USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Джамала вийшла до фіналу Євробачення

13 Травня 2016 08:18
Другий півфінал став тріумфом представників Східної Європи, яких до фіналу конкурсу пробилося одразу семеро з десяти.

Другий півфінал музичного конкурсу "Євробачення-2016", який завершився у Стокгольмі пізно ввечері у четвер, 12 травня, перевершив результат аналогічного відбіркового туру у Відні в 2015 році. Тоді шість з десяти фіналістів були представниками країн Східної Європи. Цього разу їх стало на одного більше, - повідомляє Deutsche Welle.

Українка Джамала впевнено пройшла до фіналу, зі сльозами на очах виконавши композицію "1944" про депортацію кримських татар під час Другої світової війни. На прес-конференції після півфіналу вона сказала журналістам: "Пісня присвячена всім кримським татарам, всім українцям, моїй країні". Сильний голос, емоційне виконання і ефектна, без надмірностей презентація зробили свою справу.



Крім того, до фіналу пройшли представники ще дев'яти країн: Австралії, Болгарії, Польщі, Ізраїлю, Латвії, Сербії, Грузії, Литви, Бельгії.

Цього року на конкурсі почала діяти нова система голосування - голоси національних журі та телеглядачів рахуються окремо. Ця система покликана підтримати інтригу щодо переможця конкурсу до оголошення останнього результату.

Фінал конкурсу відбудеться 14 травня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Аліна Показати IP 13 Травня 2016 08:37
Вона неймовірна!
Інна Показати IP 13 Травня 2016 08:51
аж сльози на очах...
Вог Показати IP 13 Травня 2016 10:56
Спецефект жовто- вогняне дерево з блакитними квітами в фіналі пісні - круто! взагалі Джамала класна, оригінальна, незвична. Якщо за неї нормально не проголосують, то всі вони дебіли. Мій голос вчора був за поляка ів фіналі голосуватиму за нього.
/// Показати IP 13 Травня 2016 11:23
убожество.... Хардкісс би порвали всіх а це убожество яке займе максимум 6те місце.....
читач Показати IP 13 Травня 2016 12:30
А Перший Національний, в особі дирехтора Аласанії, вже кричить, що якщо виграє раша, то українці туди не поїдуть! Що - вже визнали переможця? Навіщо таке робити не знаючи результату фіналу? Самі наперед визнають хто переможе? Цирк!
Ме Показати IP 13 Травня 2016 12:40
Звичайно, були й кращі співаки і співачки,ніж Джамала
Гоп Показати IP 13 Травня 2016 12:51
Джамала чисто українське ім'я. Інших просто не існує. Сталін би розстріляв тільки за ім'я.
ЛЦ Показати IP 13 Травня 2016 12:55
дуже гарно до мурашок та сліз на очах..Молодець! Гідна перемоги і поваги!
Джамала украинка Показати IP 13 Травня 2016 13:34
Е-й стид,они веками ваших жен и детей уводили в полон на продаж, а шо нерест гринжол прошел в пустую?
Джамала однозначно! Показати IP 13 Травня 2016 23:57
Джамала- це Україна зараз і колись також! аж мурашки по тілу....круто!