USD 39.75 40.04
  • USD 39.75 40.04
  • EUR 39.80 40.10
  • PLN 9.85 10.00

Чиновника Луцької міськради звільнили за «нетверезу» аварію

24 Червня 2015 14:56
За кермом власного авто був затриманий начальник господарського відділу Луцької міськради у нетверезому стані.

Інцидент трапився під час обідньої перерви 75 сесії міськради 24 червня.

Начальник господарсько-технічного відділу Ігор Давидов був затриманий, перебуваючи за кермом власної автівки у нетверезому стані. Про це поінформував міський голова Микола Романюк.

З його слів, щойно мер підписав розпорядження про звільнення чиновника з роботи.

ЧИТАТИ ДЕТАЛЬНІШЕ: У ЛУЦЬКУ БІЛЯ МІСЬКРАДИ – «НЕТВЕРЕЗА» АВАРІЯ. ФОТО
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
ги Показати IP 24 Червня 2015 14:58
оперативно
1 Показати IP 24 Червня 2015 15:09
Може хтось напоїв?
Ігор Давидов до 1 Показати IP 24 Червня 2015 15:11
З Романюком бухав
вітя до Ігор Давидов Показати IP 24 Червня 2015 19:32
Уточніть з яким?
Анонім Показати IP 24 Червня 2015 15:33
Оце єдине правильне рішення, хоч раз, а так потрібно робити завжди,то тоді хоч трішки буде порядок. А не відмазувати,не судити, а під заставу відпускати
sasha Показати IP 24 Червня 2015 15:42
А де ж стояла машина депутата..... 15.10.Стоянка забороняється: б)на тротуарах (крім місць, позначених відповідними дорожніми знаками, встановленими з табличками)
123 до sasha Показати IP 24 Червня 2015 16:15
А, хіба це для Них закон написаний, в них "свої" правила)))))))))
В до sasha Показати IP 24 Червня 2015 17:36
Прочитайте Саша ще і в 15.10 пункт В ( так для розширення кругозору)
123 Показати IP 24 Червня 2015 17:14
Оперативно! Романюк молодець!