USD 38.80 39.10
  • USD 38.80 39.10
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.97

Ліва частина Старого ринку не працює, підприємці продають контейнери

18 Лютого 2020 15:21
Ліва частина Старого ринку в Луцьку перестала функціонувати, а власники масово розпродають свої контейнери. Тим часом чимало з них вже переїхали на ринок «Новий».

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

Зокрема, на багатьох контейнерах розміщені таблички з написом «продам» та номерами телефонів.

Варто зазначити, що підприємці почали вивозити свій товар з контейнерів ще у день, коли вони зірвали засідання виконкому міської ради. За станом на 13 лютого на ринок «Новий» з «Центрального» уже перевезли 31 контейнер, ще 15 – переїдуть найближчим часом.

Тоді всього на Новому ринку було укладено близько 150 договорів із підприємцями, що володіють майже 200 контейнерами на Старому ринку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Лучани Показати IP 18 Лютого 2020 15:27
Обличчя Старого "Європейського" Центрального ринку відображено на останньому фото.
Лучанин до Лучани Показати IP 18 Лютого 2020 16:47
На жаль, це обличчя України: базарники, заробітчани, безробітні, гастребайтери, безхатьки. колись була фраза: "Нас 52 мільйони". А зараз що сказати? "Нас 40 мільйонів"
Лучанин до Лучани Показати IP 18 Лютого 2020 17:34
Це твій родич?
Волиняка до Лучанин Показати IP 18 Лютого 2020 20:42
Це базарник після "важкого трудового" дня
скептик до Лучани Показати IP 18 Лютого 2020 17:55
це обличчя УРКАїнських комуняк-гаспідарів, які 30 років розкрадають державу
Бляха до Лучани Показати IP 18 Лютого 2020 22:13
Витя Кардаш
Андрійлиц Показати IP 18 Лютого 2020 15:44
А чому ж не показали новий ринок, правильних підприємців а не базарників та щасливих покупців з рядами маршруток які прямують туди??? Ви справді думаєте, що лучани такі недалекі Луцьк це маленьке село тут на 40 хтось вибачте п№"не а на ЛПЗ почують....
Лучанин Показати IP 18 Лютого 2020 16:01
Ну що, можна привітати міськраду з тим що вони успішно побороли мешканців міста, підприємців з центру міста та збільшили прибутки підприємців варшавки, бо народ тепер хлине туди.
житель до Лучанин Показати IP 18 Лютого 2020 16:25
для обдарованих як ви. Є такий ринок "7 кілометр", і туди їдуть усі, незважаючи що в самому місті є ринок "привоз". Не відстань вирішує успіх ринку, а сам ринок і люди, почніть нарешті мінятись самі, тоді до вас і поїдуть. Перестаньте втюхувати гниль, зіпсований товар, непотріб занепомірні ціни, преберіть повну антисанітарію, і побачете зміни. а якщо чесно, вас час прийшов і ваш і варшавки. покупець обирає торгові центри, тепло, якість, комфорт і саме головне обслуговування, все те чого в вас не а і ніколи не буде. тільки не розказуйте про ціни, ціни на ринка вже давно зрівнялись з торговими центрами а інколи і вищі за них.
скептик до житель Показати IP 18 Лютого 2020 17:59
ти відстав від життя. на 7-й кілометр Західна України вже давно не їздить. ще згадай чернівецький або хмельницький ринки. низькі ціни, якісний товар та обслуговування в торгових центрах ?!!!!! не сміши мене.
Чо до житель Показати IP 18 Лютого 2020 19:39
Про що мова? Ні ти, ні я туди не ходимо, але проїзджаючи повз, бачимо натовп людей. Якшо на той базар ходять люди, значить він їм потрібний і якість товару їх задовільняє. Якшо там є продавці, значить вони там заробляють і це їх задовільняє. Це називається ринкові відносини...
ігор луцький до Лучанин Показати IP 18 Лютого 2020 16:37
Так вже так і робимо.Тралік N5 їде по графіку.Ціни нормальні.
Переляканий турист Показати IP 18 Лютого 2020 16:18
Ввечері прогулявся біля замку, страшно повз ринок йти, стоять групи людей, з палицями.
скептик до Переляканий турист Показати IP 18 Лютого 2020 18:02
це екстремальний туризм. біля замку завжди страшно вночі ходити.
Лучанин Показати IP 18 Лютого 2020 16:58
Якщо Новий ринок такий добрий, то чому продають контейнеры, а не переїджають? Як очевидці можуть робити висновки чи хтось переїхав чи не переїхав? Муляє очі ринок, а парк, перетворений на суцільний бар із гучною примітивною музикою та розцяцькований гірляндами вам не заважає? Чи ви вважаєте, що це прям "ізюмінка" для туристів: всі мріють подивитись на гірлянди в Луцьку, особливо оту арку, що аж очі виїдає... Як то кажуть: колонізаторам - алмази, аборигенам - скельця кольорові...
Анонім до Лучанин Показати IP 18 Лютого 2020 20:49
Ти б ті очі менше заливав, то менше виїдало б. Ні одна нормальна людина не сказала, що парк не гарний, а такі довбні як ти лавки скидають в річку!
Думка до Лучанин Показати IP 19 Лютого 2020 15:58
Може тому продають, що простіше купити нове культурне місце на Новому ринку, ніж ті ржаві конструкції переносити які в дорозі розваляться.
Думка до Лучанин Показати IP 19 Лютого 2020 16:00
Та і вивести контейнер, як показує практика, діло не злегких. "Базарники" там влаштували організовану злочинну групіровку, яка не дає доступу спец. техніці
Любарт Показати IP 18 Лютого 2020 18:59
Піздець вигрібній ямі. А ті, що ще там "торгують" - це соціальне дно суспільства. Вони за свідомістю усі такі, як той, хто на останньому фото.
Анонім Показати IP 18 Лютого 2020 20:30
По чому халабуди?