USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.65 39.95
  • PLN 9.76 9.90

Чому на 8 березня дорожчають квіти

8 Березня 2014 18:00
Продавці квітів розповіли, що ціни підвищують, бо є чинники, від яких напряму залежні.

У першу чергу, кажуть, це справа рук оптовиків, які щороку, напередодні 8-го Березня, підвищують ціни на квіти.

Продавці зазначають, що очікувати на зниження цін після свята не варто.

Хоча,а в обласному центрі, вже другий день усі ходять з квітами, однак, каже продавець Інна, клієнтів цього року значно менше ніж торік.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Oksana Показати IP 8 Березня 2014 18:05
a do chogo tyt polozennja na Ykrajini ??? Scho za ,,bred,, wona goworut ???
Катерина Показати IP 8 Березня 2014 18:55
В цивілізованих країнах на свята - завжди скидки А в нас все навпаки. Тай свята радянські.... Коли вже люди очистяться від того совєцького брахла...
Анонім до Катерина Показати IP 8 Березня 2014 20:17
А хіба УКраїна-цивілізована країна?Розсмішили.Рівень Гундурасу
Анонім до Катерина Показати IP 8 Березня 2014 22:59
Це які свята радянські? Міжнародний жіночий день? Мабуть таки крім вас більше народів в світі не існує.
1 Показати IP 8 Березня 2014 19:24
Вот вам пусть и не дарят, очищайтесь...
Крук Показати IP 8 Березня 2014 21:04
У нас звикли завжди дерти три шкури, коли б хоча б маленький попит є. Цивілізацією на жаль у нас не пахне, і не знаю коли це буде.
Анонім Показати IP 8 Березня 2014 23:00
Квіти в більшості везуть з-за кордону, а там оптовики ціни не піднімають, а й взагалі до свят ще й знижки дають. Пояснення тут лише одне - українська жаба всім жабам жаба!
Алла Григорівна Показати IP 8 Березня 2014 23:24
А у нас у Нововолинську жінок привітали дуже оригінальним чином-відключили всі російські канали на місцевому кабельному телебаченні!Ось і демократія!!!ПривітЄвропа!!!!!
Споживач Показати IP 8 Березня 2014 23:29
Продавці квітів звичайні спикулянти! Хочемо євро, то чому деремо з людей , шо б....дь, бюджетникам, пенсіонерам і т.д. зарплати підвищили? НІ! ТО може потерпимо трішки, всі терплять!
Оборона Показати IP 9 Березня 2014 08:15
Су-і спекулянти. Закінчимо формування влади- візьмемось за вас.
Наталя Показати IP 9 Березня 2014 12:23
Скільки вже можна цю брехню від спекулянтів слухати, що оптовики ціни підвищують! Коли вже ви нажеретеся! В країні розруха і безлад, а вони ціни попіднімали на 30% і все валять на "..незалежні від нас обставини". Європа зараз стоїть по цінах, а на рздв*яні та великодні свята - взагалі величезні скидки та розпродажі, щоб свято було для всіх - і бідних і для заможних. А у нас все навпаки: як свято - так ріст цін до небес. Зараз зробили огірки по 28-30 грн., помідори по 34 грн. і вище - їжте їх самі поки вони вам не попсуються, жлоби!! Навіщо той народ купує квіти по таких цінах? 8 березня навіть в кінці дня ціни на квіти не падали - це що не жлобство?!