USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Хто іде в патрульну поліцію Луцька: 569 кандидатів за перший день

4 Серпня 2015 16:11
За минулу добу до патрульної поліції Луцька подали заявки 569 кандидатів. Про це повідомляє прес-служба волинської міліції.

З тих, хто вирішив вступити до лав патрульної поліції Луцька, 359 подали анкети он-лайн, окрім цього, 210 заповнили документи безпосередньо в пункті прийому анкет. Серед охочих поповнити ряди поліції 60,8% - чоловіки. 66,1% претендентів мають вищу освіту, 18,3% - студенти. Із числа поданих заявок бажання працювати у новій поліції виявили лише 2,6% діючих працівників органів внутрішніх справ.

ЧИТАТИ ЩЕ: ПОДАНІ ПЕРШІ ЗАЯВИ ДО НОВОЇ ПОЛІЦІЇ ЛУЦЬКА. ВИМОГИ. УТОЧНЕНО ВІК

«Така статистика свідчить: волиняни активно долучаються до процесу змін та перетворень у країні. Приємно, що вже в перші дні бажання вступити до лав патрульної поліції в Луцьку виявило стільки кандидатів.

Варто відзначити і те, що всі анкети були опрацьовані та вчасно внесені у загальну електронну базу даних кандидатів на службу в патрульну поліцію», - повідомив заступник начальника УМВС України у Волинській області Олександр Поліщук.

Зауважимо, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що рівень довіри до Патрульної поліції є високим.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
Олег Показати IP 4 Серпня 2015 16:20
Поліщука ще не вигнали?
Калина до Олег Показати IP 4 Серпня 2015 17:26
Вигнали ще рік назад, люстрували. Вже на пенсії давно. Ніби працює в Києві вже пів року, в МРЕО.
Олег до Олег Показати IP 6 Серпня 2015 20:01
Поліщука Олександра Юрійовича
Олег до Олега до Олег Показати IP 9 Серпня 2015 09:43
Поліщука Володимира Григоровича
Олег знов до себе до Олег до Олега Показати IP 9 Серпня 2015 09:45
Поліщука Віталія Миколайовича
військовому комісару Показати IP 4 Серпня 2015 16:34
Після проходження медкомісії зразу вручати повістки і в АТО,а не на дурняк отримувати зарплату.З ментури як не було користі,так її ще довго не буде,допоки "щось" в країні грохне.
комісар до військовому комісару Показати IP 4 Серпня 2015 17:54
коли Ви з'явитесь по свою повістку? скільки можна ховатись?
військовий комісар до комісар Показати IP 4 Серпня 2015 19:53
Не дочекаєтесь,мені вже-62роки.
Вова Показати IP 4 Серпня 2015 16:42
поліцаї сила !!!!!!!!
До кандидатів Показати IP 4 Серпня 2015 17:30
600 - за день.... Хочете змінювати країну в тилу??? А чому б не спробувати її спочатку захистити на Сході (стосується молодих і здорових хлопців). На фото є ті, кого шукають військомати.... Фацевич доводив своє право бути в цій структурі Дебальцевим, Іловайськом, Вуглегірськом..... І саме цікаве - чому коменти дає ПОЛІЩУК, яке він має відношення до того, що створюється. ЗУ "Про поліцію" підписано.... Буде ще цікавіше, якщо діючі працівники УМВСУ області будуть брати участь у відборі кандидатів.
NB до До кандидатів Показати IP 5 Серпня 2015 10:05
Захищати на сході?! Це хто такий патріотично налаштований? Країну свою любити потрібно це так і починати потрібно з себе, але їхати як Ви виразились захищати на Сході, а не в тилу.. це може сказати та людина яка під впливом оцих всіх рухів, герої не вмирають і т.д.. не бачить що людей просто використовують, а в країні нічого не змінюється, і хлопці чоловіки помирають просто так..все як робилось так і робиться тільки більш заувальованіше..
медкомісія Показати IP 4 Серпня 2015 18:00
А в військоматі в них напевне здані довідки чи справки про 1-3 групи інвалідності ....
Анрі Показати IP 4 Серпня 2015 18:42
В поліцію мають вірити,ми самі маємо допомагати їм,без нас в них не вийде.
Волинь Показати IP 4 Серпня 2015 20:02
Молодим дорогу ! Старі шкрабаки тільки красти вміють і пуза нажерти.
Молодь до Волинь Показати IP 5 Серпня 2015 09:37
Молодим дорогу! Всіх мєнтів кому більше 30-и років вигнати.
Барт Показати IP 4 Серпня 2015 21:07
цікаво, якби зарплата була 2 тис грн - стільки охочуючих було б ....???
Рома Показати IP 5 Серпня 2015 08:42
Хто хоче мутити бабло той и йде туди
Лучанка Показати IP 5 Серпня 2015 08:50
Да, як вони не бояться давати свої дані, якщо мобілізацію не набрали?
Ржунімагу Показати IP 5 Серпня 2015 09:32
Цікаво чому до військоматів немає таких черг? Пи.си: який з дівчини в 20 років може бути патрульний?
я до Ржунімагу Показати IP 5 Серпня 2015 11:46
повністю з тобою згідний, що вона зможе зробити п'яному чи неадекватному мужику, який в 2 рази за неї більший?
українка Показати IP 5 Серпня 2015 10:51
Це все добре, але вражає таке у статистиці: Для чого потрібно в Україні стільки університетів, щоб випускники потім йшли у поліцію та торгувати на базарі? Де у світі таке є? Які шалені кошти витрачає держава даремно на підготовку "таких" фахівців? А ми далі розширюємо набір студентів і пишаємося цим?!
До NB Показати IP 5 Серпня 2015 12:48
Вам це - не зрозуміти!!! Якби Ви "КІБОРГАМ" мовили, що Вони даремно віддавали життя, якби в очі це сказали тим, хто вже 1,5 роки реально воює (і не за Президента чи Премєра), а за те, щоб банди ублюдків ДНР та ЛНР (при підтримці РФ) не були під Локачами, Турійськом тощо, хотів би я бачити реакцію бійців. Причому всіх і зразу: і ЗСУ, і добровольців, і силовиків. В рухах ніколи не був, "патріотизм з себе" - це не бла-бла в дописах, а хоч одна реальна справа для того, щоб настав мир.Хлопці гинуть не просто так, а за нас з Вами, поки Ви просто базікаєте. Я своє там відбув, і не з Інтернета знаю, що це таке - захищати Батьківщину.
NB до До NB Показати IP 6 Серпня 2015 10:03
І що??? Що що Ви там відбули? Ключове слово "відбули"...Повірте якщо б не Божа милість, то з такою армією і потужністю як в РФ,яку вони будували роками, а не так як у нас коли вже нікуди діватись, то вони були б вже у Шацьку...А про хлопців чоловіків які там воюють і зокрема так званих кіборгів, це всього навсього люди яких розпіарили,нагороди дають, подяки..для чого це треба?! Вони за медальку чи подяку будинок збудують для своєї сімї, чи поставлять на ноги дітей своїх, ці так звані кіборгі Ваші?! Я більш ніж впевнений що і їм це теж до лампочкі закинули в тумбочку і все а далі жити треба..а це все робиться щоб і надалі просто напросто відводити увагу. Якщо Ви назахищались вже і як Ви виразились своє відбули, от тепер живіть далі чи краще чи Ви тими своїми діями покращили життя народу і безпосередньо собі. А хочете воювати постріляти, типу позахищати коли Вас вибачте використовують, то будь ласка. І не треба для цього інтернету щоб сказати Вам чи ще комусь це в очі!
Украинець До украинк Показати IP 6 Серпня 2015 00:00
права на миллион процентов