USD 38.80 39.15
  • USD 38.80 39.15
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.98

У Луцьку у «Велодень» перекриють низку вулиць

19 Травня 2018 14:42
Традиційна Всеукраїнська акція «Велодень-2018» відбудеться в Луцьку 20 травня. Метою акції є популяризація велосипеда як зручного та екологічного виду транспорту. Захід проводиться у нашому місті з 2007 року.

Під час проведення «Велодня» на території парковки для автомобілів біля ТЦ «ПортСіті» відбуватимуться масові заходи з розвагами, конкурсами та показовими виступами.

Головною подією цього дня стане масовий велопробіг учасників заходу за маршрутом: ТЦ «ПортСіті»- проспект Соборності - проспект Молоді - проспект Відродження - вулиця Рівненська - проспект Волі- Театральний майдан - вулиця Винниченка - проспект Василя Мойсея - проспект Перемоги - ТЦ «ПортСіті».

Під час проведення заходу очікується понад 100 учасників. А на місці проведення масових заходів будуть встановлені інформаційні намети, сцена, звукова апаратура. Безпеку учасників під час руху колони велосипедистів традиційно забезпечуватимуть працівники патрульної поліції.

Під час велопробігу вулиці міста, якими пролягатиме маршрут, будуть частково перекриті з 10.00 до 11.00 год.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Анонім Показати IP 18 Травня 2018 15:20
Ви за*бали своїм перекриттям вулиць!!!!!
Анонім до Анонім Показати IP 19 Травня 2018 18:20
А ви за*бали їздити по вулицях!!!
Анонім до Анонім Показати IP 19 Травня 2018 20:17
А ти безробітний сидиш в дома,то й сиди тихенько.Якби тебе в неділю швидка забрала і застрягла на тій перекритій вулиці,ти б по іншому заспівав.
АТО Показати IP 18 Травня 2018 17:26
А як з цим? 20 травня 2018 року у Луцьку відбудуться скорботні заходи. 10.45 – богослужіння у Свято-Троїцькому кафедральному соборі, вручення нагород; 12.00- покладання квітів до пам’ятного фотостенду “Герої Небесної Сотні – Загинули за єдність України” (Театральний майдан);
Анонім до АТО Показати IP 19 Травня 2018 15:52
Дожилися,тепер хто перший перекриє вулицю той і буде головним,а те що людям їхати,ходити по тих вулицях байдуже,це ж неділя,вихідний,напевно той бовдур який дає дозвіл на перекриття і вихідний,але ж є і працюючі і на них клали.
Анонім Показати IP 19 Травня 2018 18:01
Ось так читаєш і розумієш, як частина нашого суспільства і далі деградує. Немає жодної каплі взаєморозуміння і взаємоповаги!!!
Просто мама Показати IP 19 Травня 2018 20:03
Нe ображайтeся і нe обурюйтeся. Вeлодeнь- цe ж добрe. Цe здоров'я для вeлосипeдистів та чистe повітря для всіх. Всього годинку потeрпіть. Хай ідуть. Дітeй своіх відправтe вeликами. Цe ж задоволeння у будь-якому віці.
Анонім до Просто мама Показати IP 19 Травня 2018 22:32
Для цього є стадіон,парк,за містом їздіть просто мами,мені по справах важливих як їхати?А якщо ваша дитина завтра раптово захворіє,наприклад і до лікаря як довезете?Це сама велика тупість перекривати в місті дороги,ще й такі!!!
Бляхи то зло Показати IP 20 Травня 2018 12:43
Перекрили вулицю на 15 хвилин. А злоби то скільки вилилося в "ділових" які їздять по важливих справах у неділю. А може просто вже ніхто не бажає проявляти розуміння... але це до того часу поки йому самому буде потрібне розуміння.