USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Хто кого битиме під час народного віча у Луцьку в неділю

11 Квітня 2014 20:59
У неділю, 13 квітня, у Луцьку відбудеться святкове Народне віче "Не я б’ю - верба б’є...".

Традиційно збираємося на Театральному майдані у центрі міста, - пишуть організатори.

Час: 13:00

До Віча, як стало відомо з повідомлення, долучаться представники духовенства та артисти.

Також на вічі буде представлений головний міліціонер області Петро Шпига.

Нагадаємо, вчора, 10 квітня офіційно представили очільника волинської міліції Петра Шпигу.

Організатори віча: Волинська Самооборона Майдану, Правий сектор Волині, Автомайдан України та Громадський сектор Волині.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Бульба Показати IP 11 Квітня 2014 21:09
Таке свято изпоганят.
Тарас до Бульба Показати IP 11 Квітня 2014 21:24
О то підхопили вірус під назвою "Віче", а тепер і не знають як його "вилікувати"!:)
екскурсовод до Бульба Показати IP 11 Квітня 2014 23:30
Скоро замість церкви народ буде ходити на с*ані віче! Який позор!
Анонім до екскурсовод Показати IP 12 Квітня 2014 17:28
а хіба личить такому великому християнину, що в церкві, я так розумію, проводить часу багато, вживати такі негарні слова. Замість того,щоб на форумі сидіти, почитайте правила спілкування. не завадить.
Хмельницький Показати IP 11 Квітня 2014 21:51
То гріх великий у таке свято таким людям щось говорити .Досить уже гратися в ігри.
Olha Показати IP 11 Квітня 2014 22:16
Організатори віча: Волинська Самооборона Майдану, Правий сектор Волині, Автомайдан України та Громадський сектор Волині.------------------------Сходняк бандитів,а не віче.
олена. до Olha Показати IP 13 Квітня 2014 17:26
Ви праві. треба працювати а не горлати там на сцені. краще б їхали на Схід. захищати кордони наші. набридли ці нероби й крикуни
Адам Показати IP 11 Квітня 2014 22:20
А що вже опозиція "тіпа" - віча вже не організовує.... Вже все нормально! Людей на майдані повбивали... міністерські крісла вхопили....Пора грошенята косити!!! А як же людям тепер жити при таких цінах і такому бардаку!!! А, на якийсь там сектор з автомайданом все скинути вирішили.....
так Показати IP 11 Квітня 2014 23:25
знову виставка ослів..Вам ще не набридло дивитись?
Лучанин Показати IP 12 Квітня 2014 07:09
Цей правий сектор разом з іншими бандюками вже вирішив запоганити своєю участю християнські свята! Розгорнуть нацистський червоно-чорний прапор на півмайдану для "радості" жертв
123 Показати IP 12 Квітня 2014 07:47
Права секта, автомайдан україни та самооборона краще ділом займіться , треба розвезти повіски людям від війскомату. Від вас толку як від козла молока.
Олесь до 123 Показати IP 12 Квітня 2014 09:18
Згідний на100! Ще й міліціянта будуть "ПРЕДСТАВЛЯТИ"!!! Театр абсурду. Керівників силових структур затверджують напіврекетири!
олена до Олесь Показати IP 13 Квітня 2014 17:28
так вони тому й затверджують, щоб потім не посадили. своїх ставлять а не професіоналів
321 до 123 Показати IP 12 Квітня 2014 11:43
Повістки не розвозити треба, а тим хто на "Віче" ходить і проводить у зуби і на полігон!!!
правда Показати IP 12 Квітня 2014 08:22
а росія в нас свята !!!!під час великого посту забрала в нас пів украіни. тому нам зараз в свято не можна збиратись
СоняК Показати IP 12 Квітня 2014 11:46
"Не я б’ю - верба б’є..." Та коли вони вже всі самі вб'ються на тих Віче нарешті...?!
911 Показати IP 12 Квітня 2014 11:56
Це ппц!!!Скоро бачу треба буде виходити на майдан проти п.,.сів Автомайданців і Сектора!