USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Фонд «Новий Луцьк» передав необхідні автозапчастини 14-ій бригаді

6 Березня 2015 19:00
Допомагати тим, хто бореться за єдність та цілісніть нашої країни у зоні АТО, - обов'язок кожного свідомого українця. Там, де не може допомогти держава, активно діють і волонтери, і підприємці, і громадські організації. Осторонь не лишається і Фонд Ігоря Палиці «Новий Луцьк».

Сьогодні, 6 березня, у Володимирі-Волинському голова правління Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк» Олександр Товстенюк передав начальнику автослужби війської частини А 1008, майору Віталію Комару необхідні запчастини до автомобільної техніки на суму понад 90 тисяч гривень. Це - автомобільні шини, стартери, радіатори тощо.

«Коли у Фонд звернувся волонтер Андрій Попик з проханням допомогти з придбанням запчастин до автомобільної техніки, яку використовують бійці 14-ої бригади, у нас не було сумнівів у тому, що це потрібно зробити. Ігор Палиця від початку АТО виділяв кошти на її підтримку і допомагатиме стільки, скільки це буде потрібно», - зазначив Олександр Товстенюк.

Так, Віталій Комар наприкінці лютого склав список найнеобхіднішого для ремонту автотехніки, яка використовується бійцями на сході. Спільними зусиллями знайшли постачальників потрібної продукції і вже сьогодні Фонд Ігоря Палиці устаткування передав у Володимир-Волинську військову частину.

Під час передачі та оформлення усіх необхідних документів Віталій показав Олександру Товстенюку, у якому стані повертаються танки зі сходу після обстрілів градами.

«Відновлення цих машин, якщо пошкоджений корпус, можна здійснити тільки на заводах, де їх виготовляють. Але це - складна процедура: їх повертають, тут готуються відповідні документи, які підтверджуватимуть те, що машини насправді отримали пошкодження під час бойових дій. Окрім того, потрібні свідчення екіпажів, які їздили на цій техніці. Якщо поломка - внутрішня, не зв'язана з корпусом, ремонтуємо тут на місці своїми силами», - зазначив один із військових.

Взагалі, зі слів бійців, наразі дуже складно з фінансуванням. Держава там, де мала б надавати допомогу, цього не робить. Але хлопці зла не тримають, кажуть, просто виконують свою роботу, відчуваючи власну відповідальність перед українцями.

«Ми не жаліємось, нам допомагають і волонтери, і благодійні організації. Волонтери ремонтують автомобілі безоплатно, благодійні організації надають фінансову допомогу. Викручуємось якось. Дякуємо Фонду Ігоря Палиці за надану допомогу. Передані запчастини підуть на ремонт техніки, яка використовуватиметься за призначенням там, де це буде необхідно», - резюмує Віталій.



Нагадаємо, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що наприкінці лютого Фонд Ігоря Палиці «Новий Луцьк» підготував до відправки у зону АТО три позашляховики.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 32
Дончанин Показати IP 6 Березня 2015 19:47
коментар було видалено
лучанин до Дончанин Показати IP 6 Березня 2015 20:01
о, знову дончанин-троль з'явився
мішка Показати IP 6 Березня 2015 19:52
нєнє, не пропихнете товстенюка, слабачішка він
) Показати IP 6 Березня 2015 20:03
Ну да, не то шо романюк, містер -Сила)))
Товстий Показати IP 6 Березня 2015 20:30
Подивіться тільки на цю рожу Товстенюка на цій рожі все написано (штунда хр*нов) невиховане б*дло!!!!
Партизан до Товстий Показати IP 9 Березня 2015 17:48
А кажуть, що товсті люди добріші..
Анонім Показати IP 6 Березня 2015 21:00
1) з приводу вчорашньої публікації а це хіба відповідає статутній діяльності фонду ;)? адже не місто луцьк...? 2) 90 тисяч це 8 коліс? чи спустили ціну на заправках на дизельне паливо ;)?
знаючий до Анонім Показати IP 6 Березня 2015 21:55
в 14 бригаді лучани є теж
рем до дибіла який Показати IP 6 Березня 2015 21:15
Товстенюк ха* (штунда) і подивись на його пику все покупляв і дисертацію--кандитат туалетів!!!!!!!!!!!!!
123 Показати IP 6 Березня 2015 21:15
Сума 90 тисяч... Смішно читати. Костян Зінкевич пару днів тому розвів народ на пів-ляма. Оце волонтерський рівень. Та й Володимир менше Луцька, в Товстенюка на виборах просто немає шансів
Хуй який стирає коме Показати IP 6 Березня 2015 21:25
Товстенюк денег заплатив це жеш х**ло (штунда) він все купує дисертацію ніби захистив доцента ніби получив скільки відвалив?????????????????
мент до Хуй який стирає коме Показати IP 9 Березня 2015 22:54
Завідуй мовчки....
Вася Показати IP 6 Березня 2015 22:00
Тілько не старі пердуни (комуністи)' а той Товстенюк , хай би був (більш менш адекватний пацан)
Товстенюк Показати IP 6 Березня 2015 22:30
Всім дякую за критику. Вам добра і миру в серця. Добраніч..)
Анонім Показати IP 6 Березня 2015 22:33
Примерно так живет сейчас украинское государство. Каждый день оно делит денежный мизер между самыми необходимыми расходами. Немного за газ, немного пенсионерам, немного бюджетникам, немного за бензин. И все внатяг. Как можно охарактеризовать такое положение дел? Можно ли сказать, что это уже песец или еще не совсем? Или песец будет когда не двести рублей в сутки, а сто, чтобы уже либо от света, либо от транспорта, либо от еды пришлось отказаться насовсем? Или песец будет когда станут платить через день, чтобы переходить с посуточной оплаты на черезсуточную? И точно так же с едой - день кушаем, день отдыхаем, день едем на работу, день дома сидим... Мне почему-то кажется, что посуточная оплата газа - это уже признак того, что песец стоит в дверном проеме и собирается даже не зайти, а запрыгнуть внутрь.
Анонім Показати IP 6 Березня 2015 22:41
Як добраніч твій Мерс стоїть біля курінню ти що там спиш
га до Анонім Показати IP 6 Березня 2015 23:21
Толік, ти???
Анонім Показати IP 6 Березня 2015 22:42
Спить не спить но живе точно цілими днями там стоїть аа00..... Чорненькій такий бензиновий один в місті такий
Анонім Показати IP 6 Березня 2015 22:44
Стане мером карабас і всю ту постройку зразу розбите сам Романюк буде по кірпічах розбирати
Лучанин Показати IP 7 Березня 2015 09:08
Хто то такий?
невідомо до Лучанин Показати IP 7 Березня 2015 10:16
Але кажуть, що хоче йти на мера. Хай пробує, чого там. а якщо мерс його, то може не буде в держави тирити.
Фанатка Показати IP 7 Березня 2015 14:02
Щоб не говорили анонімні заздрісні коментатори але товстенюк має усі шанси обігнати романюка! Молодий, гарний, розумний мер - жінки не зможуть пройти мимо бігбордів з цим красенем!)
Луцький перехожий до Фанатка Показати IP 7 Березня 2015 14:23
А чо, то правда. Молодий імпозантний чоловічок прикрасив би своєю посмішкою з білбордів сірі сумні вулиці нашого міста. Головне в різних ракурсах і в різних куточках міста. Може, й виграє, а ні, то хоч самотніх жінок розвеселить і підніме настрій
До фанатки до Луцький перехожий Показати IP 7 Березня 2015 21:39
Хмм... Одружений? Хто знає ?
XS до Фанатка Показати IP 9 Березня 2015 23:41
100%.Панянки нашого міста не тільки не зможуть пройти мимо бігбордів, а й вимушені будуть віддати голос ради цього красеня.
Лучанка.Болонья.Італ Показати IP 8 Березня 2015 12:34
Дорогі лучани!Нам ще дуже пощастить якщо Саша Товстенюк візьме на свої плечі такий тягар бути мером міста.Це молодий справедливий відповідальний розумний керівник.Це молоді люди які можуть і хочуть змінити наше з Вами життя.Вони вже самодостатні та забезпечені.Ніколи не кричать на мітингах та не обдурюють людей своїми обіцянками.Вони просто роблять добрі справи кожен день і Ви це бачите.На сьогодні оцінка нашої мерії" 00"-"мертві вчать жити живих".Олександр Товстенюк молодий прогресивний керівник.Прислухайтесь та віднесіться розважливо якщо хочете змінити своє життя на краще.
Партизанка до Лучанка.Болонья.Італ Показати IP 9 Березня 2015 17:52
Хм.. Молодий прогресивний і може взяти тягар на плечі.. Хм.. Цілком собі
Юля Показати IP 8 Березня 2015 12:43
Зараз заплачу (спаситель наш)
юрєц Показати IP 8 Березня 2015 19:57
таки да, месія, деві-марія-ірина не пройшла, тепер сашко на другий круг заходить
кент до юрєц Показати IP 9 Березня 2015 23:18
Месія чи ні ...,хай попробує . У Сашка є всі шанси бути мером і це єдиний ,відповідальний, чесний кандидат на цю посаду в Луцьку ,людина "слова та діла" ,і підтримка лучан буде за ним.
Сарм Показати IP 8 Березня 2015 21:33
Пароль яч