USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

Хто увійшов у першу «трійку» учасників «Людини 2013 року»

18 Березня 2013 12:54
Імена трьох героїв січня 2013 року оприлюднила газета «Волинь-нова».

Про це йдеться на сайті видання.

Так, за результатами голосування читачів та працівників видання «Волинь-нова» серед героїв січня перше місце - у депутата Волинської ради, керівника СГПП «Рать» Луцького району Віктора Шумського. За нього віддали свої голоси 27,28 % опитаних. На другій позиції - митрополит Волинський і Луцький УПЦ Ніфонт (22,77 %), на третій - патріот, який спорудив пам’ятник Героям Крут Іван Мирка (12,49 % ).

Також трійка призерів січня автоматично потрапляє у підсумкову анкету, у якій читачі й працівники газети «Волинь-нова» визначать «Людину 2013 року». Отже ті, хто посів 2 і 3 місця, матимуть ще один шанс здобути перемогу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 12
Нана Показати IP 18 Березня 2013 13:09
одного разу бачила ,як на Вербну неділю він просунув руку у вікно авто,а жінки бігли і хапали його руку,щоб поцілувати.Жах!!!!!
читачка Показати IP 18 Березня 2013 13:10
Читала у "Волині" інтерв'ю з Шумським і бачила його фото. Гм....Чи то така подача матеріалу, чи що. Враження дивні склалися про цю людину.
Нана Показати IP 18 Березня 2013 13:10
Я про Ніфонта.
DK Показати IP 18 Березня 2013 22:49
Шумський, зрозуміло - геніальний господар. А ряжений за що номінується то, просвітіть?
Знаючі Показати IP 18 Березня 2013 23:40
Віктор Анатолійович талановитий господар і цінує своїх людей не на словах , а на ділах .Вітаємо Вас і радіємо.
Уважна читачка Показати IP 18 Березня 2013 23:46
читачці. Дивним складаються дивні враження.
Патріот Показати IP 18 Березня 2013 23:55
Слава газеті "Волинь"! Слава героям України!
Пошановувачка газети Показати IP 19 Березня 2013 00:08
Валя. Для того щоб бути таким як В.А. Потрібно наполегливо працювати для людей і держави, а не писати катзна що.
1 Показати IP 19 Березня 2013 08:07
Як приємно коли відзначають таких хороших людей.
Луцк Показати IP 19 Березня 2013 08:33
Дядя Витя лучшый.............
3 Показати IP 19 Березня 2013 08:45
Аксіос.
Галина Показати IP 20 Березня 2013 10:21
Прочитала статтю Вашу і в газеті. Дійсно достойні люди.