На Волині живуть рекордсмени з висадки дерев
Впродовж 2 днів в Луцькому районі в межах акції «Посади своє дерево» висадили 50 тисяч саджанців берези, ялини, сосни та дуба.
Про це 3 листопада повідомила начальник відділу внутрішньої політики Луцької райдержадміністрації Ольга Купровська.
За її словами, захід тривав 2 та 3 листопада. «В перший день акції працівники Луцької РДА та її структурних підрозділів, установ і організацій Рокинівської селищної ради висадили 20 тисяч майбутніх дерев на площі 4 гектари поблизу Рокинь та Брищенського сміттєзвалища», - розповіла Купровська.
У коментарі «ВН» керівник апарату Луцької РДА Микола Капасюк зауважив: «До акції долучилося понад 60 людей, тобто в перший день кожна людина посадила понад 300 саджанців. Ці саджанці доволі малі за розмірами і їх садили на відстані 70 сантиметрів один від одного. Дані можуть підтвердити у районному лісництві».
Щодо другого дня, то Купровська сказала, що 3 листопада висадили 50 тисяч саджанців. «Цього разу в акції брали участь діти та трудові колективи 35 шкіл району і працівники сільських та селищних рад», - додала вона.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це 3 листопада повідомила начальник відділу внутрішньої політики Луцької райдержадміністрації Ольга Купровська.
За її словами, захід тривав 2 та 3 листопада. «В перший день акції працівники Луцької РДА та її структурних підрозділів, установ і організацій Рокинівської селищної ради висадили 20 тисяч майбутніх дерев на площі 4 гектари поблизу Рокинь та Брищенського сміттєзвалища», - розповіла Купровська.
У коментарі «ВН» керівник апарату Луцької РДА Микола Капасюк зауважив: «До акції долучилося понад 60 людей, тобто в перший день кожна людина посадила понад 300 саджанців. Ці саджанці доволі малі за розмірами і їх садили на відстані 70 сантиметрів один від одного. Дані можуть підтвердити у районному лісництві».
Щодо другого дня, то Купровська сказала, що 3 листопада висадили 50 тисяч саджанців. «Цього разу в акції брали участь діти та трудові колективи 35 шкіл району і працівники сільських та селищних рад», - додала вона.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
зелений
Показати IP
4 Листопада 2011 08:02
МОЛОДЦІ! Демчук нагинає всіх правильно.Ще потрібно нагнути сільських голів, щоб зробили стадіони такі як в Боратині і в Піддубцях.
В Аргентині встановили 26-метровий пам'ятник Мессі
Сьогодні 00:31
Сьогодні 00:31
29 червня: свята, події, факти. Міжнародний день тропіків, день народження Олени Пчілки
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Смерть командира військової частини: поліція відкрила справу про вбивство
28 Червня 2026 23:31
28 Червня 2026 23:31
Чи може змія вкусити людину у воді: що кажуть експерти
28 Червня 2026 23:02
28 Червня 2026 23:02
Сільраду на Волині зобов’язали виготовити документи на ділянку під сміттєзвалищем
28 Червня 2026 22:33
28 Червня 2026 22:33
У Франції розбився літак із парашутистами, загинули 11 людей
28 Червня 2026 22:05
28 Червня 2026 22:05
Журналіста з Луцька нагородили орденом «За заслуги» ІІ ступеня
28 Червня 2026 21:36
28 Червня 2026 21:36
Ректору ЛНТУ присвоїли почесне звання «Заслужений діяч науки і техніки України»
28 Червня 2026 21:08
28 Червня 2026 21:08
На війні загинув чемпіон Європи з пауерліфтингу з Луцька Михайло Малкуш
28 Червня 2026 20:40
28 Червня 2026 20:40

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.