USD 24.6 24.8
  • USD 24.6 24.8
  • EUR 27.1 27.3
  • PLN 6.2 6.32

У центрі Луцька встановили «сонячні дерева»

Два «сонячних дерева» для зарядки електронних пристроїв встановили у Луцьку на вулиці Лесі Українки.

Про це повідомляє власкор «Вголосу».

«Сонячні дерева» складаються з кованої основи та батарей, які заряджаються від енергії сонця.

На кожному дереві прикріплені по п’ять сонячних панелей потужністю у 30 Вт кожна. Вони, своєю чергою, заряджають акумулятор, котрий розміщений внизу дерева. Той подає напругу у чотири USB-роз’єми. Відтак, загалом лучани та гості міста одночасно можуть заряджати вісім електронних пристроїв. Висота «сонячних дерев» складає 3,6 метра.

Варто додати, що містяни зможуть заряджати свої ґаджети і в похмуру погоду, адже заряду акумулятора вистачає на декілька днів.
Загрузка...
Коментарів: 10
12345 Показати IP 2 Вересня 2016 19:13
Дуже класно! Коваль-молодець!
Бро Показати IP 2 Вересня 2016 20:47
Довго воно не пропрацює, usb гнізда в умовах вулиці швидко поржавіють а може і самі сонячні панелі покрадуть....
Такитак до Бро Показати IP 3 Вересня 2016 05:36
Або поржавіють, розсиплються і ще когось привалять.
ссс Показати IP 2 Вересня 2016 21:30
А тому на тих деревах ще треба встановити відеокамери які зніматимуть вандалів і бухих покидьків які чогось сунуться з району та сіл в обласний центр. таких неадекватів треба знімати на камери а потім за шкоду притягати до відповідальності,аби нормальні лучани могли безперешкодно користуватися зарядними пристроями на вулицях улюбленого міста!
007 Показати IP 2 Вересня 2016 22:29
А під час дощу нікого не "шмальне" ?!
розряд до 007 Показати IP 3 Вересня 2016 05:37
Під час дощу ні. Але декого вже й без дощу шмальнуло.
007 Показати IP 2 Вересня 2016 23:11
А ти маєш рацію. Шмальне, та ще блискавку притягне...
Ая до 007 Показати IP 3 Вересня 2016 05:35
коментар було видалено
Green Показати IP 3 Вересня 2016 16:17
І поліцая привязати-для охорони, бо нашим людям руки аж сверблять щось поламати
1111 Показати IP 3 Вересня 2016 23:54
ідея хороша, проте "дерева" нагадують обдерті віники... чи був конкурс? чи це - нове творіння дацюк за 500 тисяч?