USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Екс-податківця у Луцьку затримали п'яним за кермом

12 Травня 2016 09:19
Колишнього податківця затримали за водіння в нетверезому стані. Про це повідомляють у прес-службі патрульної поліції Луцька.

Вчора ввечері надійшло повідомлення, що в автомобілі «Фольксваген» невідомі розпивають спиртні напої. Коли екіпаж під’їхав на місце події, транспорт почав рух.

Інспектори зупинили автомобіль, де знаходилось двоє чоловіків в стані сильного алкогольного сп’яніння. В салоні були розкидані пляшки з алкоголем, бейсбольна бита та форма полковника податкової поліції.

Водій транспортного засобу не пред’явив документи на вимогу патрульних, почав зухвало поводитись, висловлюватися нецензурною лайкою та намагався втекти з місця події.

Його затримали, доставили в наркодиспансер, де він пройшов тест на вміст алкоголю – 3,2 проміле.

У міськвідділі патрульні склали на чоловіка адмінпротокол за частиною 1 статі 130 (керування транспортним засобом у стані сп’яніння), частиною 1 статті 126 (керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом), статті 173 (дрібне хуліганство) та статті 185 (злісна непокора законному розпорядженню або вимозі працівника поліції) КУпАП.

Авто евакуювали на штрафмайданчик. Водієм виявився колишній працівник податкової поліції.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Ігор Показати IP 12 Травня 2016 09:53
Це Свідерко )))
Василь до Ігор Показати IP 3 Вересня 2016 20:23
А коли Свідерко став полковником??
до лучанин Показати IP 12 Травня 2016 10:01
трохи за полковника молодий ? чи ви як думаете. ? А авто хлопцям в ато знадобиться.- пора вже завтра фольсфаген на передову.-або волонтерам.
віто Показати IP 12 Травня 2016 10:09
як "колишній?!" Його досі не відновили на посаді? До всього, вже відновленого, лайна не вистачає тільки цього шматка. Як судді можуть спати спокійно?
Віктор Показати IP 12 Травня 2016 10:26
А вподатковій є хоч один нормальний працівник? Всі вони якісь трохи "не те" Від грошей такі стали, думали повезло, а це кара Божа, зажираються п"ють сауни тьолки машини бізнес класу домини і так далі, то з жиру так
Рома Показати IP 12 Травня 2016 10:53
Як вже достав цей піар патрульної поліції !!!
лучанин до Рома Показати IP 12 Травня 2016 11:31
це не піар -це їх робота.. але таких алкашів по місту їздить масса.. шкода що права не забирають у таких виродків.. Гайці раніше хоч і в карман брали.. але більшість боялась пити за кермом.. а тепер знаючи, що поліція лояльна - то вже як кажуть "пусти свиню під стіл"..
женя Показати IP 12 Травня 2016 11:25
Молодці хлопці показують хероїв наших бандюків,раніше їх всіх відмазували.Ще б їх садили і машини забирали,то може хтось би каявся.А так ні.Далі буде ще гірше.
мама мія Показати IP 13 Травня 2016 10:27
Керівників області чомусь не зупиняють, які практично кожний день перебувають за кермом у нетверезому стані, а над пенсіонером можна познущатись. Понабирали пр*дурків у поліцію і тішаться. Задумайтесь хто генпрокурор.