USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.90

Англійський фанат - при смерті після нападу росіян у Марселі

11 Червня 2016 22:17
Після нападу російських фанатів на англійців у Марселі перед матчем Євро-2016, один уболівальник перебуває при смерті.

Про це інформує ТСН з посиланням на іноземні ЗМІ

Чоловік середнього віку - у критичному стані. Під час бійки його завалили на землю и били ногами у голову.

Також повідомляють, що російські нападники мали при собі ножі.

Ще 4 особи отримали поранення. Поліція затримала 6-х хуліганів.

Зауважимо, три дні поспіль у Марселі відбуваються бійки фанатів, які зібралися на матч Англія - Росія.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Анонім Показати IP 11 Червня 2016 22:26
Він сам себе поранив.
1 до Анонім Показати IP 12 Червня 2016 07:12
Огородити рашу колючим дротом і нікуди за периметр іх не випускати
Лучанин Показати IP 11 Червня 2016 22:38
А кажуть що английськи Huligans самі безбашені фанати... Шкода що не було по правилам стенкі на стенку і лежачіх не добивають натовпом...
Анонім Показати IP 11 Червня 2016 22:47
От кацапське бидло, вже й там себе показало .
123 Показати IP 11 Червня 2016 22:57
Ножи и автоматы Калашникова! А англичане просто пили чай!
Анонім до 123 Показати IP 11 Червня 2016 23:28
Afternoon tee?
Анонім Показати IP 11 Червня 2016 23:15
Є інформація, що він сам себе поранив,
Анонім Показати IP 11 Червня 2016 23:32
То міг стріляти Лапін
Trio до Анонім Показати IP 12 Червня 2016 14:53
Не міг. Лапін з трьох метрів по колесу автомобіля попасти не може. Зате постановочні фотки і відео з АТО, де він в камуфляжі і з автоматом, вийшли дуже гарні. Хом'ячкам сподобалося.
111 Показати IP 11 Червня 2016 23:50
точно лапін)))))
Анонім Показати IP 12 Червня 2016 01:11
На де посилання
соленый Показати IP 12 Червня 2016 11:04
коментар було видалено
бе Показати IP 12 Червня 2016 11:50
а якби москалі програли?страшно подумати...
Лучанка Показати IP 12 Червня 2016 12:59
Щось не все говорять...Англійські фани спокон віку найнеадекватніші серед всіх фанів. Щось мені не віриться, що вони сиділи й нікого не чіпали. Всі найгучніші скандали і криваві бої фанів пов'язані саме з англійськими "янголами". Я не захищаю росіян, але сумніваюсь, що англійці самі росіян не чипали...ТАКОГО БУТИ НЕ МОЖЕ!!!
12345 Показати IP 12 Червня 2016 22:10
Забыли написать, что англичанин мирно пил пиво, никого не трогал и тут ....... По всем новостным лентам сообщали о том, что два дня английские болельщики доставали всех и местное население и полицию. И тут вдруг из бузотеров они превратились в мирных болельщиков. Ответ прост, если бы они подрались к примеру с немцами, то такого внимания не было б...