхтіандр Показати IP 4 Жовтня 2016 17:39
Боже , допоможи Іхтіандру
Анонім Показати IP 4 Жовтня 2016 18:50
Я вірю в здоровенного сома.
Фелпс Показати IP 4 Жовтня 2016 19:32
Якщо не встигну пару годин починайте без мене, я наздожену.
ось вам Показати IP 4 Жовтня 2016 20:01
Є така думка що один депутат скоро перейде з Фронту змін в Укроп.....
Абрам до ось вам Показати IP 4 Жовтня 2016 22:06
Це не думка,а реальність.Йому не привикати.Він уже поміняв стільки партій,що й сам не знає.але свойого досягнув.
alex Показати IP 4 Жовтня 2016 20:26
серйозна новина, найважливіша на сьогодення, вирішується глобальне питання, ЗМІ тріщать Гузь і Палиця попливуть разом.
Знаючий Показати IP 4 Жовтня 2016 20:38
В термокостюмі любий дурень перепливе
Житель. Показати IP 4 Жовтня 2016 21:54
Хлопці бережіть себе. Не захворійте. Такі владці нам потрібні.
123 Показати IP 4 Жовтня 2016 22:29
Гусь по ходу ти приплив!
нероби Показати IP 4 Жовтня 2016 23:24
не мають що робити! Краще допомогли поля до зими підготувати, скопці понакривати безсилим одиноким бабусям Аж НІ!
Волинянин Показати IP 4 Жовтня 2016 23:29
А кому то треба ? Шо воно дає? Чи є такі преценденти в Європі,у світі ? Шото не було чути, шоби Буш в Техасі дикого мустанга об'їжджав, а Меркель в ластах переплила Одер. Увіковічніть себе в рішенні шахтарських проблем, бурштинових проблем, тарифних проблем, житлових проблем, проблем на митниці, адмінтерреформи і т. п. і т. д. Слід за людьми має бути у вигляді вдячності за добрі справи і праведні діла. А на воді сліди відсутні...