USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.55 39.80
  • PLN 9.75 9.90

Розроблена вакцина проти раку грудей

1 Червня 2010 10:59
Американські вчені розробили вакцину від раку грудей, яка в експерименті на мишах продемонструвала виражений профілактичний ефект.

Про це повідомляє ТСН з посиланням на The Times.
Випробування препарату на людях планується почати не пізніше, ніж через два роки. Звіт про дослідження опублікований в журналі Nature.
Як правило, створення протипухлинної вакцини ускладнюється тим, що антигени ракових клітин не є чужорідними для організму, і власна імунна система їх не атакує.
Вчені з Єльського і Клівлендського університетів та Дослідницького інституту Лернера при створенні щеплення вибрали в якості антигену білок α-лактальбуміну, який у великих кількостях виробляється клітинами раку грудей, а також нормальним епітелієм молочної залози під час годування грудьми (тому препарат протипоказаний при поточній або майбутньої лактації ).
У ході експерименту шести генноінженерних мишам з високою схильністю до раку грудей ввели препарат, що містить α-лактальбуміну з ад'ювантом (речовиною, що підсилює імунну відповідь). Стільки ж тварин отримали плацебо.
Протягом 10 місяців після ін'єкції у всіх мишей з контрольної групи розвинувся рак молочної залози. У щеплених тварин ніяких ознак пухлини не спостерігалося.
За словами керівника дослідження Вінсента Туохі, новою вакциною планується щепити жінок у віці старше 40 років, коли годування грудьми стає малоймовірним, а ризик розвитку раку підвищується.
«З нашої точки зору, рак грудей - повністю передбачуване захворювання», - заявив Туохі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus