USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Бійці 51 бригади повертаються в зону бойових дій

18 Червня 2014 06:59
Хлопці з бригади, частину якої терористи розстріляли під Волновахою, повертаються в зону бойових дій. Майже місяць вони провели на Миколаївщині. Там оговтувалися від пережитого, - йдеться в сюжеті ТСН.

Аби побачити бійців, їхні дружини та мами з Волині подолали понад 700 кілометрів. Вони привезли своїм рідним бронежилети та інші військов спецзасоби. Щоб побачити своїх синів і чоловіків, жінки їхали з Луцька 10 годин. Найближчим часом цих бійців мають відправити на Схід. Чоловіки кажуть, що після того, як на блокпості під Волновахою терористи вбили шістнадцатьох їхніх товаришів, бригаду переформували. Один батальйон уже вирушив у зону бойових дій. Інший відбуде найближчими днями. Хлопці запевняють, що після трагедії, якої зазнав підрозділ, вони вже трохи оговталися.



Нагадаємо, на Сході України в зоні АТО залишаються волинські військові, які написали рапорти про те, що вони – добровольці. Багато з них заявили, що лишаться на Сході заради пам'яті своїх загиблих друзів.

Як повідомлялося, рідні записали відеозвернення до бійців 51 ОМБР зі словами підтримки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
ура Показати IP 18 Червня 2014 07:21
на берлин!
Victor до ура Показати IP 18 Червня 2014 07:40
На власовцев!
правда Показати IP 18 Червня 2014 09:02
Гарматне мясо з Волині? А де "українські" чоловіки з Данєцка і Луганська?Їм наср....ть на Україну, на патрітизм.Совок гуляє, а нормальний народ гине! Ой буде ще Майдан.
володимир Показати IP 18 Червня 2014 09:04
Їхні в першу чергу на передову! а МИ допоможемо.Чи не одна держава і нам найбільше треба!
ж...па Показати IP 18 Червня 2014 09:05
Цікаво, а діти начальничків також на передовій, чи в перших рядах на митниці?
лучанин Показати IP 18 Червня 2014 09:08
Митників туди, мєнтів животатих,спиртовозів.Пожили в пушку, нехай відчують смак свободи !Гади і тут відкуплюються.Тепер буде майдан трохи з іншим акцентом.
Анонім Показати IP 18 Червня 2014 09:38
Майдан ??? Хто вам тепер дозволить ще один майдан ??? Помайданили, а тепер - цить !!!
Петро Показати IP 18 Червня 2014 09:39
Поліщука на передову!...І половину міськвиконкому на чолі з Кравчуком...
Вася Показати IP 18 Червня 2014 11:58
коментар було видалено
Анонім Показати IP 18 Червня 2014 22:40
Які добровольці, які рапорти вони писали, скільки можна писати, одну і ту саму брехню. от зараз як ніколи потрібен майдан, бо гинуть люди, молоді хлопці, через д*білів, які сидять у своїх кріслах.