USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

«Краще просто бухав би»: у мережі про Ляшка, який у спідньому співав Шуфутинського

4 Вересня 2018 10:21
Лідер партії свого імені Олег Ляшко заспівав караоке пісню Михайла Шуфутинського «Третье сентября».

Запис Ляшко виклав у себе в Фейсбук. Відео подивилися майже 170 тисяч осіб.

Виконував пісню Ляшко в кольорових сімейних трусах і білій футболці, на дивані меланхолійно лежала його собачка. Після чого побажав усім, щоб у них були і друге, і третє, і 21 вересня.

"Кожен день, який дає Господь, потрібно цінувати", - каже політик.

Коментатори у дописі зазначають, що співав політик з точки зору вокалу погано, але, мовляв, душевно. Зауважимо, різку критику дописувачів викликала мова, якою виконував Ляшко пісню.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Активіст Показати IP 4 Вересня 2018 10:43
не знає, як здуріти.
Анатоль_ до Активіст Показати IP 4 Вересня 2018 13:29
Співай Олежику, співай! Тільки під твій спів і засинаю, не можу вже без тебе!
Любі свині Показати IP 4 Вересня 2018 11:02
На собачок переключився, бешкетник:)
* до Любі свині Показати IP 4 Вересня 2018 13:30
Залишилось цього бешкетника ще раз в парламент обрати... І це буде піз*ець повний.
скептик Показати IP 4 Вересня 2018 11:17
у пивнусі на троєщині зірвав би бурю аплодисментів. або по пиці дістав би ...
Анатоль_ до скептик Показати IP 4 Вересня 2018 14:25
От не завидуйте такому прекрасному чоловікові. Він найкращий, і голосувати я бути лише за Олежика!
скептик до Анатоль_ Показати IP 4 Вересня 2018 19:42
от і собачці він подобається. і шо він в ньому знайшов ? ну, у собачок, в них свої вподобання
Анонім до Анатоль_ Показати IP 5 Вересня 2018 23:23
А ти задньоприводний виявляється,можливо тому ти постійно в шоці
Краля Показати IP 4 Вересня 2018 11:46
А обручку вже зняв? В чочу смисл пісні? Собачка класнюня . А Ляшко краще б займався чим би серйознішим, допомагав дітям людям а не співав. От кому живеться як маслі.
Лучанин Показати IP 4 Вересня 2018 12:28
Він сам, видно, думає, шо він вміє співати. Він також, видно, думає, шо він зможе управляти державою. Людина без музикального слуху, такту, художнього смаку, виховання, культури, зато з самозакоханістю, нарцисизмом і демагогією. Порожній мішок стояти не буде !
Він до Лучанин Показати IP 4 Вересня 2018 14:27
Управляти країною він і не думає. Але пару концертів в корівнику, і він знову в парламенті... парою сотень дибілоїдів все таки управляє.
Сергей до Лучанин Показати IP 19 Вересня 2018 14:30
хай спивае -собака гавкае а витер носить
Хрен собачий Показати IP 4 Вересня 2018 13:50
Я як набухаюсь, так само вию. Жінці і дітям спати не даю. :)
ростислав Показати IP 5 Вересня 2018 21:18
де*іл,але що там в раді всі такі,голосуєш за нормального а воно он,факт на лице,ну все бо зарез вирве
АНАТОЛИЙ ШАНДУРСКИЙ Показати IP 15 Вересня 2018 23:32
ЭПIiГРАМА НА ВИГРАШ ЛЯШКА У Радi кращий вчитель – слово. Якщо ж у головi немае сили, Не допоможе тут нiяка мова – Знаряддям будуть тiльки вили Та товщелезний скотиняцький Гаманець,який пiде весь нанiвець. Бо ж суддям треба заплатити, I Президенту дещо вiдчепити. А «честь» свою вiн дорого продасть! (Бо дешево купити вже не зможе) А покупцiв – поглянь, iх - море. Тут слiдчi , суддi , прокурори. А свiдки, як з ЛОТО прийдуть? Iм теж, вiддячить вiн, мабудь… I виграш у лото пiде на смарку. Тож вили вiн змiня на чарку. Бо треба думать головою - Cвою «легенду» мать з собою. Або не брати хабаря, продавши Голоси партiйноi пiдлоти.