USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Через новий закон підприємці Луцька масово закривають бізнес

29 Грудня 2016 12:14
Свій бізнес масово закривають фізичні особи-підприємці. Сьогодні відранку у луцькому ЦНАПі - величезні черги.

Люди почали займати чергу ще до відкриття установи. Десятки людей очікують можливості подати документи на закриття свого бізнесу. Працівники ЦНАПу працюють без перерви, - інформує Конкурент.

Директор луцького ЦНАПу Лариса Карп'як розповіла, що працівники ЦНАПу роблять усе можливе, щоб обслужити всіх. Але закрити 11 тисяч зареєстрованих у Луцьку ФОПів за 2 дні просто неможливо.

"На мою думку, якщо такі законопректи і приймаються, то вступати в дію вони повинні хоча б через місяці 3-4, для того щоб фізичні особи-підприємці мали можливість провести необхідні дії. За два дні по всій Україні такі процедури усі підприємці не зроблять", – зазначила директор ЦНАПу.

До слова, нагадаємо, днями гарант держави Петро Порошенко підписав закон про збільшення податків для ФОПів. Тож тепер ФОПи сплачуватимуть податки навіть якщо немає прибутку.



Самі ж підприємці обурені таким законом, адже тепер їм доведеться сплачувати чималий єдиний соціальний внесок. Тож люди масово закривають так звані "сплячі ФОПи".

Люди зазначають, що талонів, за якими здійснюється прийом, на всіх не вистачає, але вони все одно займають чергу, сподіваючись подати документи на закриття без талону.

"Дуже сподіваюсь встигнути подати документи на закриття, щоб не платити шалені гроші з нового року. Як кажуть, "кто не успел, тот опоздал", – невесело жартує один з відвідувачів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Українка Показати IP 29 Грудня 2016 13:01
Петро Порошенко самий дебільний президент, поєднання вишиванок і злодіїв янека. Усі с**уть Рошена, особливо зараз с**нуть на Новий рік нв міліард грн. За 2 роки нічого не змінилося крім статків цієї чергової сволоти і і брати міліардерів...
Я Показати IP 29 Грудня 2016 13:03
В нашій країні все робиться для людей! Що не не дія можновладців - один негатив. Як щось можна планувати, якщо в "рівнянні" кожного дня з'являються нові невідомі?!
Кривавий тиран Показати IP 29 Грудня 2016 13:30
Перемога!
Лисий Мустафа Показати IP 29 Грудня 2016 13:32
Може на Майдан, не?:)
11 Показати IP 29 Грудня 2016 13:33
Все для людей
петро Показати IP 29 Грудня 2016 14:27
Мовчи і с * с и Рошен
111 Показати IP 29 Грудня 2016 15:01
Чи не ті це ФОПи, які створювалися на виплати з центру зайнятості? Повідкривали для того щоб не ходити кожен тиждень відмічатися, а отримати всі гроші зразу і поїхали в Польщу чи Росію на заробітки. Потім ці ФОПи не заважали людям успішно на найманих посадах працювати.
Василь Показати IP 29 Грудня 2016 15:30
Знову зрада!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ввійдіть на IGov і напишіть заяву і не стійте в чергах. Послуга називається: " Державна реєстрація припинення Підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця за її рішенням" І менше крику!!
Тетяна до Василь Показати IP 29 Грудня 2016 17:03
А Ви пробували це зробити у межах Волинської області? Пише ось що: На жаль, поки що у Вашому регіоні неможливе надання цієї послуги в електронному вигляді.
Анонім до Василь Показати IP 29 Грудня 2016 19:34
на i-Gov реєстрація працює як пілотний проект в Дніпровській області. для інших областей недоступно. але можна заяву послати поштою
Олекса Показати IP 29 Грудня 2016 16:09
На фіга фоп, який не приносить гроші? Давно треба було закрити
Анонім до Олекса Показати IP 29 Грудня 2016 19:35
а ти пробував закритись ?
добрый Показати IP 29 Грудня 2016 17:00
Надiялись на покращення, тому й не закривали, Але покращення так i не настало!!!!!!!! А igov у волинськiй областi на закрыття не працюе.
Совіть Показати IP 30 Грудня 2016 10:35
На майдан, друзі. Тільки цього разу не тупимо. Всі народні обранці повинні сісти на невизначений термін.
СССР Показати IP 31 Грудня 2016 06:32
Ліквідувати бариг які наживаються на простих людях, землю - християнам, фабрики робочим
погляд з-за бугу. Показати IP 31 Грудня 2016 11:38
українці за що боролися на те і напоролися! Навіщо обираєте бандюків. Ви чекаєте на доброго князька? Невже ще не второпали що такого не буває, за все треба боротися, Так звану "революцію гідності" (слово революція в перекладі на українську означає державний переворот) ви проср*ли,що ще хочете?