USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

ДТП у Луцьку: зіткнулися 4 автомобілі

18 Жовтня 2014 12:17
Внаслідок автопригоди, яка трапилася у Луцьку, тілесні ушкодження отримав пасажир одного з транспортних засобів. Про це повідомили у прес-службі волинської міліції.

Близько 15:30 27-річний житель Луцького району, керуючи автомобілем "Мерседес-Е200", на проспекті Соборності в Луцьку допустив наїзд на припарковані транспортні засоби: "Фольксваген-Т4", "Шевроле-Лачетті" та "Хюндай-І30". У результаті автопригоди 34-річний пасажир автомобіля "Мерседес-Е200", житель Ковеля, отримав тілесні ушкодження, але від госпіталізації відмовився.

За даним фактом розпочате кримінальне провадження за частиню 1 статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Ведеться досудове розслідування, яким правоохоронці з’ясують обставини та причини ДТП.

Як повідомляє «Під прицілом», у результаті того, що внаслідок аварії була перекрита ціла гілка автодороги – на проспекті Соборності утворилася тиснява. Як наслідок – ще одне ДТП буквально за кілька метрів від попереднього. На мосту, що біля гіпермаркету «Там-Там» легковий автомобіль врізався у маршрутне таксі. Однак журналістам не вдалося зафіксувати деталі ДТП, позаяк до приїзду ЗМІ учасники автопригоди роз’їхалися.



Фото "Під прицілом"
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
ДАІ Показати IP 18 Жовтня 2014 12:41
ДТП вчора була а вони сьогодні о 12.17 розміщують!:) Хоч-би зазначили, що вчора...:)))
дідо Показати IP 18 Жовтня 2014 12:45
Бариги з базару зробили безплатну стоянку на мості, то ж нехай себе винять.Нормальним водіям проїхати важко.
ВВВ Показати IP 18 Жовтня 2014 12:47
А БМВ не зачепило???
Анонім до ВВВ Показати IP 18 Жовтня 2014 13:10
Зачепило, але хазяїн відібє накруткою 100% на торгівлі на запчастинах.
Лучанин Показати IP 18 Жовтня 2014 13:07
А для кого знак *стоянка заборонена*?
балакун Показати IP 18 Жовтня 2014 18:37
Лачетті прикольно припаркована) Спеціально щоб хтось в'їхав.
вадік до балакун Показати IP 18 Жовтня 2014 20:41
той мерседес дурак хоч би ліг спати і виспався а то гасає по всьому центру бідну бабку зачепив
назік куку Показати IP 18 Жовтня 2014 20:43
тепер платити синові за ушкодженя а в ноьогог 2 лємона занято
до вадіка Показати IP 18 Жовтня 2014 22:45
коментар було видалено
Воу до до вадіка Показати IP 18 Жовтня 2014 22:51
Посоны - подр**ил вместе с вами)
name Показати IP 19 Жовтня 2014 19:03
А хто знає - як він їхав?...Чому машина розвернута ?
Лучанин Показати IP 21 Жовтня 2014 10:40
Потрібно щоб покарання понесли власники припаркованих авто -"створення аварійної ситуації" !!! Бо нех ... паркуватись там де це заборонено! Укі машини мають за що заправляти, а 5 грн. на парковку жмуть, 3,14дараси!
Юра Гава Показати IP 25 Жовтня 2014 20:39