USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Із Ковеля до Львова запускають експрес-потяг

28 Жовтня 2016 17:57
Із Ковеля до Львова їздитиме експрес-потяг.

Так, новий регіональний експрес-потяг «Львів ‒ Ковель ‒ Львів» їздитиме Львівською залізницею з 31 жовтня.

Потяг курсуватиме чотири дні на тиждень: у п'ятницю, суботу, неділю та у понеділок. Як повідомляє прес-служба Львівської залізниці, приблизний час у дорозі ‒ 3 години, а вартість 110 гривень.

Про це повідомялє Zaxid.net.

Поїзд №703 Львів – Ковель відправлятиметься із Львова о 11:31 та прибуватиме до Ковель о 14:37.

Поїзд №704 Ковель – Львів відправлятиметься із Ковеля о 15:10 та прибуватиме до Львова о 18:26.

Потяг курсуватиме із зупинками: Червоноград, Іваничі та Володимир-Вололинський.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
невже Показати IP 28 Жовтня 2016 19:08
не можна зробити так ,щоб він їхав 2 години
Олег Показати IP 28 Жовтня 2016 22:07
Ціна 110 грн. дуже дуже дорого. 20 гривень і не більше.
Олександр до Олег Показати IP 5 Листопада 2016 10:00
якщо дорого, то на маршрутці дешевше. і швидше.
Світлана Показати IP 29 Жовтня 2016 13:28
Давно пора ми їздимо з малечою і єдиний що нам підходив за часом прибуття це Дізель, проїхати 5.30 год з дитиною в переповненому потязі це кошмар! Минулого разу у Львові нас просто мало не затоптали! Я дуже злякалась щоб дитині нічого не зробили зіпсованих настрій на всю поїздку!
Лучанка Показати IP 29 Жовтня 2016 13:59
1. Чому не через Луцьк??? 2. Чому графік руху якийсь кривий? Ні щоб вранці з Ковеля і пізно ввечері зі Львова ??? Все, як завжди, через д*пу(((
Дмитро Показати IP 29 Жовтня 2016 15:56
Лучанка, тому що в цьому напрямку і так немає ніяких потягів..... а лишень старенькі дизелі
Валентина Показати IP 29 Жовтня 2016 20:31
От якби зранку з Ковеля, а ввечері зі Львова!!! Це самий зручний був би розклад. День у Львові обов"язково!
Олег Показати IP 31 Жовтня 2016 17:01
Ціна не 110 грн., а в Приваті 143,90 грн. Графік феее. А от розігнатись до 2 год в дорозі я думаю, що можна було б як би полотно дозволяло. При затраті 7 хв. на всі зупинки.
Олександр Показати IP 5 Листопада 2016 10:05
Це потяг не для бабок з клунками і усяких спекулянтів, що їдуть до львова на торги. якщо людина хоче цивілізовано їхати, то нормальний поїзд і ціна адекватна. думаю і студентам підійде.