USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.90

Бійці ДУКу відправляються з Луцька на Схід

2 Листопада 2014 09:34
Бійці 3-го батальйону Добровольчого Українського Корпусу поїдуть на Схід України.

Наші воїни стають щитом від ворога, від його проходження далі, незламність їхнього духу лякає супротивника і захоплює душі небайдужого українського народу.

Організатори відправлення запрошують сьогодні, 2 листопада, до пам'ятника Шевченка о 19.00 побажати щасливої дороги і повернення бійцям 3-го батальйону Добровольчого Українського Корпусу, які відправляються на Схід України,щоб продовжити боротьбу проти загарбника.

Нехай з ними буде Бог і перемога!

Нагадаємо, бійці Добровольчого Українського Корпусу Правого Сектора - серед тих, хто утримує Донецький аеропорт, а за незламність отримали прізвисько «кіборги». Нещодавно кореспонденту Інформаційного агентства Волинські Новини вдалося потрапити на їх місце базування.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЧОМУ ВОЛИНЯНИ ЙДУТЬ У ДОБРОВОЛЬЧІ БАТАЛЬЙОНИ, А НЕ В ЗСУ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
удачі Показати IP 2 Листопада 2014 09:42
З Богом!
Всезнайко до удачі Показати IP 2 Листопада 2014 11:36
Вони вже десятий раз відправляються, і ніяк не доїдуть...
Анонім до Всезнайко Показати IP 2 Листопада 2014 11:39
і ти що думаєш їм ротація не потрібна?
Віра Показати IP 2 Листопада 2014 10:40
В добру путь, дорогі наші захисники і патріоти рідної землі! Нехай Матінка Божа ВАС охороняє! Повертайтеся живими і здоровими! Ми ВАС чекаємо, наших ГЕРОЇВ!
Щасти Показати IP 2 Листопада 2014 10:41
СЛАВА УКРАЇНІ !
Дончанин до Щасти Показати IP 2 Листопада 2014 11:02
коментар було видалено
Анонім до Щасти Показати IP 2 Листопада 2014 11:13
Героям сала!!!
Я до Анонім Показати IP 2 Листопада 2014 18:03
Ти можеш і ягель їсти.
Анонім Показати IP 2 Листопада 2014 11:13
А Данильчук зібрався?:)
Кум Показати IP 2 Листопада 2014 11:16
З полонну хтось повертається, ці відправляються...Ось такі волинськи новини зараз
беспредел Показати IP 2 Листопада 2014 11:22
который творят с мобилизоваными из 51й наверное надыхает на подвиги.а может патриотизм оплачиваемый.кто правду скажет
Олена Показати IP 2 Листопада 2014 11:37
А скільки всього бійців їде?
Напихатько Показати IP 2 Листопада 2014 13:56
А чому вже не чути про Ірину Констанкевич і її благодійні вчинки?Проспала?А може ще щось?Може благодійність вимірюється періодами?
наплеватько до Напихатько Показати IP 2 Листопада 2014 15:26
А Лапін де? Костюма купляє у ВР і штанці підлатує, щоб не так швидко протерлись?:)
Луцьк до Напихатько Показати IP 3 Листопада 2014 09:46
Тобі аби пер...ти!