USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.96

Кликун, якого вкрали із Театрального майдану, коштує 25 тисяч

7 Листопада 2019 13:26
Сьогодні вранці до Луцького відділу поліції надійшло повідомлення від керівниці Управління туризму та промоції міста Луцької міської ради. Посадовець повідомила, що із сонячного годинника на Театральному Майдані міста викрадено скульптуру луцького кликуна, одного із символів обласного центру.

Слідчі попередньо кваліфікують подію за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст. 185 Кримінального кодексу України, повідомляє пресслужба волинської поліції.

На місці крадіжки працювала слідчо-оперативна група Луцького відділу поліції. За повідомленням заявниці, скульптуру виготовлено із бронзи, її вартість – 25 тисяч гривень. Поліцейські проводять всі необхідні заходи, спрямовані на встановлення осіб, причетних до скоєння цієї зухвалої крадіжки та притягнення їх до кримінальної відповідальності.

Торік 18 жовтня о 6 ранку злодії скоїли крадіжку скульптури луцького кликуна, котрий був розташований на вулиці Лесі Українки в обласному центрі. Поліцейські Луцького відділу поліції встановили причетність до скоєння цього злочину двох 15-річних лучан. Слідчі оголосили їм про підозру у скоєнні правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 185 Кримінального України. Викраденого кликуна вилучили та повернули місту. Слідчі завершили досудове розслідування. Обвинувальний акт із матеріалами провадження скеровано до суду.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Анонім Показати IP 7 Листопада 2019 13:32
За такі гроші я сам там буду сидіти,на місці кликуна.Він що з золота?
Саня до Анонім Показати IP 7 Листопада 2019 13:48
Щось дуже дешево себе продаєш. Ти що бомж якийсь, такі гроші, я як зварник, заробляю за місяць (в Украіні)
Анонім до Саня Показати IP 7 Листопада 2019 14:26
Може ти і зварник,але з гумором в тебе дуже туго,ти скоріше вихваляєшся ніж коментуєш.Чому ти тут сидиш і коментарі пишеш з такими шаленими заробітками,ти б десь на Мальдівах зараз мав бути і тобі пофіг на ці новини,а ти сидиш з телефону читаєш новини,чи замовників немає,обід,чи просто з тебе зварник,як з мене балярина.
лучанка до Анонім Показати IP 7 Листопада 2019 14:45
З 25000 грн на Мальдівах нема чого робити. Це вартість достойного життя на місяць для однієї сім"ї в Україні.
Саня до Анонім Показати IP 7 Листопада 2019 14:58
Ти задаєш питання і сам же на них відповідаєш. Небуду заважати твоєму діалогові з самим собою, гарно дня, чмоки.
123 Показати IP 7 Листопада 2019 13:37
годинник такий неповторний, аж виблискує новизною.
Иван Показати IP 7 Листопада 2019 13:37
Крутая цена на статуэтку.
Лучанин Показати IP 7 Листопада 2019 14:02
Мішок цементу коштує 160 грн, мішок піску 10 грн, мішок щебню 20 грн. Забетонувати металеві штирі пробували ?......Ви б ще на канцелярський клей посадили....
Саня до Лучанин Показати IP 7 Листопада 2019 15:01
Ще б 220 вольт до тих статуй підєднали б і проволкою колючою пообмотували, а ще краще забором 3-метровим обнести, бо знаючи наш народ довго вони непростоять
Лучанка до Лучанин Показати IP 7 Листопада 2019 15:58
Хто закріпляв - той і вкрав. На соплях тримався той крикун.
999 Показати IP 7 Листопада 2019 14:02
Та накінець кінців поставте та налаштуйте камери відеоспостереження. Вся Європа у камерах, пять секунд і злочинець упійманий. Ми ж ніби у Європу йдемо. А те, що деяким громадянам України треба жити на безлюдному острові чи у пустелі це точно правда.
точно до 999 Показати IP 7 Листопада 2019 14:21
воруют или донецкие или кляти москали! украинцы тем более волыняки -чеснейший народ!
Alex Показати IP 7 Листопада 2019 14:27
Попитайте в таксистів, вони там постйно стоять.
Фрімен до Alex Показати IP 7 Листопада 2019 14:52
Так то якийсь таксіст і зняв щоб собі в машині замінити статуйку собачки, яка вже надоїла!
127 Показати IP 7 Листопада 2019 15:14
Если бронзовый то пойдет по цене лома. Дороже он не стоит.
бритва оккама Показати IP 7 Листопада 2019 19:09
це добре,що ви ціну вказали...Скоро всіх інших позривають...