Мандрівний кінофестиваль завітав до Луцька. ФОТО
Фільми-переможці фестивалю соціальної відеореклами «МолоДія» побачила луцька молодь.
Показ короткометражних фільмів відбувся 8 листопада у Луцьку. Перегляд забезпечила Спілка громадських організацій «Молодіжна Платформа».
Фінал другого фестивалю соціальної реклами «МолоДія» відбувся 29 вересня у Києві. Засновник фестивалю - Українська народна молодь за підтримки державної служби у справах, сім’ї, молоді та спорту. Після визначення переможців розпочався мандрівний фестиваль містами України. Так, фільми вже демонстрували у Черкасах, на Сумщині, та в Чернігові. У Луцьку показали 28 роликів, серед яких три переможці та фіналісти цьогорічної «МолоДії».
«Загалом надіслали понад сотню робіт, але до вас ми довезли найкраще. В нас не було жорстких критеріїв, що це повинно бути суто професійне відео, тому як аматори, так і професіонали надсилали свої фільми. Так, свою роботу надіслав відомий артхаусний режисер Олександр Шапіро. Є професіонали, які працюють на телебаченні, кінематографі, а дехто вперше взяв камеру до рук та зняв ролик - всіх оцінюють на рівних. У нас немає жодних обмежень чи побажань стосовно тематики роликів, все, що ти вважаєш гостро соціальним та загальнолюдським, можеш зняти. Я можу окреслити загальні теми за два роки фестивалю – радує, що люди починають бачити соціальність не тільки в наркотиках та алкоголі, хоча традиційно саме на ці теми знімають найбільше. Так ми вже виховані, що коли йдеться про соціальні проблеми, чомусь вважаємо, що найгірше в світі це бухати, і нічого гіршого в Україні немає. Можливо, це так, але в Україні є й інші проблеми. Минулого року була дуже широко представлена морально-етична тема – ставлення людини до тварин, жорстокість чи етика, дбайливе ставлення, чи експлуатація. Було приємно, що молодь розуміє, що питання котлети і шуби – це морально-етичні проблеми, їх можна назвати теж соціальними. Цього року порадувало, що була відкрита тема всиновлення та сирітства. Є декілька непоганих роликів, де не просто ниють, розповідаючи, «погано, що є бездомні діти, давайте всі сядемо та поплачемо», а де конкретно кажуть: ось є проблема, давайте її вирішувати, всиновлюйте дітей, вони нормальні та чудові», – розповіла Волинським Новинам голова оргкомітету фестивалю Наталія Шевчук.
Ролики надсилали з усієї України. Цього року, хоч організатори й не оголошували фестиваль міжнародним, про нього почули в Грузії та в Білорусі та надіслали роботи. Наступного року планують офіційно оголосити кінофестиваль міжнародним та запрошувати учасників з інших країн.
Під час заходу презентували ще один проект, який здійснює УНМ. Проект «Онлайн-освіта» - відома річ у Європі, де в інтернеті можна знайти усе, що потрібно, з будь-якої галузі та будь-якого предмету у вигляді онлайн-уроків. В Україні подібної продукції у мережі практично немає. Представники УНМ промоніторили ситуацію серед абітурієнтів та з’ясували, що їм це потрібно, адже більшість сьогодні здобуває знання через інтернет, а не через бібліотеки. Після цього зняли 10 уроків української мови. Тізер проекту продемонстрували луцьким глядачам.
Після цього луцька молодь побачила 28 роликів, присвячених найрізноманітнішим соціальним проблемам – від сортування сміття до глобального потепління, від куріння до всиновлення. Декотрі з них викликали оплески в публіки.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Показ короткометражних фільмів відбувся 8 листопада у Луцьку. Перегляд забезпечила Спілка громадських організацій «Молодіжна Платформа».
Фінал другого фестивалю соціальної реклами «МолоДія» відбувся 29 вересня у Києві. Засновник фестивалю - Українська народна молодь за підтримки державної служби у справах, сім’ї, молоді та спорту. Після визначення переможців розпочався мандрівний фестиваль містами України. Так, фільми вже демонстрували у Черкасах, на Сумщині, та в Чернігові. У Луцьку показали 28 роликів, серед яких три переможці та фіналісти цьогорічної «МолоДії».
«Загалом надіслали понад сотню робіт, але до вас ми довезли найкраще. В нас не було жорстких критеріїв, що це повинно бути суто професійне відео, тому як аматори, так і професіонали надсилали свої фільми. Так, свою роботу надіслав відомий артхаусний режисер Олександр Шапіро. Є професіонали, які працюють на телебаченні, кінематографі, а дехто вперше взяв камеру до рук та зняв ролик - всіх оцінюють на рівних. У нас немає жодних обмежень чи побажань стосовно тематики роликів, все, що ти вважаєш гостро соціальним та загальнолюдським, можеш зняти. Я можу окреслити загальні теми за два роки фестивалю – радує, що люди починають бачити соціальність не тільки в наркотиках та алкоголі, хоча традиційно саме на ці теми знімають найбільше. Так ми вже виховані, що коли йдеться про соціальні проблеми, чомусь вважаємо, що найгірше в світі це бухати, і нічого гіршого в Україні немає. Можливо, це так, але в Україні є й інші проблеми. Минулого року була дуже широко представлена морально-етична тема – ставлення людини до тварин, жорстокість чи етика, дбайливе ставлення, чи експлуатація. Було приємно, що молодь розуміє, що питання котлети і шуби – це морально-етичні проблеми, їх можна назвати теж соціальними. Цього року порадувало, що була відкрита тема всиновлення та сирітства. Є декілька непоганих роликів, де не просто ниють, розповідаючи, «погано, що є бездомні діти, давайте всі сядемо та поплачемо», а де конкретно кажуть: ось є проблема, давайте її вирішувати, всиновлюйте дітей, вони нормальні та чудові», – розповіла Волинським Новинам голова оргкомітету фестивалю Наталія Шевчук.
Ролики надсилали з усієї України. Цього року, хоч організатори й не оголошували фестиваль міжнародним, про нього почули в Грузії та в Білорусі та надіслали роботи. Наступного року планують офіційно оголосити кінофестиваль міжнародним та запрошувати учасників з інших країн.
Під час заходу презентували ще один проект, який здійснює УНМ. Проект «Онлайн-освіта» - відома річ у Європі, де в інтернеті можна знайти усе, що потрібно, з будь-якої галузі та будь-якого предмету у вигляді онлайн-уроків. В Україні подібної продукції у мережі практично немає. Представники УНМ промоніторили ситуацію серед абітурієнтів та з’ясували, що їм це потрібно, адже більшість сьогодні здобуває знання через інтернет, а не через бібліотеки. Після цього зняли 10 уроків української мови. Тізер проекту продемонстрували луцьким глядачам.
Після цього луцька молодь побачила 28 роликів, присвячених найрізноманітнішим соціальним проблемам – від сортування сміття до глобального потепління, від куріння до всиновлення. Декотрі з них викликали оплески в публіки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
глядач
Показати IP
9 Листопада 2013 13:35
Круто було)) цьогогорічні ролики порадували) мені особисто про трафік дуже сподобався! ну і "15" поза конкуренцією))) Такі заходи надихають на творчість. Та й мотивація хороша 1000 доларів)))
На кордоні з Польщею люди стоять в чергах по 12 годин
Сьогодні 19:15
Сьогодні 19:15
Понад два роки вважали зниклим безвісти: на Волині попрощалися з Героєм Віталієм Мінчуком
Сьогодні 18:47
Сьогодні 18:47
Дух психлікарні, загадкові голоси коней і «сховані скарби». Фоторепортаж із давнього замку на Волині
Сьогодні 18:18
Сьогодні 18:18
Без змін: чергові садочки Луцької громади 29 та 30 червня працюватимуть у штатному режимі
Сьогодні 17:49
Сьогодні 17:49
Канада отримала право брати участь у «Євробаченні»
Сьогодні 17:20
Сьогодні 17:20
На місці пам'ятника Леніну: Зеленський анонсував встановлення пам’ятника Мазепі в Києві
Сьогодні 16:52
Сьогодні 16:52
Волинський студент-медик через оголошення про продаж приставки обманув 11 людей: як покарали 
Сьогодні 15:25
Сьогодні 15:25
У Волинській ОВА закликали роботодавців області у зв'язку зі спекою змінити графік роботи
Сьогодні 14:56
Сьогодні 14:56
У Луцьку п'яний водій пошкодив чотири припарковані автівки
Сьогодні 14:27
Сьогодні 14:27

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.