USD 26.57 26.70
  • USD 26.57 26.70
  • EUR 31.10 31.25
  • PLN 6.65 6.75

Бійці 51 бригади: перші години після полону. ВІДЕО

Військове телебачення України розмістило унікальне відео — бійці 51-ї бригади у перші години після полону.

Худі, зарослі, виснажені, але живі! Перев'язують задавнені рани, їдять, посміхаються, перегукуються. Нагадаємо, 14 вересня 73 українських військових обміняли на полонених бойовиків.

Бійці стверджують, що їх захопили в полон росіяни, військові з псковської дивізії. Про умови утримання розповідають неохоче. Однак медичної допомоги полоненим не надають - це підтвердив і військовий лікар, який оглянув бійців.

Після звільнення з полону, яке відбулося 14 вересня, хлопців з 51 ОМБР відправили у Харків.Як написала на своїй сторінці у Фейсбуці Наталія Соколова, з Волині до Харкова відправили 3 автобуси за звільненими полону бійцями з 51 ОМБР - 61 бойєць.

ЧИТАТИ СПИСОК ВИЗВОЛЕНИХ З ПОЛОНУ ВОЛИНЯН

1. Мікроавтобус з Ковеля, - надав підпріємець Віктор Козак. В машині координатор Ковельського центру допомоги 51 ОМБР Катерина Селюк!

2. Автобус з Володимира-Волинського - надав перевізник Пасечник Роман. в автобусі родичі звільнених з полону, військовий представник 51 ОМБР.

3. Мікроавтобус з Луцька - надав перевізник Федорчук Валерій.

Пальне 1000 літрів на поїздку в Харків і назад надала компанія WOG.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Реклама
Loading...

Редакція сайту прийняла рішення тимчасово закрити коментування під новинами, які стосуються військових подій на сході.
В Україні триває війна, зокрема інформаційна. Таким чином, ми не можемо допустити, щоб ресурс Інформаційного агентства Волинські Новини використовували як майданчик для дестабілізації ситуації.


Утім нам важлива думка нашого читача, тож запрошуємо до обговорення публікацій на сторінках агентства в соціальних мережах.
Loading...
Система Orphus