USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Кобзон упав у кому, – ЗМІ

28 Липня 2018 13:43
У ніч на суботу, 28 липня, російський співак і депутат Держдуми 80-річний Йосип Кобзон впав у кому. Стан артиста різко погіршився.

Про це інформує "Страна" зпосиланням на telegram-канал 112. Пізніше інформацію підтвердив канал Рен-ТВ.

Напередодні артиста госпіталізували в одну із столичних клінік. Сьогодні вночі лікарі під'єднали Йосипа Давидовича до апарату штучної вентиляції легень.

Зараз артист перебуває в реанімації одного з відділень нейрохірургії московської лікарні. Його стан оцінюється як стабільно важкий.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
11 Показати IP 28 Липня 2018 13:46
Поясніть яке відношення мають українці до нього? І чи нам цікаво це читати? Лучани обурені
Українка до 11 Показати IP 29 Липня 2018 10:57
Совок нафталіновий
Їван до 11 Показати IP 29 Липня 2018 18:43
Як так "яке відношення"? Ми ж єдиний народ, тимчасово розділений, забувати про це - ЗЛОЧИН!!!!!! Шкода що остались ще такі "незалежнуті" які досі не хочуть реально дивитись на життя і розуміти ОЧЕВИДНІ речі і забувають історію великої світової спільноти, чиє органічне єдинство створювалось століттями
Анонім Показати IP 28 Липня 2018 14:03
Ну хоть одна новина хороша
Українець Показати IP 28 Липня 2018 14:16
Дай Боже Йосипу Давидовичу найшвидшого одужання та міцного здоров'я ще на довгі роки.
Олег Показати IP 28 Липня 2018 14:17
Да і х*р на старого маразматіка !!
мда.. Показати IP 28 Липня 2018 15:52
По цих коментраях ,дуже виразно видно ,в якому страшному духовному стані знаходиться багато сучасних українців..І куди думате прийти з такими побажаннями та думками?
Лопатою по ваті до мда.. Показати IP 28 Липня 2018 22:26
О, ватка під святошу косить !? Нічого дивного, вони й війну починали під "рюцкий мир" з масковських церков. А НА РАХУНОК ДУХОВНОГО СТАНУ, - ЯКЩО ЦЕ СТАРЕ Є СКОТИНА, ЩО ПІДТРИМУЄ ВІЙНУ І ПУЙЛА, ТО ЩО ЙОМУ БАЖАТИ ???
Євробидло Показати IP 28 Липня 2018 16:40
Ти спочатку прочитай його побажання і думки а потім гванди шось
Ніла Показати IP 28 Липня 2018 17:17
Було б за кого голову сушити, за те чудо природи.
юзько пилсудськый Показати IP 28 Липня 2018 22:37
А тепер нехай бурят прийде до нього в ліканю. Вы Кобзон??? А я бурят, как я рад, как я рад.
Проти Показати IP 30 Липня 2018 11:34