USD 39.62 39.95
  • USD 39.62 39.95
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Льотчиця Савченко упізнала свого викрадача

29 Жовтня 2014 13:26
Льотчиця Надія Савченко упізнала одного зі своїх викрадачів.

Про це у своєму «Твіттері» повідомив адвокат Савченко Микола Полозов.

«Надія Савченко побачила на ТБ і впізнала одного з її викрадачів. Це колишній комбат "Зорі", а нині глава т.зв. ЛНР Ігор Плотницкий», - написав Полозов.

Адвокат також повідомив, що захист Савченко оскаржив постанову суду про продовження строку утримання її під вартою.

«Савченко оскаржила постанову про продовження арешту. Намір російської влади порушити нову справу проти неї - вона вважає тиском», - йдеться у повідомленні.

Полозов передав українцям від Савченко слова подяки за підтримку і довіру.

«Вона дякує громадян України за надану довіру і підтримку, яка їй допомагає триматися в полоні», - написав Полозов.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Анонім Показати IP 29 Жовтня 2014 13:35
Хочеш в Верховну раду - здайся в полон!
Антонім до Анонім Показати IP 29 Жовтня 2014 15:02
Піди повоюй, потім здайся в полон, а тоді вже підеш у верховну раду!
qqq Показати IP 29 Жовтня 2014 13:40
Адвокат гарно опуси пише, сам питання задає і сам відповідає!
СЕРГІЙ Показати IP 29 Жовтня 2014 13:45
САЧЕНКО НАДІЯ ВІКТОРІВНА МАЄ ОРДЕН ЗА МУЖНІСТЬ 3 СТУПЕНЯ ПОЛОНЕННА ПАТРІОТ УКРАЇНИ. ІШЛА У ВЕРХОВНУ РАДУ УКРАЇНИ ВІД ВСЕНУКРАЇНСЬКОГО ОБЄДНАННЯ БАТЬКІВЩИНА ЮЛІЇ ТИМОШЕНКО. ПРОЙШЛА ВЕРХОВНУ РАДУ УКРАЇНИ. ПІСЛЯ ЗВІЛЬНЕННЯЗ ПОЛОНУ ПОТРІБНО ЩОБ НЕЇ ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ ПОРОШЕНКО ПЕТРО ОЛЕСІЙОВИЧ. ПРИСВОЇВ ЗВАННЯ ГЕРОЙ УКРАЇНИ.
qwerty до СЕРГІЙ Показати IP 29 Жовтня 2014 13:51
За який такий подвиг щоб присвоїв? За те що в полон потрапила? Чи за те що йшла від "Батьківщини"?
Всезнайко до qwerty Показати IP 29 Жовтня 2014 23:09
Жулька її підставила. Тепер Путін депутатшу нізащо не відпустить...
Анонім до СЕРГІЙ Показати IP 29 Жовтня 2014 15:46
Дурня якась.Який вона депутата.Це піар,який взяла собі на жопу Юлька. Це її не придало голосів, а відняло.Який депутат з Савченко тим більше херой? Не смішіть,бо не смішно.Там хлопці сидять під кулями кожен день і ніхто не дає Героїв
батька до Анонім Показати IP 29 Жовтня 2014 15:59
твоя правда, сину!
олег Показати IP 29 Жовтня 2014 14:32
шкода таких дівчат мабуть мала бути хлопцем швидше б її відпустили
Дончанин до олег Показати IP 29 Жовтня 2014 16:27
Да просто разницы нет "свидомая" либо "свидомый": отношение одно и тоже - будь добр, умей отвечать за свои поступки. Так, например, айдаровцы, зная это, при попадании в плен кричат - мы нацгвардия!
Я Показати IP 30 Жовтня 2014 12:18
Піжони ви срані. Тільки вмієте комусь косточки перемивати. Зробіть щось спочатку самі, а потім гавкайте