USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.94

Українка на Євробаченні-2013 виборола «бронзу». ВІДЕО

19 Травня 2013 08:40
Почесне третє місце виборола представниця України Злата Огневич на міжнародному пісенному конкурсі Євробачення-2013.

Пісня Gravity, з якою виступала Огневич, завоювала серця людей по всьому світу, - пише ТСН.

Заповітну 12-тку Златі поставили такі країни, як Молдова, Азербайджан, Вірменія, Білорусія, Хорватія. 10-кою Україну нагородили Ізраїль, Сербія, Іспанія, Болгарія, Мальта, Естонія, Кіпр і Литва

А от перше місце дісталося Емілі де Форест із піснею Only teardrops, якій букмекери з самого початку пророкували перемогу. Друге ж місце посів Азербайджан і конкурсант Мамед Фарідов.

Турнірна таблиця виглядала наступним чином:

Данія і Емілі де Форест - 281 бал

Азербайджан і Фарід Мамедов - 234 бали

Україна і Злата Огневич - 214 балів
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Олежик Показати IP 19 Травня 2013 11:38
Інна Леонідівна Бордюг тепер мій кумир =)
Злата Показати IP 19 Травня 2013 12:54
а Росія нам подарувала 1 бал.
отак до Злата Показати IP 19 Травня 2013 14:22
1 бал??? я голосування Росії пропустила, а я Вам що казала???
Україна Показати IP 19 Травня 2013 17:25
Гарно дівчинка співала, молодчинка!
данія це плагіат Показати IP 19 Травня 2013 20:54
Пісня Данії-плагіат! Скопійоване все!
Кім Показати IP 19 Травня 2013 22:18
Пісня Фаріда Мамедова (Азербайджан) була накраща - 1 ше місце. Друге місце - нашій українці Златі Огневич, а учасниця - Емілі де Форест -взагалі не повинна була попасти до фіналу за відсудністю таланту!
Так до Кім Показати IP 19 Травня 2013 22:59
Повністю підтримую!
Ніка Показати IP 21 Травня 2013 18:00
Ну це взагалі!! Притом У ДАНІЇ плагіад !Азербайжанець підкуплював людей(їм обіцяли по 20 євро за голос!!!!)Анаша ЗЛАТОЧКА молодець виборола місця своїм талантом(Якби організатори Євробачення розібралися так як треба ,то ми б заняли 1 місце(П.С:Данію дискваліфікували ну і Азербайжан такой за те що махлює!)
Ніка Показати IP 21 Травня 2013 18:00
Ну це взагалі!! Притом У ДАНІЇ плагіад !Азербайжанець підкуплював людей(їм обіцяли по 20 євро за голос!!!!)Анаша ЗЛАТОЧКА молодець виборола місця своїм талантом(Якби організатори Євробачення розібралися так як треба ,то ми б заняли 1 місце(П.С:Данію дискваліфікували ну і Азербайжан такой за те що махлює!)
Вендета Показати IP 21 Травня 2013 18:02
Також !!!!! Я з тобою згодна,Ніко!